New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
HC Tábor
7:1 (1:1, 2:0, 4:0)
HC Trutnov
Sobota 28.02.2015, 18:00 • zimní stadion Tábor • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Kohouti si zaslouženě z tohoto duelu odnáší výhru! V první třetině byl duel vyrovnaný, ale v následujících dvou třetinách strhli domácí značně svou aktivitu na svojí stranu. (20:10:01)

60:00

59:40
    Zápas se dohrává, u puku Domácí!

58:28
    Mrkvička jel sám na Jeschkeho, ale hostující brankář utěsnil všechny mezery u levé tyče.

58:00
    poslední 2 minuty do konce utkání!

56:25
    Střela hostujícího Petra Chytráčka jde mimo ohrožení Klestilovi klece.

54:36
    Tábor právě vstřelil branku!
    Po Táborské kombinaci se jako poslední dotkl kotouče DAVID BLAŽEK, který střílel do odkryté klece Jeschkeho. Asistence: Jan Kanov, Martin Mařík

53:48
    Souboj o kotouč po pravé straně Jeschkeovi branky u mantinelu vyhráli Trutnovští, kteří se snažili založit protiútok, ale jejich snahy skončili už ve středním pásmu.

52:08
    Žádná nebezpečná střela ze strany Trutnova nebyla vystřelena a Tábor vyváží puk do středního pásma.

51:28
    Po vyhrané buly se Trutnov drží v útočném pásmu.

Dnešní utkání sleduje 1328 diváků.

50:17
    Marcel Dvořák leží na ledě po zásahu pukem do krku po tečované střele Součka.

48:22
    A je nejspíše rozhodnuto! David Kellner se dostal do protiútoku společně s Martinem Maříkem 2 na 1. Kellner nabídl svojí přihrávkou MARTINU MAŘÍKOVI, který vystřelil do právého růžku Jeschkeovi klece. Stav utkání 6:1!

46:48
    Trutnov se dostal do útočného pásma a vyzkoušeli pozornost Tomáše Klestila, který kotouč bez problémů lapil do své lapačky.

46:08
    Martin Mařík se dostal k odraženému kotouči zpoza brány, a přihrál JAKUBU KRATZEROVI, který si dnes vystřelil svůj hatrick! A zvyšuje náskok Kohoutů na 5:1!

45:12
    Trutnov hraje před klecí Klestila, ale domácí kotouč vybojovali a vyvezli ho do středního pásma.

44:18
    Po kombinaci v útočném pásmu se odražený puk dostal k Matušíkovi, který přesně přihrál na čepel JAKUBU KRATZEROVI, který neomylně zvyšuje na 4:1. Asistence: Jakub Matušík

43:09
    Na 2 minuty si jde odsedět svůj trest za vražení na mantinel hostující Březina.

41:48
    Tábor se dostal do útočného pásma ale Trutnovská obrana byla úspěšnější.

40:28
    Hraje se ve středním pásmu, ani jeden se nemůže dostat do útočné třetiny.

40:01

Ve druhé třetině hráli aktivněji domácí, kteří zaslouženě vstřelili dvě branky a dostali se do vedení 3:1.

Další třetina začne přibližně v 19:36.

40:00

39:37
    Ofsajd hostů.

39:35

38:17
    Mařík jel sám na branku ale pozorný Jeschke ho vychytal.

38:10

37:35
    Vyloučen na 2 minuty domácí Černý za držení protihráče. Trutnov si zahraje přesilovku 4 na 3.

36:10
    Vyloučen domácí Matušík a hostující Perutek za hrubost na 2 minuty.

35:57
    Tábor začíná útok zpoza své branky.

35:10
    Domácí ohrožují hostující bránu střelema, ale střely jdou mimo hostující branku.

34:50

34:16
    Mrkvička přihrával na Havrana, který vystřelil pouze do klína Jeschkeho.

33:04
    Střela Luboše Heršálka končí ve výstroji hostujícího brankaře.

32:50
    Za podražení na 2 minuty vyloučen Škvor.

31:58
    Tábor stále drží útočné pásmo.

31:37

30:45
    Trutnov se osvobozuje a vyhozením.

29:40
    Po vyhraném buly kohouti drží útočnou třetinu.

29:37
    Za vyseknutí hole na 2 minuty vyloučen Jakub Luštinec

28:05
    Trutnov se nemůže dostat do útočné třetiny.

27:22
    Ofsajd kohoutů, vhazování ve středním pásmu.

26:35

26:05
    Trutnov se osvobozuje a vyhazuje přes všechny čáry.

25:10
    Kohouti se usadili po vyhraném buly v útočném pásmu, kde kombinují, ale ke střele se zatím nedostali.

24:35
    Vyloučen Jakub Luštinec za nedovolené bránění.

23:50
    Rychle využitá přesilovka domácích. Kde se před branku dostal Jakub Kratzer, který přihrál JAKUBU MATUŠÍKOVI, který zvyšuje náskok na 3:1 Asistence: Jakub Kratzer

23:01
    Ondřej Březina si odpyká svůj 2 minutový trest za podražení.

21:28
    Po nepřehledné situaci nakonec vystřelil JAKUB KRATZER. Asistence: Matušík, Mařík

20:25
    Mrkvička se dostal do stal do protiútoku, zkoušel vystřelit k bližší tyči, ale Jeschke místo u tyčky vytěsnil.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:48.

20:00

19:55
    David Dušek byl zasažen po střele Kellnera pukem do oblasti obličeje. Ale vše je v pořádku a může se dohrát 1.třetina

18:57
    Vhazování po levici Trutnovšskýho brankaře

17:42
    Po rychlém proti útoku Černý přihrál DAVIDU KELLNEROVI, který bezchybně vyrovnává na 1:1. Asistence: Tomáš Černý

15:31
    Trutnov právě vstřelil branku!

Po vyhraném buly vystřelil Jan Škvor, který dostává Trutnov do vedení. Bez asistence

10:27
    Filip Černý vyloučen za sekání na 2 minuty. Trutnov si zahraje přesilovku 5 na 3

10:19
    Za nedovolené bránění si jde odsedět 2 minuty Filip Kolomý

08:24
    Seidl křižně přihrával na svého spoluhráče, který vystřelil. Kotouč má ve své lapačce Jeschke

04:10
    Trutnovští se dostali do přečíslení 2 na 1, ale domácí obránce zabránil ve střele

03:30
    Vhazování po Jeschkevý levici

02:35
    Kohouti v útočném pásu kombinují, ale nemohou se dostat ke střele

Omlouvame se za pripojeni k internetu

00:01

První dvě kola play-off pískají 3 rozhodčí, semifinále play-off potom 2 hlavní rozhodčí a 2 rozhodčí čárový.

V roli favorita:
    Právě na ruského gólmana by měl tým trenérů Jiřího Malinského a Radovana Biegla (dvou ikon pardubického hokeje) spoléhat i v nejbližších dnech. Kromě toho si musejí dát Táborští pozor i na jiné přednosti mužstva, ve kterém se dobře kloubí dravé mládí s některými zkušenými oporami.

Favoritem na celkového vítěze této série je jednoznačně HC Tábor, ale hraje se na 3 vítězné zápasy a může se stát cokoliv, tak se nechme společně překvapit.

Vítejte u 1. kola play-off II.ligy skupiny Západ. Střetne se třetí se čtrnáctým: HC Tábor – HC Trutnov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Pavel Martínek

Branky a nahrávky: 18. Kellner (Černý), 22. Kratzer (Matušík, Mařík), 24. Matušík (Kratzer), 45. Kratzer (Matušík), 47. Kratzer (Mařík), 49. Mařík (Kellner), 55. Blažek (Kanov, Mařík) – 16. Škvor

HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl – Krätzer, Matušík, Mařík – Kolomý, Březina, Šimák- Novotný, Blažek
    HC Trutnov: Jeschke (Kukin) – Voženílek, Škvor, Dufek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Smékal, Zítka, Veselý – Šimoníček, Březina, Janoušek – Luštinec, Koutník, Chytráček – Vacek, Perutek, Kozák, Procházka