Willem II – Twente 2:2 (kon.)
Willem II Tilburg
2:2 (2:1)
FC Twente
Pátek 06.03.2015, 20:00 • Koning Willem II Stadion (Kapacita: 14 637) • Nizozemská Eredivisie

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Vítám vás u dnešního zápasu 26.kola nizozemské Eredivisie mezi Willem II Tilburg a FC Twente.

Willem II se nachází v tabulce na desáté příčce s jednatřiceti body. Po pětadvaceti zápasech mají na svém kontě 9 výher, 4 remízy a 12 proher. Na domácí půdě zatím odehráli dvanáct zápasů ze kterých 6x vyhráli, 3x remizovali a 3x prohráli.

FC Twente

Twente se nachází v tabulce na osmé příčce s pětatřiceti body. V posledních pěti zápasech však pouze jednou remizovali a 4x prohráli. Po pětadvaceti zápasech mají na svém kontě 9 výher, 8 remíz a 8 proher. Na venkovní půdě zatím odehráli dvanáct zápasů ze kterých 3x vyhráli, 4x remizovali a 5x prohráli.

Twente – Breda 1:1
    Twente – Vitesse 1:2
    Ajax – Twente 4:2
    Twente – Excelsior 1:3
    Den Haag – Twente 2:0

Nejlepší střelci obou mužstev

Willem II Tilburg – Na domácí straně to je Švédský útočník Samuel Armenteros, který má na svém kontě 9 branek.

FC Twente – Na druhé straně to je Nizozemský útočník Luc Castaignos, který má na svém kontě 10 branek.

Poslední 3 vzájemná utkání

Twente – Willem II 3:2
    Twente – Willem II 1:1
    Willem II – Twente 2:6

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Na stadionu je vše připravené pro dnešní zápas.

Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červeno-bílo-modrých pruhovaných dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

1

1
    Hosté rozehráli první půli a nyní kombinují s míčem na své polovině.

2
    Tapia nyní nepřesně přihrál na Ziyecha a míč tak končí v zámezí na polovině domácích.

2
    Nyní chybuje také jeden z domácích obránců a pas na své útočníky směřuje do zámezí.

3
    Tapia vybojoval na levé straně hřiště rohový kop pro svůj tým.

3
    Míč od rohového praporku však směřuje pouze do rukavic brankáře Lamproua.

4
    Hosté nyní byli nuceni přihrát až ke svému brankáři.

5
    Ter Avest nyní poslal příliš nepřesný pas na Castaignose a míč tak končí na kopačkách domácích hráčů.

6
    Rozhodčí nyní musel přerušit hru, neboť Peters má nějaké zdravotní potíže.

7
    Armenteros se nyní nedokázal dostat přes Martinu do vápna a míč nakonec končí v zámezí. Odkopávat od branky bude Stevens.

8
    Tapia nyní zkusil své štěstí z hranice vápna, míč však poslal zhruba metr vedle levé tyče.

9
    Opět nepřesná přihrávka hostujícího celku a u míče jsou domácí.

10
    Tapia dostal skvělý pas do vápna, míč si také skvěle zpracoval, nakonec se však k němu stačil stáhnout jeden z obránců a míč odkopává do zámezí.

11
    Z následného rohového kopu nevzniklo ve vápně větší nebezpečí a jeden z domácích obránců míč hlavičkuje pryč z vápna.

12
    Mokhtar se skvěle dostal s míčem do vápna, poté ještě hledal ve vápně lépe postaveného Castaignose, ten byl však dobře bráněn a jeden z obránců dokázal před ním míč odkopnout do bezpečí.

13
    Domácí se dostali k míči pouze na malou chvíli a nyní opět drží míč na svých kopačkách hosté.

14
    Jeden z hostujících hráčů byl faulován zhruba třicet metrů od branky a hosté tak budou mít slibnou šanci z přímého kopu.

15
    Ziyech poslal míč přímo na branku, Lamprou byl však v brance dobře postavený a tento pokus kryje.

16
    Míč nyní po dlouhé dobře drží na kopačkách domácí a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

17
    Van der Struijk poslal míč pouze do ofsajdu na Ondaana.

17
    Peters nyní nepřesně přihrál na svého spoluhráče a Ziyech z následné střely z velkého úhlu trefuje tyč.
    Fanoušci vytváří skvělou atmosféru od začátku utkání.

18
    Domácí si nyní neporozuměli v rozehrávce a míč posílají do zámezí.

19
    Willem II právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Armenteros poslal z levé strany centr do vápna, míč ještě tečoval jeden z obránců přímo k JERSONU CABRALOVI a ten z bezprostřední blízkosti prostřeluje Stevense.
    Jerson CABRAL - 1:0

21
    Jeden z domácích hráčů nyní fauloval na polovině hřiště a k míči se tak dostanou opět hosté.

23
    Domácí v krátkém časovém sledu střílí další branku! Domácí se dostali do protiútoku tři na jednoho obránce, Ondaan skvěle uvolnil po své pravici JERSONA CABRALA a ten přízemní střelou na zadní tyč střílí druhou branku v dnešním zápase a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
    Jerson CABRAL - 2:0

25
    Domácí se dostali do dalšího protiútoku, tentokrát se však stačili vrátit obránci hostujícího celku a centr Ondaana stačil jeden z obránců zblokovat na roh.

26
    Z rohového kopu se dokázal dostat k hlavičce na zadní tyči Messaoud, míč však poslal pouze do rukavic Stevense.

27
    Cabral odcentroval míč do vápna z pravé strany, Schilder se míč dotkl jasně rukou, rozhodčí však nepíská a nechává dále pokračovat ve hře.

27
    Hosté budou nyní zahrávat přímý kop z velmi slibné vzdálenosti.

28
    Ziyech však poslal míč vysoko nad branku.

29
    Domácí opět v dobré šanci, Ondaan poslal míč z levé strany do vápna, míč však dokázal Stevens vyboxovat pryč z vápna.

30
    Míč nyní drží na kopačkách hosté a snaží se vymyslet něco směrem dopředu. Následný dlouhý pas na Mokhtara však končí v zámezí.

31
    Domácí chybují v rozehrávce zhruba na polovině hřiště a k míči se tak opět dostávají hosté.

32
    Schilder se ocitl s míčem zcela sám na levé straně hřiště, poté vyslal přesný centr na Castaignose a ten míjí branku jen o kousíček.

33
    Castaignos nyní dostal skvělý pas do vápna, míč si však špatně zpracoval a tak jeden z obránců dokázal míč odkopnout daleko od své branky.

34
    Hosté budou mít opět slibnou šanci z přímého kopu, když jeden z obránců fauloval blízko hranice vápna.

35
    Mokhtar tentokrát vyslal centr do vápna, míč si však našel pouze jeden z domácích obránců a míč hlavičkuje daleko od své branky.

36
    Schilder se dostal k centru na levé straně, míč se snažil poslat na Tapiu, před ním však skvěle zasáhl jeden z obránců a ten míč odkopává pryč z vápna.

37
    Domácí nyní raději neriskovali přihrávku dopředu a míč posílají až ke svému brankáři.

39
    Mokhtar poslal centr z levé strany na hlavu Mokotja, ten však posílá míč daleko vedle levé tyče.

40
    Castaignos našel z levé strany hřiště ve vápně Mokhtara, ten následnou střelou míjí pravou tyč branky zhruba o metr.

41
    Mokhtar nyní našel ve vápně skvěle postaveného Tapiu, ten však následnou střelou trefuje pouze jednoho z obránců od kterého se míč odráží do zámezí.

42
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu a domácí se ho snaží spíše už dohrát bez inkasované branky.

43
    Mokhtar vyslal příliš nepřesnou střelu z velké dálky a míč končí vysoko nad brankou.

44
    Jeden z domácích obránců zahrál blízko hranice vápna rukou a hosté budou opět zahrávat přímý kop z velmi slibné vzdálenosti.

45
    Twente právě vstřelilo branku!
    Hosté přeci jenom snižují! HAKIM ZIYECH nedal brankářovi z přímého kopu žádnou šanci a míč posílá skvěle do levé části branky.
    Hakim ZIYECH - 2:1

45+1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Druhý poločas začne přibližně ve 21:03.

První poločas je za námi a s ním hned tři branky. Domácí se dostali do vedení v 19.minutě, když se trefil Cabral. Hned za čtyři minuty to bylo už o dvě branky, když se po chybě hostující obrany trefil opět Cabral. Hosté stačili v samém závěru poločasu snížit na rozdíl jedné branky díky skvělé střele z přímého kopu od Ziyecha. Ve druhém poločase to tak bude ještě velký boj.

Držení míče: 47% – 53%
    Střely celkem: 5 – 10
    Střely na branku: 3 – 2

46

46
    Domácí rozehráli druhý poločas a míč posílají až ke svému brankáři.

47
    Ziyech poslal centr do vápna z pravé strany, Castaignos se k hlavičce nedostal a jeden z obránců tak hlavičkuje míč do zámezí.

48
    Ondaan byl vyslán do úniku po levé straně, Ter Avest se však k němu rychle stáhl a míč odkopává do zámezí.

49
    Domácí si nyní neporozuměli s rozehrávkou na polovině soupeře a míč odevzdávají svému soupeři.

50
    Ondaan si pomohl ve vápně útočným faulem a nemohl tak dále pokračovat ve hře.

51
    Engelaar se dostal do problémů na polovině hřiště, nakonec však dokázal přihrát zpět ke svým obráncům a ti hru uklidňují.

52
    Martina fauloval jednoho z domácích hráčů zhruba na polovině a k míči se tak dostávají domácí.

53
    Hosté vyrovnávají! Mokhtar našel skvělým přízemním centrem z levé strany na zadní tyči HAKIMA ZIYECHA a ten následnou střelou prostřeluje Lamproua a svou druhou brankou v zápase vyrovnává na 2:2.
    Hakim ZIYECH - 2:2

55
    Haemhouts fauloval jednoho z hostujících hráčů blízko vápna a od rozhodčího vidí za tento faul žlutou kartu.

57
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

58
    To se jim zatím příliš nedaří a míč jsou nuceni poslat až ke svému brankáři.

59
    Ondaan se dostal do úniku po levé straně, svým následným centrem však nenašel ve vápně nikoho ze svých spoluhráčů a jeden z obránců míč posílá do zámezí.

59
    Z následného rohového kopu se dostal na hranici malého vápna k hlavičce Dijks, míč posílá jen těsně vedle pravé tyče.

60
    Ziyech byl nyní faulován velmi blízko hranice velkého vápna a hosté budou zahrávat opět velmi slibný přímý kop.

61
    Mokhtar vyslal nepříjemnou střelu z přímého kopu, Lamprou si s ní však dokázal poradit.

62
    Domácí střídají. Hřiště opouští střelec dvou branek Cabral a místo něj nastupuje Sahar.

63
    Ziyech se dopustil útočného faulu a hrát tak budou domácí.

64
    Hosté jsou zatím ve druhém poločase o hodně aktivnější než domácí a ti se v podstatě jen brání.

65
    Ter Avest se nyní dostal s míčem až za brankovou čáru a Lamprou tak bude odkopávat od branky.

66
    Domácí střídají. Hřiště opouští Messaoud a místo něj nastupuje Braber.

67
    Tapia se dopustil útočného faulu a k míči se tak dostanou domácí.

68
    Ondaan našel ve vápně skvěle postaveného Wuytense a ten následnou střelou trefuje pouze jednoho z obránců.

70
    Hosté střídají. Hřiště opouští Ter Avest a místo něj nastupuje Andersen.

71
    Hosté se nyní dostali do rychlého protiútoku po nepovedeném rohu domácích, Tapia však nepřesně přihrál na Mokhtara a celý útok tak přišel vniveč.

73
    Ziyech hledal ve vápně z pravé strany Castaignose, před ním však skvěle zasáhl Peters a míč hlavičkuje pryč z vápna.

74
    Castaignos dostal dobrou přihrávku za obranu, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

75
    Mokhtar nyní spadl ve vápně soupeře, rozhodčí však ukazuje ať vstává a pokutový kop nepíská.

76
    Domácí střídají. Hřiště opouští Armenteros a místo něj nastupuje Vicento.

77
    Hosté střídají. Hřiště opouští Mokotjo a místo něj nastupuje Ebecilio.

78
    Jeden z domácích hráčů byl ve vápně stažen k zemi, rozhodčí opět rozpažuje a pokutový kop nepíská.

79
    Castaignos se dostal ve vápně ke střele, Lamproua se snažil přehodit obloučkem, ten se však stačil vrátit a míč v pohodě chytá.

80
    Martina tvrdě zajel do jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

81
    Sahar nyní dostal příliš dlouhý pas po pravé straně hřiště a míč končí v zámezí.

83
    Domácí se nyní dostali do problémů na své polovině hřiště, nakonec však jeden z obránců míč dokázal odkopnout daleko od své branky.

84
    Castaignos nyní vypálil z hranice vápna a jeho střela míří jen těsně vedle levé tyče branky!
    Uvidí fanoušci ještě nějaký gól ve zbytku zápasu ?

85
    Bjelland nyní tvrdě zajel do jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího vidí žlutý kartónek.

86
    Oba týmy se stále snaží vstřelit branku, zatím se jim to však příliš nedaří.

87
    Tapia má nyní zřejmě nějaké zdravotní potíže a musí být ošetřen.

88
    Ondaan se dostal ve vápně k hlavičce, míč poslal jen těsně nad břevno.

89
    Vicento dostal přihrávku do úniku, blíž k míči měl však Stevens a dlouhým odkopem posílá míč až k Lamprouovi.