Warriors Brno – Opava 4:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
8:2 (3:1, 2:0, 3:1)
HC Olomouc
Sobota 07.03.2015, 15:15 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Poslední utkání v nadstavbové části tedy končí jasnou výhrou Ocelářů, oba týmy už se teď mohou připravovat na play-off, do kterého vstoupí již příští týden. (17:12:34)

60:00

59:21
    Třinec právě vstřelil branku!
    Nejprve trefil JAN KALUS horní tyčku, kotouč se ale k třineckému útočníkovi rychle vrátil a po tvrdé střele skončil v olomoucké síti. Asistence: Dominik Molin, Filip Rufer.

59:02
    Molin mohl dorážet do prázdné branky, kotouč ale netrefil.

58:24
    Przybyla byl ve svém brejku zastaven nedovoleně a na trestnou míří Dajčar, který je vyloučen na dvě minuty za sekání.

57:43
    Až před Galušku se protáhl Przybyla, zakončení už mu ale dle představ nevyšlo.

57:33
    Krzak je vyloučen za poměrně čistý zákrok, což vyvolalo vlnu protestů také na tribuně. Na verdiktu rozhodčího to ale nic nezmění a třinecký obránce si tak odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

57:20
    Krejčí je vyloučen na dvě minuty za podražení.

56:37
    Prudká střela Rufera branku minula.

55:47
    Do brejku se mohl dostat Indrst, to by mu ale musel jeho spoluhráč přihrát.

55:24
    Zakázané uvolnění vrátí hru před Ochmana.

54:39
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Vypadalo to, že má Ochman kotouč v lapačce, ten mu ale nakonec vypadl a skončil v brance. Autorem tohoto gólu je MARTIN PĚCHA. Asistence: Vítězslav Kret, Tomáš Holiš.

53:48
    Urban teď zbytečně vymýšlel a k ohrožení Ochmana tak vůbec nedošlo.

53:35
    Galuška byl sražen v brankovišti, následně se po Najsarovi vrhl jeden z hostujících hráčů a bude se vylučovat. Najsar si odpyká dvě minuty za napadení.

53:19

53:12
    Papaj už byl v ofsajdu a hra je tak přerušena.

51:59
    Vosátko z předbrankového prostoru neuspěl.

51:19
    Krzak si odpyká dvě minuty za hákování.

50:20
    Urban trefil v dobré šanci pouze beton Ochmana.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 10. Klocek (Marguš, Radzienciak), 15. Przybyla (Najsar, Papaj.), 19. Najsar (Przybyla, Radzienciak), 21. Molin (Kalus), 31. Raška (Kalus), 44. Kalus (Molin), 45. Papaj (Przybyla), 60. Kalus (Molin, Rufer) – 8. Pěcha (Rutar), 55. Pěcha (Kret, Holiš)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Klimek) – Adámek, Klocek, Radzienciak, Krzak, Michálek, Rufer – Tobiáš Marguš, Najsar, Molin, Raška, Korčák, Przybyla, Kalus, Plandor, Papaj, Indrst
    HC Olomouc: Galuška (Machatý) – Rutar, Dajčar, Krejčí, Vosátko, Klesla, Holiš – Štefka, Pěcha, Urban, Kret, Janečko, Palinek, Spatharis

Rozhodčí: R. Janda – Špringl, L. Janda