Barys – Omsk 3:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:7 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Minsk – Jokerit 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 1:3 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 03.03.2015, 14:30 • KrK Uralec • Play-off KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

AVTOMOBILIST JEKATĚRINBUGH

Jekatěrinburg je v osmifinále, ale zatím to s ním moc dobře nevypadá. Z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jeden a to ten první. Výhra jim unikla vždy o gól a to jednou v hrací době a po nájezdech a dvakrát v prodloužení. Uvidíme, jak se mu povede dnes na domácím ledě.

AK BARS KAZAŇ

Kazaň do tohoto utkání vstupuje se značnou výhodou. Všech posledních pět utkání s přehledem vyhráli a drží si vítěznou sérii. Jsou velkým favoritem na vítěze. Uvidíme dnes, jak se jim povede a jestli si přidají na své konto další výhru.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ

Poslední utkání mezi Jekatěrinburgem a Kazaní se odehrálo před dvěma dny. Vítězně skončilo pro Kazaň, která porazila Jekatěrinburg v prodloužení.

Ak Bars Kazaň – Avtomobilist Jekatěrinburg 3:2pp

Dnes se hraje třetí vzájemný zápas. Zatím vede Kazaň 2:0 na zápasy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítejte u dnešního utkání Avtomobilist Jekatěrinburg a Ak Bars Kazaň

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Tryjamkin, Žuravljov, Lepisto, Viklund, Megalinskij, Metljuk, Gušev, Antonov – Klimenko, Palušaj, Jemelejev – Lazarev, Rybakov, Simakov – Michnov, Lewandowski, Nesterov – Garejev, Jemelin, Goryšev

Ak Bars Kazaň: Nilsson – Zakarčuk, Brookbank, Nikulin, Kornějev, Denisov, Rylov, Musin, Pajgin – Mirnov, Vrána, Kosticin – Moller, Azevedo, Varnakov – Kolcov, Svitov, Lukojanov – Hluchov, Burmistrov, Obukov.

00:01

02:03
    Hráči si mezi sebou puk jen tak přehazují. Zatím se nikdo neocitl ve větší šanci, ze které by mohl padnout gól.

05:29
    Kazaň se ujmula puku a vyráží na Kováře. Připravený Kovář puk okamžitě betonem vyrazil.

07:57
    Rozjetý Alexander NESTEROV prokličkoval mezi obránci hostů a jeho ránu do pravého horního rohu Nilsson nevychytal a tím posílá Jekatěrinburg do vedení. Asistence: Alex Michnov.
    Alexandr NESTEROV - 1:0

10:21
    Kazaň zkouší útočit, ale nedaří se jim dostat přes domácí obranu. Ta zatím tvrdě brání.

12:14
    Po vhazování v domácím obraném pásmu vyhrávají buly hosté. Ujímají se puku, ale ten je jim domácí obranou za chvíli sebrán.

12:47
    Trjamkin rychle prošel mezi hosty. Jeho střelu chytá připravený Nilsson.

13:05
    Vhazování ve středním pásmu. Do útoku se dostávají hosté.

14:01
    Sami Lepisto (JEK) míří na trestnou lavici. Je vyloučen na dvě minuty za podražení.

15:14
    Jakub Kovář zůstává na zemi a nezvedá se. Drží se za hlavu.

15:15
    Jakub Kovář se zvedá a znovu se staví do brány. Byl podražen Simakovem (JEK). Ten je vyloučen na dvě minuty za podražení.

17:03
    Burmistrov se rozjel na Kováře. Jeho střela končí v Kovářově lapačce.

18:04
    Hosté také nevyužívají přesilovou hru, ale pořád jsou v jednobrankovém vedení.

19:15
    Brookband (KZN) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Druhá třetina začne přibližně v 15:25.

V první třetině se ukázal aktivnější tým domácích, kterého posla do vedení Alexander Nesterov. Kazaň se nedostalo do mnoha gólových šancí. Domácí obrana byla neústupná nebo jejich gólové střely vychytal Kovář. Hosté také mohli využít dvou přesilových her, ale ani jedna se jim nepovedla. Do druhé třetiny nastupují s výhodou.

20:01

20:24
    První buly druhé třetiny vyhrává Kazaň a na dálku střílí puk na Kováře, ten puk vyráží za bránu.

20:55
    Končí přesilová hra Kazaně. Nevyužili jí.

22:05
    Domácí se dostali do útoku, ale nepodařilo se jim vystřelit. Puk končí u hostů a ti okamžitě vyráží do útoku.

22:51
    Vhazuje se v obraném pásmu hostů. Hosté okamžitě vyváží puk ven, ale Kovář se zase připraven.

23:47
    Domácím se nedaří vyvést puk ze středového pásma. Stále jim v cestě stojí kazaňská obrana.

25:47
    Kazaň ve skvělé šanci. Rylov se skvěle dostal přes Kováře, ten poprvé jeho střelu vyrazil a poté se o Rylova postarala domácí obrana, která mu puk sebrala a vyhazuje ho.

26:40
    Rylov v další šanci před Kovářem, ale ten mu nedal nejmenší naději na gól.

27:06
    Puk si pořád drží na hokejkách hosté.

28:15
    Burmistrov zkouší pozornost Kováře, tak je zatím stoprocentní.

29:17
    Burmistrov se snažil puk prošťouchnout mezi Kovářovy betony. Ten je držel pevně u sebe a nepustil.

29:55
    Kazaň si pořád nedá pokoj a zkouší pozornost Kováře. Několikrát na něho doráželi, ale on jen puk přilehl.

30:14
    Konečně se po dlouhé době dostávají k puku i domácí, ale dostali se maximálně za bránu a tam jim byl puk sebrán.

31:25
    Burmistrov vyrazil jeden na jednoho na Kováře, ten jeho střelu vykryl.

32:28
    Rilov zkoušel Kováře překvapit, ale ten byl připraven a jeho ránu vyráží.

32:30
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Azevedo (KZN) a zároveň s ním i jeho spoluhráč Zakharchuk. Azevedo za hákování a Zakharchuk za hrubost. Oba dvě minuty.

34:01
    Hosté hrají v plném počtu.

34:55
    V přesilové hře domácí pouze dvakrát vystřelili od modré, ale Nilsson je úspěšně chytil.

35:12
    Dva pokusy domácích končí offsidem.

36:18
    Hosté udělali ve svém pásmu chybu. Puku se ujímá Simakov a vyráží dopředu.

37:04
    Rybakova gólová střela končí v Nilssonově lapačce.

38:40
    Koltsov to zkoušel do horního rohu. Neuspěl.

39:35
    Antonov vystřelil na Nilssona, ale ten jeho ránu sráží do rohu.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Třetí třetina začne přibližně v 16:20.

Ve druhé třetině byli aktivnější hosté. Každou chvíli byli u puku a nechtěli pustit domácí do útoku. Do pár šancí se dostal Burmistrov a také Rylov, ale ani jedna neskončila gólem. Ve vedení je zatím tým domácích, ale ještě není konec a celý stav utkání se může úplně změnit.

40:01

41:12
    Nikulin vystartoval na Kováře, ale ten jeho ránu vyráží.

42:35
    Jemelin zajel s pukem až před Nilssona, ten jeho ránu podržel pod lapačkou.

44:16
    Lukoyanov bezprostředně vyráží na Kováře. On si svojí svatyni přísně střeží a nedává mu žádnou šanci

45:38
    Panika u brány domácích. Hosté překročili přes jejich obranu a Azevedo střílí, míří na horní roh, ale rána byla moc vysoká. Netrefuje se.

47:14
    Opět silný boj o puk ve středním pásmu. Domácí si tam s ním pohrávají.

47:58
    Hosté jsou do útoku. Puk z jejich šance se zasekl v Kovářově výstroji.

48:30
    Gusev přihrával Michnovi, ale jemu puk přeskočil přes hokejku a ujímají se ho hosté.

49:48
    Alexander RYBAKOV svojí ránou prostřeluje Nilssona a navyšuje vedení na dvoubrankové. Asistence Alex Simakov a Tobias Viklund.
    Alexander RYBAKOV - 2:0

53:02
    Domácí měli dlouho puk pod kontrolou až se jim to vymstilo. Hosté jim ho přebírají a jdou do útoku.

55:14
    Domácí se pokouší o proti útok, ale Emelinovi se nepodařilo prostrkat puk až do brány.

55:37
    Lukoyanov Artem (KZN) a Sami Lepistё (JEK) jsou oba vyloučeni na dvě minuty za sekání.