Vyšehrad – Domažlice 2:0 (kon.) | Meteor – Chrudim 1:2 (kon.) | Převýšov – Union 2013 6:0 (kon.)
Čáslav – Benešov 1:0 (kon.) | Štěchovice – Admira Praha 1:0 (kon.) | Louňovice – Jirny 0:1 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:0 (2:0)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 08.03.2015, 10:15 • Vyšehrad, Mikuláše z Husi 1709/1, 140 00 • Česká fotbalová liga

Vítám Vás u online přenosu z Vyšehradu. Domácí celek dnes hostí Jiskru Domažlice. Utkání startuje v 10:15.

Poslední vzájemný zápas

Vyšehradský nováček zamířil ke své premiéře do Domažlic. Za srpnových příjemných podmínkách pro fotbal ale svojí pevnost uhájili Domažlice.

Jiskra Domažlice – FK Slavoj Vyšehrad 2:0

Jiskra Domažlice – 2. místo // 35 bodů

Impozantní start v podání Domažlic stačil poměrně dlouho držet krok s Bohemians Praha. Kvalita exdruholigového klubu se ale ukázala a Domažlice tak jsou na druhém místě společně s celkem Jiren. Hosté určitě mají za cíl své druhé místo udržet, první místo se zdá být již nedobytné.

FK Slavoj Vyšehrad – 5. místo // 32 bodů

Jen o tři body níže postavený Vyšehrad dnes určitě nebude outsiderem. Druhá polovina podzimu vyšla Vyšehradu náramně a nebýt konce, kdo ví, kde by dnes pražský celek byl. Ošidné bude tipovat v jaké sestavě Vyšehrad nastoupí, Kolín hraje ve 14:30.

FK Slavoj Vyšehrad: Kubát – Hendrych (K), Kočí, Kalaš, Mojdl, Macháček, Nosek, Kabele, Kratochvíl, Smolák, Svátek.
    Náhradníci: Komers, Šimkovský, Hanuš, Rybařík, Krivosheev, Procházka

Náhradníci: Ticháček – Vojtko, Beránek, Špírek, Černý, Došlý.

Rozhodčí: Váňa – Duchoň, Štefan. DS: Eibl..

Vítejte u přenosu z utkání 18. kola ČFL. Za necelých 13 minut startuje utkání Vyšehrad – Domažlice. Hráči se již připravují na start zápasu.

Hráče máme připravené na hrací ploše, za chvíli zápas vypukne.

1

1
    Domácí hráč faulován ve svém vápně, Kubát bude vykopávat.

2
    Smolák zakončoval v rychlosti ze vzduchu mimo bránu.

2
    Další výpad domácího mužstva, nyní již byli hosté jistější.

4
    Domažlice si vybojovali roh, zasahovat musel Kubát a jeho jisté vyboxování uklidnilo situaci.

5
    Braunův faul na Kubáta, domácí mladík si i s faulem dokázal poradit.

6
    Kabele velmi rychle pelášil směr Švihořík, následně se nepovedlo Svákovi dostat balon do malého vápna.

7
    Velice nepovedený výkop Švihoříka.

9
    Hendrychovi se s obtíží podařilo zpracovat balon, naštěstí nebyl atakován soupeřem.

11
    Hošek na hranici faulu prokázal umění krotit divoký balon, domácí obránce si ale počínal velmi dobře.

12
    Velmi nepovedený výkop také u Kubáta, zcela zbytečně poslal balon pryč z areálu.

Po kombinaci opět špatný výkop Kubáta, u balonu pokračují Domažlice.

14
    To byla krásná ulička na Smoláka, byl ale střežen hned dvěma soupeři.

15
    Hosté si zcela zbytečně zkazili možnost útoku, Roubal špatně vhodil aut.

16
    Kočí vyslal ze střední vzdálenosti tvrdou ránu, těsně minul bránu.

17
    Hoškův faul na půlce, zde se hraje většina zápasu.

18
    První pohledná akce Domažlic, Hoškův tah s balonem a centr nezužitkoval ve vápně žádný spoluhráč.

19
    Mužíkovi se střela vůbec nepovedla, mířil vysoko nad.

22
    Téměř minutové obléhání Švihoříka neskončilo očekávanou střelou a ani rohovým kopem.

23
    Zatím sledujeme vyrovnaný zápas kterému chybí střelba.

24
    Velkou šanci měl na hlavě Roubal kterému chybělo pár centimetrů!

28
    Vyšehrad právě vstřelil branku!

A je tu první gól zápasu! Ke standardce se postavil domácí KAREL KRATOCHVÍL a balon prosvištěl až za Švihoříka – 1:0!
    Karel KRATOCHVÍL - 1:0

28
    Vyšehrad je stále při chuti, hosté zatím mimo jedné šance neměli nic.

30
    Hošek prodlužoval balon do území nikoho, již dlouho nevyužitý Kubát si konečně zahrál.

31
    Kubát si nebyl dvakrát jistý při odkopu a vyrovnat mohl Mužík, ten na poslední chvíli byl zastaven.

32
    Leitlův centr s lehkou tečí domácího hráče směřovala do vápna na kopačky Macháčka a ten odkopává do bezpečí.

33
    Přímá střela na Kubáta, s lehkou střelou neměl gólman žádný problém.

34
    Kubát opět v akci, před Roubalem dokázal schovat balon.

35
    Pomezní signalizoval ofsajd domácích, hra ale stále pokračovala.

36
    Roubalův centr odrazil Kabele, poté domácí odkopli daleko od brány.

37
    Zblokovaná střela Brauna jen tak tak doletěla k bráně.

38
    Tvrdý faul Svátka bez karetního ohodnocení, po chvilce se opět bude pokračovat.

40
    Hra se opět přesunula především na půli hřiště, zde probíhá velký boj.

42

Tohle se hostům vůbec nepovedlo, špatně bráněný DAVID SMOLÁK zvyšuje – 2:0!
    David SMOLÁK - 2:0

42
    Ofsajd zastavil domácí tým před dalším zakončením, hosté už se vidí spíše v kabině.

43
    Na hraně ofsajdu se Braunovi nepovedlo odcentrovat.

45

První poločas je u svého konce a více spokojený je domácí Vyšehrad. Po vyrovnaném začátku se ve 28. minutě prosadil Kratochvíl a v minutě 42. pojisti vedení Smolák. Domažlice zatím nepodávají dobrý výkon a pokud pomýšlí na bodový zisk budou potřebovat hodně přidat. Druhý poločas začne v cca 11:15.

46

47
    Do druhého poločasu vstoupili oba celky ve stejné sestavě, u balonu zatím domácí celek.

48
    Kubát musel vyběhnout aby odkopl před Leitlem.

49
    Hrubý nasměřoval svému brankáři balon do rukavic, při dotírání soupeře to neměl lehké.

51
    Macháček si hezky přehodil balon ale tísněn protihráči o něj záhy přišel.

53
    Bárta sražen dokonalým stromem.

54
    Pohotově odpískaný ofsajd hostí a Ti s ním nesouhlasí.

54
    Kubáta zachránilo břevno!

55
    A teď musel Kabele rychle zakopnout balon do rohu, hosté ožívají.

56
    Hoškovi skákal balon pod nohama a nedokázal zakončit.

56
    Žlutou kartu dostává Leitl (Jiskra Domažlice).

57
    Naivní pokus o uličku v podání Vyšehradu nevyšel.

58
    Kabeleho chytrá střela v rychlosti neměla správný směr.

60
    O emoce bude postaráno. Braunova možná tečovaná střela skončila v bráně a hosté se radovali z gólu. Rozhodčí po domluvě gól odvolává!

61
    Žlutou kartu dostává Kočí (FK Slavoj Vyšehrad).

64
    Červenou kartu dostává Leitl (Jiskra Domažlice).

65
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Braun, přichází Došlý.

66
    Tak tohle jsou emoce jalo v Itálii, hosté strkají do rozhodčího a jsou tu velké dohady!

67
    Jen s podivem nepadla další červená, v devíti by to pro hosty bylo ještě těžší.

68
    Utkání si užívají i fanoušci, hraje se velmi zajímavé utkání.

69
    Faul na domácího hráče, Kubát bude vykopávat.

69
    Žlutou kartu dostává Smolák (FK Slavoj Vyšehrad).

70
    Po karetním mariáši doufejme opět přijde fotbal, delší dobu nebylo k vidění žádné zakončení.

73
    Přesilovka není poznat, Domažlice vepředu hodně riskují.

74
    Velká šance Kočího a ještě lepší zákrok Švihoříka.

75
    Svátek se také odhodlal ke střele, tu měl Švihořík také pod kontrolou.

75
    Domažlicím se čas rychle krátí.

77
    Nevydařená kombinace domácích a Domažlice jdou opět do útoku.

78
    Nepřesná střela hostí.

79
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Smolák, přichází Šimkovský.

79
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Roubal, přichází Špírek.

80
    Domácí budou mít výhodu standardky z dobré vzdálenosti.

81
    Kratochvílovi se ale nepodařilo prostřelit zeď a také jeho druhý pokus nebyl přesný.

82
    Domažlice se snaží, ale je to velmi těžké.

83
    Rohový kop pro Domažlice, šance na snížení.

83
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Svátek, přichází Rybařík.

84
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hošek, přichází Vojtko.

85
    Ještě před sérií střídání Kubát kryl roh a další střelu.

86
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bárta, přichází Beránek.

87
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kalaš, přichází Hanuš.

88
    Švihořík chytl skoro jasný gól.

89
    Po rohovém kopu střela nepřišla.

89
    Ani Domažlice se z rohu neprosazují, dnes to mají domácí za tři body.

90
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Macháček, přichází Krivosheev.

90
    Nastaveny budou dvě minuty.

90+1
    Šimkovskému balon utekl do zámezí, vykopávat bude Švihořík.

90+1
    Ještě jednu akci bude mít domácí tým, rozehrávat se bude od půlky.

90+2
    Tak uvidíme ještě šanci hostí, z hranice vápna bude standardka,

90+3
    Mužík na závěr orazítkoval břevno.

90+3

Dnešní utkání je u konce, domácí tým vyhrává díky dvěma trefám z prvního poločasu 2:0. Druhý poločas byl emotivní a bojovný, po červené kartě se Domažlice nevzdali ale vyrovnat již nedokázali.

Pro dnešek je to z Vyšehradu vše, já se s Vámi loučím. (12:06:20)