Ostrava – Plzeň 0:0 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Brno – Slovácko 2:0 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Slavia 2:2 (kon.)
Teplice – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jablonec – Liberec 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Mladá Boleslav 4:4 (kon.)
Příbram – Třinec 2:0 (kon.)
FK Varnsdorf
4:4 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 09.03.2015, 14:30 • UMT Kotlina • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Vítejte v Kotlině. Venku panuje jarní počasí...oba týmy jsou již připravené k utkání.

1

3
    První šance Boleslavi. Gólovou šanci zahodil Kozma.

6
    První rohový kop Varnsdorfu zakončuje Filip střelou mimo branku.

7
    Pajer si dal balón na levou nohu, bohužel se ukopl, "střela" zpoza velkého vápna tak končí 5 metrů vedle branky.

17
    Utkání se odehrává mezi vápny. Finální fáze u obou mužstev vázne.

19
    Hezký centr hráče Boleslavi na osamoceného Vukadinoviče v malém vápně, ten vystřelil a branku minul.

25
    Jícha posílá kolmicí Rusza do samostatné akce, ten při nájezdu sám na brankaře vysoko přestřeluje branku.

27
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JÍCHA. Jícha si pohrál s hostujícím kapitánem při souboji jeden na jednoho a dává o tyčku gól.

28
    Žlutou kartu dostává Vukadinovič (FK Mladá Boleslav).

37
    Žlutou kartu dostává Kapič (FK Varnsdorf).

45
    Teprve v poslední minutě záváří Mladá Boleslav domácím. Akce končí střelou vedle tyče.

45+1

První poločas skončil, hromada nepřesností, jedinou gólovou akci měl domácí Jícha. V kabině Boleslavi určitě dojde k promluvě. Svým výkonem v prvním poločase zatím spíše zklamali.

46

46
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Prieložný, přichází Dordič.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hříště odchází Subbotin, přichází Kocourek.

49
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Jícha, přichází Chlan. Dochází k vynucenému střídání, Jícha ma natažený sval a musí opustit hřiště.

52
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Albina, přichází Milla.

54
    Autorem branky je DORDIČ. Varnsdorfu vyšel brejk 3 na 2, a Dordič Bojan zvyšuje vedení.

57
    Žlutou kartu dostává Norek (FK Varnsdorf).

60
    15 minut druhého poločasu za námi. Boleslav zvýšila svou aktivitu a Varnsdorf čeká na brejky.

61
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PAJER. Velká induviduální chyba domácích, kterou soupeř trestá.

62
    Autorem branky je LEBRUŠKA. Krásná standardka, Ruszó centruje na přední tyč, kde se objevuje zcela volný Lebruška a prodlužuje až do branky.

64
    Autorem branky je KOZMA. Po rohovém kopu se ve vápně prosazuje Kozma.

65
    Žlutou kartu dostává Dordič (FK Varnsdorf).

69
    Autorem branky je KŘAPKA.

72
    Žlutou kartu dostává Ruszó (FK Varnsdorf).

72
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Hodač, přichází Lacek.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Klobása, přichází Sedláček.

82
    Autorem branky je VUKADINOVIČ. Propadlý míč na zadní tyč, Vukadinovič prostřeluje našeho brankáře..

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ruszó (FK Varnsdorf).

89
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Autorem branky je KAPIČ. V první minutě nastavení vysunutý Čurgali připravil gólovou situaci pro Kapiče, který si vychutnal boleslavského brankáře.

90+2
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Chlan, přichází Černý David.

90+3
    Konec zápasu. (16:21:02)

Lenka Haureljuková

Branky: 27. Jícha, 54. Dordič, 62. Lebruška, 90+1. Kapič – 61. Pajer, 64. Kozma, 69. Křapka, 82. Vukadinovič

Karty:   37. Kapič (VDF), 57. Norek (VDF), 65. Dordič (VDF), 72. Ruszó (VDF) – 28. Vukadinovič (MBL)   86. Ruszó (VDF)

FK Varnsdorf: Samoel – Filip, Čurgali (K), Ruszó, Šimoník, Norek, Lebruška, Mpong, Kapić, Jícha, Preiložný
    Náhradníci: Černý, Dordič, Chlan, Klouda

FK Mladá Boleslav: Hankic – Křapka (K), Albina, Hodač, Vukadinovič, Pajer, Kateřiňák, Subbotin, Geissler, Kozma, Klobása
    Náhradníci: Milla, Sedláčekm Malpon, Lacek, Kocourek, Dědek

Rozhodčí: Kožár – Hrabovský, Baum