Žilina – Nižná 8:6 (kon.) | Záhorská Bystrica – Slávia Nitra 16:2 (kon.) | Sabinov – Prešov 10:6 (kon.)
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
8:6 (4:3, 3:1, 1:2)
TJ A-FbO Nižná
sk Neděle 01.03.2015, 14:00 • ŠH Rosinská, Žilina • Slovenská Salming extraliga mužů

Máme to koniec zápasu, po dramatickom priebehu víťazí Žilina pomerom 8:6. Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. (15:58:38)

60:00

59:56
    Žilina dala gól!
    MARTIN GRLICKÝ skúsene trestné strieľanie premenil.

59:56
    Trestné strieľanie v prospech Žiliny.

59:37
    Hostia sa veľmi snažia, ale už to stačiť asi nebude.

59:01
    Začala sa posledná minúta zápasu.

58:44
    Žilina hrá v závere zápasu veľmi skúsene, zdá sa, že hosťom dochádzajú sily.

58:06
    Boj o loptičku za bránkou hostí, tým uteká čas a play-off pomedzi prsty.

57:33
    Medžo v dobrej pozícii páli nad bránku Žiliny.

57:32
    Oddychový čas domácich.

57:30
    Nižná znovu v obrovskom nápore pred bránkou Turiaka.

56:31
    Domáce Kobylky po dlhšom čase v útočnej snahe.

55:45
    Marián Galovič získal v strede loptičku, zbiera cenné sekundy a necháva vydýchnuť preťaženú obranu Žiliny.

55:01
    Posledných 5 minút tretej tretiny, budú to pre Nižnú posledné minúty v sezóne?

54:06
    Obrana Žiliny okamžite spozornela, späť na palubovke je dnešný štvorgólový strelec Matúš Medžo v drese hostí.

54:00
    Tlak hostí je obrovský, Nižná predvádza ochotu bojovať do poslednej kvapky krvi a to sa cení.

53:08
    Hostia mohli ísť do úniku, Baránek v poslednom momente loptičku zblokoval.

52:15
    Tak toto je neuveriteľný záver zápasu, Nižná doslova drie na ihrisku, za dnešný výkon by si veru bod zaslúžila.

51:07
    Nižná dala gól! Ale tentoraz je brankár Žiliny prikrátky, MATÚŠ MEDŽO korunuje svoj fantastický výkon a znižuje na rozdiel jediného gólu.