Fehérvár – Znojmo 5:1 (kon.)
Fehérvár AV19
5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 27.02.2015, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

58:24
    Sikorcin (FEH) dostává dvě minuty za vysokou hůl, pokračovat se bude ve čtyřech.

56:55
    Bořuta (ZNO) je dalším potrestaným znojemským hráčem a závěr utkání tedy domácí sehrají v přesilové hře.

52:32
    Jakub Grof (ZNO) dostává ve stejném čase, kdy padla branka Fehérváru, dvě minuty a domácí tak čeká ještě přesilová hra.

50:06
    Vyloučen Lattner (ZNO) a Fehérvár bude pokračovat v tlaku.

40:49
    Szirányi (FEH) musel hasit svou chybu v rozehrávce držením, pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

40:25
    Střelec znojemského gólu Roman Tomas (ZNO) odchází na dvě minuty za krosček, Fehérvár bude hrát přesilovku.

37:01
    Ale ne na dlouho, druhý trest odsedí Kóger (FEH). Přesilovka Znojma.

34:11
    Sárpátki (FEH) dostává dvě minuty za podražení a Znojmo si zahraje vůbec první přesilovku.

22:17
    Fehérvár si zahraje třetí přesilovku, poté co menší trest za hrubost dostává Peter Pucher (ZNO).

14:20
    Grof (ZNO) si odsedí dvě minuty za sekání a Fehérvár si zahraje druhou přesilovku. Tu první využil, jak dopadne nyní?

09:18
    Bača (ZNO) inkasuje dvě minuty za krosček, domácí čeká přesilovka.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 11. Bartalis (Kovács, Vincze), 48. Németh (Erdély, Ejdepalm), 53. Németh (Sárpátki), 55. Banham (Kóger, Sikorcin), 56. Vincze (Bartalis, Kovács) – 39. Tomas (Pucher, Bořuta)

Fehérvár AV19: Engstrand (Rajna) – Orbán, Tokaji, Wehrs, Szirányi, Ejdepalm, Varga, Reiter, Hetényi – Benk, Sikorcin, Magosi – Kóger, Sarauer, Banham – Kovács, Bartalis, Vincze – Németh, Erdely, Sárpátki. Trenér: Rob Palin.
    HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Bořuta, Klimíček, Pavlikovský, Nemčík, Sova, Grof, Havel, Bača – Tomas, Podešva, Číp – Šedivý, Bartoš, Novák – Lattner, Pucher, Fiala – Špaček, Klhůfek, Jass. Trenér: Jiří Režnar.

Rozhodčí: Erd, Trilar – Loicht, Raković