Arsenal Tula – Orenburg 0:1 (po pr.) | Lok. Moskva – Kazaň 0:0 (4:2 po pen.)
PFK Arsenal Tula
0:1 (0:0)
FK Orenburg
Úterý 03.03.2015, 16:00 • Arsenal Stadium, Tulu. Kapacita: 20,048 diváků. • Ruský pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:30:26)

Dokonalý šok! Arsenal Tula místy doslova drtil svého soupeře, domácí měli obrovskou převahu, ale nemohoucnost v koncovce je dnes stála postup! Orenburg tak vylepšil své maximum v ruském poháru (nejdále doposud došel do šestnáctifinále) a z hřiště Arsenalu Tula odváží postupovou výhru 1:0!

120+2

120+1
    V první minutě nastavení budou hosté bojovat o míč na polovině Arsenalu.

120
    Poslední minuta druhého prodloužení, domácím zbývají k vyrovnání doslova poslední vteřiny.

118
    Autové vhazování pro domácí, kteří nyní dávají veškerou svou energii do útoku.

116
    Nepřesným pasem končí útočná akce Orenburgu.

114
    Domácí se snaží zareagovat, ale nedaří se.
    Igor KOROLJOV - 0:1

112
    Tým Orenburg právě vstřelil branku!
    Dokonalý šok pro Arsenal Tulu! IGOR KOROLJOV se dokázal prosadit svým důrazem na pravé straně a i přes snahu dvojice bránících hráčů dokázal dopravit míč do branky!

110
    Pro hráče je prodloužení hodně náročné, hned několik z nich nyní bojuje na trávníku s křečemi.

107
    Hosté to zkouší po levé straně, Parňjakov posílá míč do vápna, ale na nikoho.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+2
    První poločas prodloužení skončil.

105+2
    Rohový kop Orenburgu, nikdo branku Arsenalu neohrozil.

105+1
    Žádné nebezpečí pro branku Orenburgu.

105
    Nyní rozehrají volný kop domácí, Lukáš Tesák již má míč.

104
    Dlouhý nákop hostů dopředu, Filimonov vyráží, ale nebyl to nijak jistý zákrok.

102
    Akce hostů končí znovu tak, jak v dosavadním průběhu, tedy naprosto bez úspěchu, Filimonov vykopává.

100
    Volný kop hostů, z vlastní poloviny.

95
    Oba týmy hrají opatrně, nikdo nechce udělat chybu.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Zápas skončil po devadesáti minutách nerozhodně, bude se tedy prodlužovat.

90+5
    Druhý poločas skončil.

90+4
    Abakumov vyboxoval pouze na další roh, ale sudí Ivanov píská konec.

90+3
    Lukáš Tesák se snažil prodrat k míči ve vápně Orenburg, ale nepovedlo se. Následně však slovenský bek může rozehrát rohový kop z pravé strany.

90+2
    Ve druhé minutě nastaveného času ještě aut pro Arsenal, téměř od pravého rohového praporku.

90
    Centr na vzdálenější tyč, Kutjin odhlavičkovává.

89
    Nejprve se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, poté ale šli hosté do brejku a sudí Ivanov odpískal faul právě domácím, hosté tak rozehrají volný kop z levé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.

88
    Vorobjov nepřesně centruje, ale domácí zůstanou u míče.

87
    Nepřesný pas na Appajeva, Filimonov chytá.

85
    Hosté po delší době u pokutového území soupeře, ale Haguš získává míč a odkopává.

83
    Nedaří se ani jednomu týmu, s tímto výkonem se těžko gólu dočkáme.

80
    Kobjalkov vhazuje z levé strany, míč letí do vápna Arsenalu, domácí se ale osvobozují dalekým odkopem.

79
    Jenže domácí faulují na polovině Orenburgu.

78
    Filimonov diriguje své spoluhráče aby se přesunuli na polovinu soupeře, následuje dlouhý výkop.

77
    Střídání v týmu FC Gazprom Orenburg: ze hřiště odchází Vasijev, přichází Kobjalkov.

75
    Statistika držení míče: 63% : 37%.

73
    Převaha Arsenalu je zřetelná, domácí mají velké množství standardních situací, ale v koncovce je to velká bída.

72
    Kutjin hlavičkuje uvnitř vápna, Abakumov vyráží na roh.

71
    Útočným faulem končí snaha hostů na polovině soupeře.

70
    Střídání v týmu FC Gazprom Orenburg: ze hřiště odchází Marat Šogenov, přichází Sergej Brejev.

69
    Další roh pro Arsenal, Tesák rozehrává z pravé strany.

68
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Sergej Kuzněcov, přichází Dmitrij Smirnov.

67
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.

66
    Rohový kop pro Arsenal, z levé strany.

65
    Kašćelan nepřesně centruje z pravé strany, Kuzněcov nepřesně pálí z pětadvaceti metrů, v zakončení chybí oběma týmům kvalita, to je zřejmé.

64
    Tesák s Hagušem kombinují na pravé straně, ale opět se míč posouvá místo dopředu dozadu.

63
    Filimonov se zapojuje do rozehrávky domácího týmu.

60
    Hodina hry za námi, stav je stále nerozhodný, dočkáme se ve zbývající půl hodině hry gólu?

58
    Hosté, konkrétně Druzin, však znovu míč odvrací na roh, domácí tentokrát rozehrají z levé strany.

58
    Rohový kop pro Arsenal, Lukáš Tesák bleskově rozehrál.

56
    Míč směřuje do vápna Orenburgu, ale hosté se v pohodě ubránili.

56
    Lukáš Tesák rozehraje z pravé strany, z blízkosti rohového praporku.

55
    Ivanov píská útočný faul Orenburgu, míč pro domácí.

54
    Domácí se nyní dostali do vápna ve větším počtu, ale míč končí pouze mimo branku.
    Příprava plochy před dnešním zápasem

51
    Útočný faul domácích, Sergej Ivanov píská a přerušuje hru.

49
    Nakonec v těžké pozici musí Abakumov zasahovat, zabránil rohovému kopu.

49
    Kalešin faulován ve středu hřiště, domácí spěchají s rozehrávkou.

48
    Alexander Zotov na pravé straně hlavičkuje, ale míč letí pouze nad branku.

47
    Sergej Ivanov píská faul hostům, volný kop Arsenalu, z levé strany, u pokutového území soupeře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:02.

Jednu minutu nastavil sudí Ivanov nad rámec pětačtyřiceti minut prvního poločasu, který branku nenabídl. Oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu, když jedinou vážnější akci si vypracovali hosté, kdy Roman Vorobjov netrefil branku.

45+1

45
    Poslední minuta prvního poločasu.

44
    Dostali se s míčem na polovinu Orenburgu, ale pak znovu putuje míč do obrany.

43
    Hraní rukou ukazuje nyní sudí Ivanov hostům, míč získávají domácí.

42
    Haguš s míčem na pravém křídle, ale netroufl si na postup k vápnu, raději vrací míč zpět.

41
    Kuzněcov centruje do vápna Orenburgu, ale nepřesně.

40
    Posledních pět minut prvního poločasu, zatím jsme byli svědky jen jedné vážnější akce, kterou však hosté před pár okamžiky nevyužili.
    Vorobjov netrefil z dobré pozice branku Arsenalu!

39
    Roman Vorobjov se dostal do dobré pozice, z levé strany ale branku Arsenalu trestuhodně netrefil!

38
    Nepřesný nákop hostů, míč má Filimonov, který neváhá a hned rozehrává.

36
    Domácí Lukáš Tesák vhazuje, ale míč hned vzápětí získávají hosté.

35
    Míč směřuje do vápna, kde ale úřaduje Filimonov, který v pohodě chytá.

33
    Volný kop Orenburgu, z levé strany, z nějakých pětatřiceti metrů od branky Tuly.

31
    Je za námi úvodní půl hodina hry, stav je stále bezbrankový, po opatrném úvodu se nyní na hřišti konečně něco děje, hlavně domácí jsou aktivní.

30
    Finální fáze zatím činí domácímu týmu velké starosti.

29
    Lukáš Tesák rozehraje volný kop z pravé strany, na polovině soupeře.

28
    Haguš padá v pokutovém území Orenburgu, ale není to faul.

27
    Opět sledujeme kombinaci domácího týmu před pokutovým územím soupeře.

26
    Hosté se v pohodě ubránili, míč míří na polovinu domácího týmu.

25
    Rohový kop Arsenalu, tentokrát z levé strany.

23
    Abakumov si dává načas s odkopem od branky, diváci pískají.

22
    Míč směřuje do vápna Orenburgu, kde hlavičkuje Osipov, míč letí pouze nad branku.

21
    Další rohový kop, opět z pravé strany.

20
    Domácí se dostávají častěji před branku, Arsenal pomalu přebírá aktivitu.

18
    Míč směřuje na bližší tyč, kde se ho snaží zasáhnout Kutjin, ale nepovedlo se.

17
    Rohový kop pro domácí.

16
    Autové vhazování pro domácí, a to z levé strany, na vlastní půli.

15
    Střídání v týmu FC Gazprom Orenburg: ze hřiště odchází Andrejev, přichází Druzin.

14
    Hostující Andrejev se již zřejmě nevrátí do hry, lavička Orenburgu připravuje střídání.

12
    Slovenský obránce ve službách Arsenalu Lukáš Tesák odcentroval z levé strany, ale míč nedoputoval do vápna.

11
    Oba hráči jsou již na svých nohách a hra tak může pokračovat.

10
    Jenže dva hráči se srazili ještě na polovině Tuly, a to domácí Haguš a hostující Andrejev.

10
    Obrana Arsenalu odvrací a domácí mohou přejít do protiútoku.

9
    Volný kop pro Orenburg, hosté rozehrají z levé strany, na polovině Tuly.

8
    Ovšem ne na dlouho, hrají opět hosté.

7
    Kuzněcov faulován, domácí se dostávají k míči.

5
    Míč ve středu hřiště, zatím se neudálo nic zajímavého.

3
    Je ale pískán útočný faul, kterého se dopustil hostující Koroljov.

3
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

2
    Hostující gólman Abakumov vykopává od své branky.

1

Oba týmy nastupují na hrací plochu.

FC Arsenal Tula: Filimonov – Kalešin, Haguš, Sucharev, Osipov, Tesák, Kuzněcov, Zotov, Lyjach, Kašćelan, Kutjin
    Náhradníci: Mucha – Loženkov, Naletov, Korytko, Smirnov, Ryžkov, Maslov

FC Gazprom Orenburg: Abakumov – Andrejev, Polujachtov, Vasijev, Ojevole, Šogenov, Vorobjov, Afonin, Koroljov, Parňjakov, Appajev
    Náhradníci: Moskvin, Klimov, Sadykov, Brejev, Druzin, Kobjalkov, Kabutov

Rozhodčí: Ivanov – Semjonov, Luněv.

FC Gazprom Orenburg
    Orenburg zasáhl již do 1. kola ruského poháru, kdy na hřišti Neftěchimiku Nižněkamsk vyhrál hladce 3:0. V šestnáctifinále si pak druholigový Orenburg "vyšlápl" na prvoligový Těrek Groznyj, který doma porazil 2:1 a v osmifinále pak uspěl na hřišti Syzran-2003, kde slavil postup do čtvrtfinále po výsledku 1:0!

FC Arsenal Tula
    Domácí na své cestě pohárem uspělo poprvé v šestnáctifinále, kdy zvítězili na hřišti Volgy Astrachaň 1:0. Hned v další fázi, tedy v osmifinále, se však Arsenal musel o postup doslova porvat. Není divu, soupeřem mu nebyl nikdo menší, než aktuálně nejlepší ruský klub Zenit Petrohrad! Arsenal však nakonec uspěl v prodloužení, kdy rozhodující gól vstřelil ve 104. minutě Artur Malojan!

Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání čtvrtfinále ruského poháru mezi FC ARSENAL TULA a FC GAZPROM ORENBURG.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.