K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 27.02.2015, 17:15 • ZS Poruba • Extraliga staršího dorostu

59:29
    Jiří Veselý narazil soupeře na mantinel a dostává dvě minuty.

59:09
    Poměr hráčů se vyrovnává. Za sekání vyloučen opět Marček.

58:10
    Na obou stranách stejný poměr vyloučených za hrubosti.

57:00
    Škodův beton zabránil vyrovnání z hole Prokopa.

56:56
    Před hostující brankou se strhla šarvátka a za hrubost byli vyloučení Marček (BOL) a Irgl (POR).

56:17
    Nakonec si vysloužil vyloučení a vyrovnání sil na ledě. Gólman Marek nedovoleně bránil a trest za něj odpyká Chládek.

54:44
    Malát podrážel útočícího hráče a dostává dvě minuty.

52:44
    Z uctivé vzdálenosti střílí Nardelli. Gólman Marek kotouč jen vyráží do rohu.

50:20
    Csabala se v oslabení dostal do skvělé šance, ale ani dorážkou Marka nepřekonal.

49:21
    Prepsl ve snaze pomoci brankáři podrážel a dostává dvě minuty.

46:11
    V porubské třetině zůstal u mantinelu ležet Jiří Veselý a hostující střídačka nechtěla dál pokračovat ve hře (zřejmě se domáhala uznání faulu. Pro zdržování hry dostává Mladá Boleslav dvě minuty.

34:42
    Poruba vstřelila gól, ale nebyl uznán pro dosažení vysokou holí.

34:30
    Markovi dal vyniknout Konvička. Gólman v leže zachytil puk do lapačky.

31:18
    Za napadení vyloučen Uřidil. Poruba získává dvě minuty početní výhody.

28:30
    Domácí obrana nechala hrát Rypara, který se pohodlně dostal z rohu až před bránu. Škoda puk chytá do výstroje.

25:04
    Veselý Jiří si to nasměroval k porubské brance a Škoda vystřelený puk udržel ve výstroji. Pro jistotu se podíval za sebe, zda mu nevyklouzl.

23:15
    Za potyčku před Boleslavskou brankou současně vyloučeni za hosty Mattis a za domácí Nardelli.

22:25
    Poruba právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ IRGL převzal ve středním pásmu puk a kličkovanou projel až před branku, kde jej patičkou hole zasunul k levé Markově tyči. Asistence: Vojtěch Střondala, Jakub Konvička.

19:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zmatku v obranném pásmu poruby využil MILAN DANČIŠIN a těsně před přestávkou vyrovnává..

18:29
    Mladá Boleslav se pokusila přejít přes střední pásmo vysunutým útočníkem. Kalaš pas od Mattise sice zpracoval, ale byl u něj rychle domácí obránce a z útoku nebylo nakonec nic.

15:36
    Přesilovku si zahrají hosté. Prepsl je vyloučen za hákování.

12:55
    Nardelli s Horváthem se pokoušeli překonat gólmana z bezprostřední blízkosti. Marek měl nesmírné štěstí, puk jedno vyrazil betonem, podruhé vyrážečkou a když jej domácí poslali do horních pater branky, přelobovali ji a kotouč se dostal až k zadnímu mantinelu.

12:38
    53 vteřin budou domácí hrát přesilovku pět na tři. Za vysokou hůl vyloučen Prokop.

11:31
    Chládek v obranném pásmu nedovoleně bránil soupeři ve hře a dostal dvě minuty.

09:40
    ONDŘEJ ŽÍDEK potrestal špatné střídání, kdy hosté zapomněli, že mají za sebou hráče a přihrávku Danga od mantinelu poslal z otočky za Markova záda. Asistence: Michal Dang.

08:10
    Šustala vytlačil Mattise až za Markovu bránu a posléze se dostal k poskakujícímu puku, jenže hostující gólman si levou tyč pohlídal.

03:48
    Horváth po vyhraném buly udržel pásmo a velkou šanci skórovat získal Bijota. Puk končí na zadním mantinelu.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 10. Žídek (Dang), 23. Irgl (Střondala, Konvička) – 20. Dančišin

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Dobečka) – Široký, Olšr, Bijota, Skokan, Prepsl, Boháč, Prokeš, Dobeš – Nardelli, Horváth, Dohnal – Csabala, Malát, Šustala – Irgl, Střondala, Konvička – Žídek, Veselý O., Dang
    BK Mladá Boleslav: Marek (Makovička) – Chládek, Kalus, Marček, Mlčoch, Mattis – Prokop, Vajsejtl, Vaníček, Rypar, Kalaš, Kerda, Veselý J., Uřídil, Dančišin

Rozhodčí: Klapetek – Moravec, Vengřín