Olomouc – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 5:3 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 6:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 4:3 (po pr.)
Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (po pr.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:8 (kon.)
Poruba 2011 – Jihlava 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Písek – HC Litvínov 1:7 (kon.)
AZ Havířov
3:8 (1:6, 1:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 28.02.2015, 13:30 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Extraliga staršího dorostu

57:02
    Dominik Cihlář (HAV), dvě minuty za sekání.

56:31
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslav ještě přidává osmou branku. MUSLIU KRONI se trefil parádně pod horní tyčku!
    Asistence: Dušan Kerda.

54:39
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí ještě upravují stav utkání. Velký závar před brankářem Kroftou končí šťastně pro Havířov. KAMIL WRÓBEL puk někde našel a dotlačil ho za záda brankáře.
    Bez asistence.

52:53
    Kamil Wróbel vyslal tvrdou střelu od modré čáry, puk letěl jen malý kousek kolem levého horního růžku.

52:11
    Musliu Kroni (MBL), dvě minuty za vražení na hrazení.

49:46
    Hendrych se dostal do zajímavé šance, jel sám na Kroftu, ale ten ho zázračným zákrokem lapačkou vychytal.

49:07
    Máme tady vzájemné vyloučení. David Marček (MBL), dvě minuty za sekání a Daniel Kurovský (HAV), dvě minuty za držení.

41:04
    David Marček (MBL), dvě minuty za podražení.

37:47
    Musliu Kroni se dostal do dobré šance, jeho střela šla jen kousek vedle levého horního růžku Veličkovy branky!

35:37
    Rok Macuh se dostal do dobré pozice mezi kruhy, dokázal i vypálit, puk se od některé z hokejek odrazil, ale nad branku hostů!

31:50
    Musliu Kroni (MBL), dvě minuty za protest.

28:33
    Havířov nabídnutou početní výhodu o dva hráče dokázal využít pěknou akcí. Od modré nastřelil puk na branku Adam Spálovský, puk lehce usměrnil mezi betony Krofty KAMIL WRÓBEL.
    Asistence: Adam Spálovský, Dominik Moravčík.

28:14
    Jan Prokop (MBL), dvě minuty za krosček. Bude se hrát 5 na 3.

27:15
    Marek Mlčoch (MBL), dvě minuty za nedovolené bránění.

25:26
    Hostům se i dále daří navyšovat své už tak velmi vysoké vedení. Kroni našel přihrávkou na modré čáře stojícího FRANTIŠKA UŘIDILA, který jen tak nastřelil puk na branku, dá se říci, že nahozením, brankář Velička asi nic neviděl a puk mu prošel až za záda.
    Asistence: Musliu Kroni.

22:07
    Jakub Dudek (HAV), dvě minuty za napadení.

21:22
    Hendrych mohl využít Mlčochovi chyby na modré čáře. Vypíchnul puk a ujížděl na Kroftu, ale jeho zakončení mu brankář Bruslařů schoval do lapačky.

19:26
    Síly na ledě se rychle srovnají. Rok Macuh (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

18:37
    Milan Kalaš (MBL), dvě minuty za nedovolené bránění.

17:06
    Pokud jste si mysleli, že je to vše, tak jste se mýlili. Hosté jsou jasně ve výhodě a je neuvěřitelné, jak jim to tam napadalo. Další branku přidává povedenou střelou z blízkosti DUŠAN KERDA. Asistence: Patrik Rypar.

16:56
    Boleslav přidává i pátou úspěšnou trefu v dnešním utkání. MUSLIU KRONI svou střelou vymetl parádní střelou horní růžek Veličkovy branky. Asistence: Jan Prokop.

16:09
    Boleslavští přidali i čtvrtou branku v této třetině. Puk se po přihrávce jednoho z hráčů Boleslavi dostal odrazem k JIŘÍMU VESELÉMU, který neotálel a ihned vystřelil a přesně.

07:54
    Hosté ale pokračují v dobré pohodě i dále. Už třetí branku dokázali vstřelit poměrně nečekaně z nečekané pozice. PATRIK RYPAR si najel na spodní hranu levého kruhu a svou střelu švihem z těžkého úhlu dostal přesně nad rameno Veličky do vzdálenějšího růžku! Tam už žádná pavučinka určitě nebude.
    Asistence: František Uřidil.

05:24
    Mladá Boleslav ale také moc dlouho nečekala a své vedení si vzala velmi rychle zpět. Využitá přesilová hra, první trest a také ihned využití. Prokop poslal přesnou přihrávku na MUSLIU KRONIHO, který propálil Veličku k levé tyčce.
    Asistence: Jan Prokop.

04:23
    Daniel Trombik (HAV), dvě minuty za hákování.

03:15
    Pouhých 9 sekund trvalo domácím než se jim podařilo srovnat! To bylo opravdu bleskurychlé srovnání. Spálovský nastřelil puk na branku, kde stál DOMINIK MORAVČÍK, který puk dorazil za brankovou čáru.
    Asistence: Adam Spálovský, Kamil Wróbel.

03:06
    Do vedení se dostávají hostující hráči. Marček nastřelil puk na branku Veličky velmi chytře tak, že našel svou střílenou přihrávkou volného DUŠANA KERDU, který puk usměrnil za Veličku.
    Asistence: David Marček.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 4. Moravčík (Spálovský, Wróbel), 29. Wróbel (Spálovský, Moravčík), 55. Wróbel – 4. Kerda (Marček), 6. Kroni (Prokop), 8. Rypar (Uřidil), 17. Veselý, 17. Kroni (Prokop), 18. Kerda (Rypar), 26. Uřidil (Kroni), 57. Kroni (Kerda)

AZ Havířov: Velička (Sonnek) – Mrowiec, Spálovský, Kiss, Ševěček, Trombik, Frojda, Srníček, Dudek – Moravčík, Peterka, Kurovský, Kosina, Cihlář, Pacoň, Macuh, Hendrych, Wróbel, Stružík, Langer
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mattis, Makovička, Marček, Kalus, Mlčoch, Chládek – Veselý, Kroni, Rypar, Dančišin, Prokop, Vajsejtl, Vaníček, Kalaš, Kerda, Uřidil

Rozhodčí: Mikula – Lederer, Konvička