Évian TG – Lorient 1:0 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
1:0 (1:0)
FC Lorient
Středa 04.03.2015, 19:00 • Parc des Sports d'Annecy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

ŽK: 3 – 3 (21:04:31)

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek středečního večera. Na shledanou u příštích onlajnů.

Domácí přečkali ve zdraví celý druhý poločas, v němž prakticky rezignovali na ofenzivu a všechny síly směřovali k urputnému bránění. To se ale nakonec vyplatilo, Lorient na pevnou hráz recept nenašel a s ohledem na gól N'Sikulua z první půle domácí Évian bere všechny tři body. Za snahu by si ale Lorient bod zřejmě zasloužil.

90+3

90+3
    Nastavení už téměř vypršelo a hra se odvíjí před brankou Lorientu. O vítězství domácích je téměř rozhodnuto.

90+3
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Yeltsin Tejeda, přichází Cédric Mongongu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Lamine Gassama (FC Lorient).

90+1
    Samotné zakončení přímého kopu Leroyovi žádné vrásky nepřidělalo.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává také Jordan Ayew (FC Lorient), který chtěl napodobit Davida Luize z PSG a rozhodčím nastříknutou čáru, odkud se má přímý kop zahrávat, překreslil jinam.

89
    Žlutou kartu dostává Djakaridja Koné (Évian Thonon Gaillard) a Lorient v závěru zápasu dostává dobrou příležitost a standardní situaci kousek za šestnáctkou.

87
    Obléhání domácí svatyně nekončí. Už několik dlouhých minut je to hra na jednu branku.

85
    Teď při Évianu a jeho brankář Leroyovi stál i pořádný kus štěstí. Dalekonosná rána Benjamina Jeannota orazítkovala levou tyč!

84
    Přímou střelu Leroy vyráží.

83
    Když už to vypadalo solidně, míč bez rozpaků nakopl vší silou za branku Dany Nounkeu. Je to tedy pouze roh pro hráče v černém.