TK k zahájení play off futsalové ligy | (kon.) |
Individuální závod mužů, 20 km | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Tirreno - Adriatico 2.etapa: Camaiore - Cascina | 1. Jens Debusschere (Lotto-Soudal) (kon.) |
SP v severské kombinaci - skoky HS140, Trondheim | Vítěz: Eric Frenzel (GER) (kon.) | | | SP v severské kombinaci - běh 10 km, Trondheim | Vítěz: Magnus H. Moan (NOR) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace muži HS138 | Vítěz: Piotr Zyla (POL) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - muži HS138, Trondheim | Vítěz: S. Freund (GER) (kon.) |
Stephen Bunting - Dave Chisnall | 7:3 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - James Wade | 3:7 (kon.) |
Phil Taylor - Michael van Gerwen | 3:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Adrian Lewis | 7:1 (kon.) |
Kim Huybrechts - Peter Wright | 5:7 (kon.) |
konec
SP v severské kombinaci - skoky HS140, Trondheim
Vítěz: Eric Frenzel (GER)
Jan Havlovic
Statistiky
POŘADÍ PO PRVNÍ ČÁSTI SEVERSKÉ KOMBINACE
1. Eric Frenzel (GER) 129,9 – 0:00
2. Christoph Bieler (AUT) 129,4 – +0:02
3. Haavard Klemetsen (NOR) 129,3 – +0:02
4. Jason Lamy Chappuis (FRA) 126,3 – +0:14
5. Yoshito Watabe (JPN) 125,5 – +0:18
6. Bernhard Gruber (AUT) 123,9 – +0:24
7. Maxime Laheurte (FRA) 123,8 – +0:24
8. Fabian Riessle (GER) 123,6 – +0:25
9. Johannes Rydzek (GER) 122,7 – +0:29
10. Magnus H. Moan (NOR) 122,3 – +0:30
11. Akito Watabe (JPN) 121,5 – +0:34
12. Tino Edelmann (GER) 121,3 – +0:34
13. Manuel Faisst (GER) 121,3 – +0:34
14. Francois Braud (FRA) 120,2 – +0:39
15. Tim Hug (SUI) 119,1 – +0:43
16. Jarl Magnus Riiber (NOR) 119,0 – +0:44
17. Espen Andersen (NOR) 118,9 – +0:44
18. Mario Seidl (AUT) 117,8 – +0:48
19. Jakob Lange (GER) 117,6 – +0:49
20. Thomas Kjelbotn (NOR) 117,2 – +0:51
21. Alessandro Pittin (ITA) 116,6 – +0:53
22. Wolfgang Boesl (GER) 116,6 – +0:53
23. Takehiro Watanabe (JPN) 116,0 – +0:56
24. Tomáš Portyk (CZE) 115,1 – +0:59
25. Sindre Ure Soetvik (NOR) 114,7 – +1:01
26. Hideaki Nagai (JPN) 113,6 – +1:05
27. Samuel Costa (ITA) 112,5 – +1:10
28. Lukas Klapfer (AUT) 111,6 – +1:13
29. Gudmund Storlien (NOR) 111,0 – +1:16
30. Philipp Orter (AUT) 110,4 – +1:18
31. Wilhelm Denifl (AUT) 109,4 – +1:22
32. Kristian Ilves (EST) 108,9 – +1:24
33. Eero Hirvonen (FIN) 108,1 – +1:27
34. Lukas Greiderer (AUT) 107,1 – +1:31
35. Paul Gerstgraser (AUT) 105,8 – +1:36
36. Miroslav Dvořák (CZE) 104,3 – +1:42
37. Sebastien Lacroix (FRA) 104,3 – +1:42
38. Marjan Jelenko (SLO) 103,5 – +1:46
39. Sepp Schneider (AUT) 103,4 – +1:46
40. Bjoern Kircheisen (GER) 102,1 – +1:51
41. Bryam Fletcher (USA) 101,7 – +1:53
42. Lukas Runggaldier (ITA) 100,4 – +1:58
43. Paul Hanf (GER) 100,0 – +2:00
44. Taylor Fletcher (USA) 98,9 – +2:04
45. Adam Loomis (USA) 98,7 – +2:05
46. Mikko Kokslien (NOR) 98,5 – +2:06
47. Jim Haertull (FIN) 96,2 – +2:15
48. Truls S. Johansen (NOR) 94,1 – +2:23
49. Magnus Krog (NOR) 86,8 + 2:52
STARTOVNÍ LISTINA
1. Eero Hirvonen (FIN)
2. Paul Hanf (GER)
3. Lukas Greiderer (AUT)
4. Kristian Ilves (EST)
5. Truls Soenstehagen Johansen (NOR)
6. Gudmund Storlien (NOR)
7. Jim Haertull (FIN)
8. Paul Gerstgraser (AUT)
9. Sindre Ure Soetvik (NOR)
10. Adam Loomis (USA)
11. Takehiro Watanabe (JPN)
12. Wolfgang Boesl (GER)
13. Lukas Runggaldier (ITA)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Thomas Kjelbotn (NOR)
16. Hideaki Nagai (JPN)
17. Espen Andersen (NOR)
18. Jarl Magnus Riiber (NOR)
19. Samuel Costa (ITA)
20. Sepp Schneider (AUT)
21. Tomáš Portyk (CZE)
22. Mario Seidl (AUT)
23. Jakob Lange (GER)
24. Tim Hug (SUI)
25. Maxime Laheurte (FRA)
26. Manuel Faisst (GER)
27. Christoph Bieler (AUT)
28. Taylor Fletcher (USA)
29. Sebastien Lacroix (FRA)
30. Philipp Orter (AUT)
31. Wilhelm Denifl (AUT)
32. Miroslav Dvořák (CZE)
33. Bjoern Kircheisen (GER)
34. Magnus Krog (NOR)
35. Yoshito Watabe (JPN)
36. Tino Edelmann (GER)
37. Francois Braud (FRA)
38. Alessandro Pittin (ITA)
39. Bryan Fletcher (USA)
40. Jason Lamy Chappuis (FRA)
41. Lukas Klapfer (AUT)
42. Magnus Moan (NOR)
43. Mikko Kokslien (NOR)
44. Haavard Klemetsen (NOR)
45. Jan Schmid (NOR)
46. Johannes Rydzek (GER)
47. Fabian Riessle (GER)
48. Bernhard Grueber (AUT)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Eric Frenzel (GER)
POŘADÍ PO PRVNÍ ČÁSTI SEVERSKÉ KOMBINACE
1. Eric Frenzel (GER) 129,9 – 0:00
2. Christoph Bieler (AUT) 129,4 – +0:02
3. Haavard Klemetsen (NOR) 129,3 – +0:02
4. Jason Lamy Chappuis (FRA) 126,3 – +0:14
5. Yoshito Watabe (JPN) 125,5 – +0:18
6. Bernhard Gruber (AUT) 123,9 – +0:24
7. Maxime Laheurte (FRA) 123,8 – +0:24
8. Fabian Riessle (GER) 123,6 – +0:25
9. Johannes Rydzek (GER) 122,7 – +0:29
10. Magnus H. Moan (NOR) 122,3 – +0:30
11. Akito Watabe (JPN) 121,5 – +0:34
12. Tino Edelmann (GER) 121,3 – +0:34
13. Manuel Faisst (GER) 121,3 – +0:34
14. Francois Braud (FRA) 120,2 – +0:39
15. Tim Hug (SUI) 119,1 – +0:43
16. Jarl Magnus Riiber (NOR) 119,0 – +0:44
17. Espen Andersen (NOR) 118,9 – +0:44
18. Mario Seidl (AUT) 117,8 – +0:48
19. Jakob Lange (GER) 117,6 – +0:49
20. Thomas Kjelbotn (NOR) 117,2 – +0:51
21. Alessandro Pittin (ITA) 116,6 – +0:53
22. Wolfgang Boesl (GER) 116,6 – +0:53
23. Takehiro Watanabe (JPN) 116,0 – +0:56
24. Tomáš Portyk (CZE) 115,1 – +0:59
25. Sindre Ure Soetvik (NOR) 114,7 – +1:01
26. Hideaki Nagai (JPN) 113,6 – +1:05
27. Samuel Costa (ITA) 112,5 – +1:10
28. Lukas Klapfer (AUT) 111,6 – +1:13
29. Gudmund Storlien (NOR) 111,0 – +1:16
30. Philipp Orter (AUT) 110,4 – +1:18
31. Wilhelm Denifl (AUT) 109,4 – +1:22
32. Kristian Ilves (EST) 108,9 – +1:24
33. Eero Hirvonen (FIN) 108,1 – +1:27
34. Lukas Greiderer (AUT) 107,1 – +1:31
35. Paul Gerstgraser (AUT) 105,8 – +1:36
36. Miroslav Dvořák (CZE) 104,3 – +1:42
37. Sebastien Lacroix (FRA) 104,3 – +1:42
38. Marjan Jelenko (SLO) 103,5 – +1:46
39. Sepp Schneider (AUT) 103,4 – +1:46
40. Bjoern Kircheisen (GER) 102,1 – +1:51
41. Bryam Fletcher (USA) 101,7 – +1:53
42. Lukas Runggaldier (ITA) 100,4 – +1:58
43. Paul Hanf (GER) 100,0 – +2:00
44. Taylor Fletcher (USA) 98,9 – +2:04
45. Adam Loomis (USA) 98,7 – +2:05
46. Mikko Kokslien (NOR) 98,5 – +2:06
47. Jim Haertull (FIN) 96,2 – +2:15
48. Truls S. Johansen (NOR) 94,1 – +2:23
49. Magnus Krog (NOR) 86,8 + 2:52
STARTOVNÍ LISTINA
1. Eero Hirvonen (FIN)
2. Paul Hanf (GER)
3. Lukas Greiderer (AUT)
4. Kristian Ilves (EST)
5. Truls Soenstehagen Johansen (NOR)
6. Gudmund Storlien (NOR)
7. Jim Haertull (FIN)
8. Paul Gerstgraser (AUT)
9. Sindre Ure Soetvik (NOR)
10. Adam Loomis (USA)
11. Takehiro Watanabe (JPN)
12. Wolfgang Boesl (GER)
13. Lukas Runggaldier (ITA)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Thomas Kjelbotn (NOR)
16. Hideaki Nagai (JPN)
17. Espen Andersen (NOR)
18. Jarl Magnus Riiber (NOR)
19. Samuel Costa (ITA)
20. Sepp Schneider (AUT)
21. Tomáš Portyk (CZE)
22. Mario Seidl (AUT)
23. Jakob Lange (GER)
24. Tim Hug (SUI)
25. Maxime Laheurte (FRA)
26. Manuel Faisst (GER)
27. Christoph Bieler (AUT)
28. Taylor Fletcher (USA)
29. Sebastien Lacroix (FRA)
30. Philipp Orter (AUT)
31. Wilhelm Denifl (AUT)
32. Miroslav Dvořák (CZE)
33. Bjoern Kircheisen (GER)
34. Magnus Krog (NOR)
35. Yoshito Watabe (JPN)
36. Tino Edelmann (GER)
37. Francois Braud (FRA)
38. Alessandro Pittin (ITA)
39. Bryan Fletcher (USA)
40. Jason Lamy Chappuis (FRA)
41. Lukas Klapfer (AUT)
42. Magnus Moan (NOR)
43. Mikko Kokslien (NOR)
44. Haavard Klemetsen (NOR)
45. Jan Schmid (NOR)
46. Johannes Rydzek (GER)
47. Fabian Riessle (GER)
48. Bernhard Grueber (AUT)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Eric Frenzel (GER)
Ze čtvrté pozice bude vyrážet Francouz Jason Lamy Chappuis, ten bude mít ztrátu 14 vteři na Frenzela.
V běžecké části se tak máme na co těšit, start je naplánován na 16:30 a já se na vás budu těšit u textového přenosu! Zatím nashledanou! (14:58:28)