Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Jihlava – Jablonec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Liberec – Teplice 0:2 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To je pro Dynamo až kruté. Matěj Končal zakroutil míč na hlavu JAKUBA NAVRÁTILA, který střelou k pravé tyči překonal Křížka počtvrté!
    Jiří SKALÁK - 3:1

82
    Zřejmě je rozhodnuto! JIŘÍ SKALÁK se zbavil svého strážce a utíkal sám proti Křížkovi. Hostujícímu gólmanovi nedal přesnou přízemní střelou šanci!
    Jiří SKALÁK - 2:1

75
    Jako přes kopírák! JIŘÍ SKALÁK zahrál volný přímý kop podobně jako v prvním poločase českobudějovický Machovec a přesnou střelou k tyči nedal Křížkovi šanci. Domácí se tak ujímají vedení.
    Jaroslav MACHOVEC - 1:1

28
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Exekuce přímého kopu se ujal JAROSLAV MACHOVEC, Šeda vůbec nestihl zareagovat a vzápětí lovil míč ze své sítě. Machovec to provedl skvěle.
    Tomáš WÁGNER - 1:0

2
    Středočeši se už ve druhé minutě ujímají vedení! Jiří Skalák našel přesným pasem TOMÁŠE WÁGNERA a ten pohotově uklidil míč ke vzdálenější tyči.

Vojtěch Balon

Branky: 2. Wágner (Skalák), 75. Skalák, 82. Skalák, 89. Navrátil (Končal) – 28. Machovec

Karty:   44. Magera (MBL), 53. Wágner (MBL) – 16. Škoda (CEB), 64. Hála (CEB), 81. Hanzlík (CEB)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 14:7. Střely mimo: 10:0.
    FK Mladá Boleslav: Šeda – Kysela, Navrátil, Hůlka (46. Zahustel), Bořil – Ďuriš (46. Ščuk), Vacek, Šisler, Skalák – Magera (C) (73. Končal), Wágner.
    Náhradníci: Hruška – Končal, Štohanzl, Ščuk, Zahustel, M. Vukadinovič, Subbotin.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Janotka, Lengyel, Machovec (55. Hanzlík), Pešek – Kladrubský (C), Volešák (81. Linhart), Hála (67. Chrien), Benát – Varadi, Škoda.
    Náhradníci: Fryšták – Funda, Linhart, Novák, Hanzlík, Chrien, Kalod.

Rozhodčí: Hrubeš – Mokrusch, Černý