Buffalo – Vancouver 6:3 (kon.) | NY Rangers – Arizona 4:3 (kon.) | Columbus – Montreal 2:5 (kon.)
Toronto – Philadelphia 3:2 (kon.) | Florida – Chicago 0:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 0:1 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)
Los Angeles Kings
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Ottawa Senators
Pátek 27.02.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

58:03
    Šance pro domácí, vyloučen hostující Pageau na dvě minuty za hákování.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

48:18
    Bobby Ryan vyloučen na dvě minuty za podražení.
    Mike HOFFMAN - 0:1

41:40
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí propadli v útočném pásmu. Mike Zibanejed zavezl puk do útočného pásma, před brankou přihrál na volného MIKE HOFFMANA, který měl před sebou volný horní kout branky, kam puk poslal. Asistence: Mike Hoffman, Bobby Ryan.

26:16
    Vyloučen domácí Jamie McBain na dvě minuty za sekání.

22:48
    Jamie McNabb vyloučen na dvě minuty za držení

21:26
    Eric Gryba vyloučen na dvě minuty za sekání. Šance pro domácí tým k otevření skóre.

17:18
    Vyloučen hostující Patrick Wiercioch na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Krále.