Olomouc – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 5:3 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 6:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 4:3 (po pr.)
Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (po pr.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:8 (kon.)
Poruba 2011 – Jihlava 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Písek – HC Litvínov 1:7 (kon.)
AZ Havířov
3:8 (1:6, 1:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 28.02.2015, 13:30 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Extraliga staršího dorostu

Zápas rozhodla první třetina, kterou hosté vyhráli 6:1. Z Havířova je to vše, hezký zbytek dne. (15:29:18)

60:00

59:02

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Hostům se tato přesilovka nedaří.

57:02
    Dominik Cihlář (HAV), dvě minuty za sekání.

56:31
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslav ještě přidává osmou branku. MUSLIU KRONI se trefil parádně pod horní tyčku!
    Asistence: Dušan Kerda.

54:39
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí ještě upravují stav utkání. Velký závar před brankářem Kroftou končí šťastně pro Havířov. KAMIL WRÓBEL puk někde našel a dotlačil ho za záda brankáře.
    Bez asistence.

54:11

53:28
    Marček se postaral o dobrou střelu ve vlastním oslabení, kterou Velička vyrazil betonem mimo branku.

52:53
    Kamil Wróbel vyslal tvrdou střelu od modré čáry, puk letěl jen malý kousek kolem levého horního růžku.

52:11
    Musliu Kroni (MBL), dvě minuty za vražení na hrazení.

52:00
    Menší roztržka mezi dvěma hráči končí pouze domluvou.

51:07
    Oba celky hrají v plném počtu.

50:25
    Patrik Srníček vyslal na branku tvrdou střelu, puk byla ale od hokejky jednoho z hráčů odražen do ochranné sítě.

49:46
    Hendrych se dostal do zajímavé šance, jel sám na Kroftu, ale ten ho zázračným zákrokem lapačkou vychytal.

49:07
    Máme tady vzájemné vyloučení. David Marček (MBL), dvě minuty za sekání a Daniel Kurovský (HAV), dvě minuty za držení.

48:20
    Nyní se hrálo převážně ve středním pásmu. Hra se sice stěhuje od branky k brance, ale bez střelby.

46:36
    Moravčík chtěl najít přihrávkou spoluhráče u zadní tyčky, ale puk se tam vůbec nedostal a akce končí.

45:39
    Zatím moc šancí nevidíme. Když už to vypadalo, že se dostane Havířov do střelby, tak je pískáno pro vysokou hůl.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 4. Moravčík (Spálovský, Wróbel), 29. Wróbel (Spálovský, Moravčík), 55. Wróbel – 4. Kerda (Marček), 6. Kroni (Prokop), 8. Rypar (Uřidil), 17. Veselý, 17. Kroni (Prokop), 18. Kerda (Rypar), 26. Uřidil (Kroni), 57. Kroni (Kerda)

AZ Havířov: Velička (Sonnek) – Mrowiec, Spálovský, Kiss, Ševěček, Trombik, Frojda, Srníček, Dudek – Moravčík, Peterka, Kurovský, Kosina, Cihlář, Pacoň, Macuh, Hendrych, Wróbel, Stružík, Langer
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mattis, Makovička, Marček, Kalus, Mlčoch, Chládek – Veselý, Kroni, Rypar, Dančišin, Prokop, Vajsejtl, Vaníček, Kalaš, Kerda, Uřidil

Rozhodčí: Mikula – Lederer, Konvička