Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 3:0 (kon.) | Zlínský kraj – Pardubický kraj 4:5 (kon.)
Středočeský kraj – Liberecký kraj 3:1 (kon.) | Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 1:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 7:0 (kon.)
Zlínský kraj – Olomoucký kraj 0:2 (kon.) | Ústecký kraj – Jihočeský kraj 6:5 (kon.) | Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 4:1 (kon.)
Plzeňský kraj – Středočeský kraj 5:2 (kon.) | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.) | Liberecký kraj – Praha 1:4 (kon.)
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 0:8 (kon.) | Karlovarský kraj – Ústecký kraj 4:4 (kon.)
Karlovarský kraj
4:4 (1:1, 1:1, 2:2)
Ústecký kraj
Pátek 27.02.2015, 19:45 • Pouzar Arena Č.B. • Mládežnické MČR krajských výběrů

44:16
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Doslova v hodině dvanácté dochází k vyrovnání! Autorem 4. branky ústeckých je opět VÁCLAV RUBEŠ. Je to jeho třetí branka v zápase. Dovršil tak hattrick. Pozor co je úctyhodné, vstřelil ho v oslabení 4 na 5. Ve čtyřech však byli jen 4 vteřiny. Po nedávno skončeném oslabení 3 na 5. Bez asistence

43:00
    Jakub Černohorský je dalším vyloučeným – 2 minuty podražení. To už bude hodně těžké pro Severočechy. Oslabení 3 na 5.

42:12
    Josef Kitzberger (ÚLK) je vyloučen za hrubost. Menší trest. Avšak pro Ústecký kraj to bude problém, jelikož na vyrovnání mají tři minuty. Z toho dvě minuty budou v oslabení 4 na 5.

40:43
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Další branku domácích střílí DOMINIK BINIAS. Asistence: Petr Rozhon

39:08
    Vyrovnané utkání nebere konce. Na 3:3 srovnává Václav Rubeš svým druhým gólem v utkání. Asistence: David Jindra, Josef Kitzberger

38:17
    Jan Petrov (KVK) si půjde "sednout za katr." Jsou to dvě minuty pro tohoto mladého útočníka. Provinění – vysoká hůl.

36:18
    Vedení na stranu domácího mužstva strhává ADAM KŘEMEN a tohle bude ještě zajímavé drama. Kdo bude nakonec vítězem? Sledujte posledních necelých 9 minut základní hrací doby. Asistence: Vít Jiskra

25:59
    Střelcem vyrovnávací branky na 2:2 je VOJTĚCH KYSELA. Asistence: Jan Myšák

21:27
    Autorem vedoucí branky na 2:1, kterou Západočeši vstřelili ve vlastním oslabení je TOMÁŠ BÍLEK. Bez asistence

19:34
    Jan Kosina (KVK) je vyloučen za podražení na dvě minuty. Bude si muset bohužel odpykat trest místo brankáře Adama Horáka (KVK), jenž byl pravým viníkem střetu.

12:14
    Autorem branky týmu vedeného jako domácí je TOMÁŠ ZDENĚK. Asistence: Petr Rozhon

04:51
    Autorem branky je VÁCLAV RUBEŠ. Bez asistence.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 13. Zdeněk (Rozhon), 22. Bílek, 37. Křemen (Jiskra), 41. Binias (Rozhon) – 5. Rubeš, 26. Kysela (Myšák), 40. Rubeš (Jindra, Kitzberger), 45. Rubeš

Karlovarský kraj: Horák (Bednář) – Kosina, Stejskal, Poizl, Benda, Horváth, Braný, Kursa, Uxa, Binias, Bílek – Zdeněk, Korčmaro, Novotný, Hadáček,Troch, Křemen, Pohanka, Jiskra (C), Rozhon, Petrov
    Trenér: Brčák

Ústecký kraj: Svoboda (Prokeš) – Černohorský, Ferbas, Herles, Kastner, Psar, Titlbach, Kitzberger – Tůma, Šarlinger, Myšák (C), Jindra, Kysela, Rubeš, Puczek, Bartoš, Jouza