Olomouc – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 5:3 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 6:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 4:3 (po pr.)
Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (po pr.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:8 (kon.)
Poruba 2011 – Jihlava 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Písek – HC Litvínov 1:7 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 28.02.2015, 13:00 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

V dnešním utkání tak berou dva body domácí, kteří dokázali vyrovnané utkání rozhodnout po třiceti sekundách prodloužení. Teď už zbývá jen čekat, jakého soupeře jim play-off nadělí. (15:08:36)

60:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A domácí rozhodují. Tvrdou ránou se prosazuje po získání kotouče PETR VODIČKA. Bez asistence

60:12
    Hosté se ihned tlačili do útoku, ale o puk přišli po nepřesné přihrávce.

60:01

O všech bodech se nakonec ve třetí třetině nerozhodlo, proto následuje prodloužená hrací doba. Ve třetí třetině skórovaly oba celky pouze jednou, uvidíme, co přinese prodloužení, či snad nájezdy.

60:00

59:58
    Obrovskou příležitost měl v samotném závěru ještě Nguyen, který nedokázal zvednout puk přes Chourův beton.

59:40
    Domácí drží útočné pásmo.

59:31
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

59:04
    Obrovská šance domácích končí po velmi nepřesné přihrávce Davida Prachaře.

58:03
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a puk drží domácí.

57:53
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazuje se před Chourem.

57:28
    Sparťané jsou již v plném počtu a snaží se si vytvořit převahu.

56:42
    Sparta puk nyní drží opravdu zkušeně a domácím se zbývající okamžiky přesilové hry rychle krátí.

56:11
    Sparta skvěle napadá a domácí mají potíže se vůbec dostat na polovinu soupeře.

54:54
    Vojtěch Komárek (SPA) vystřelil puk mimo hrací plochu v obranné třetině a je trestán dvěma minutami za zdržování hry.

54:47
    Hauzr a Kurfürst se skvěle prosazovali v útočné třetině, ale Chour si nakonec, i když stěží, s jejich pokusy poradil.

54:32
    Kuchař lapil puk a už ho nepustil, bude se vhazovat před jeho brankou.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 24. Trapl (Bečka), 34. Hauzr (Trapl, Janata), 49. Svoboda (Janata, Vodička), 61. Vodička – 6. Komárek (Chlouba), 39. Pšenička (Jandus M.), 42. Safin (Procházka, Bureš)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Vodička, Vápeník, Pajk, Havlík, Prachař, Beer, Pátek, Hrůša – Svoboda, Janata, Trapl – Horký, Davídek, Nguyen – Kurfürst, Pastyřík, Hauzr – Bečka, Chodounský.
    HC Sparta Praha: Chour (Brizgala) – Jandus M., Horský, Sedliský, Janda, Bureš, Hanuš – Chlouba, Pšenička, Jandus T. – Safin, Procházka, Komárek – Kulda, Michnáč, Dubský – Šišolák, Wojnar.

Rozhodčí: Kostourek – Havelec, Fiala