Boston – Tampa 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 6:4 (kon.) | Carolina – Dallas 3:5 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | Detroit – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:2 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 1:0 (2:0 po s.n.) | Colorado – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 0:4 (kon.)
Arizona – Chicago 1:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.)
po s.n. (2:0)
St. Louis Blues
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 13.03.2015, 01:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Domácí brankář Elliott v dnešním zápase za svá záda nepustil jediný pokus soupeře, ani ten nájezdový a zajistil svému týmu vítězství po samostných nájezdech!

63:01
    3 na 2 teď jeli Letci, ovšem Elliott chytá dnes minimálně stejně dobře jako Mason a pokus Simmondse zastavil.

53:43
    Jaškin svedl boj o puk v rohu kluziště úspěšně a přihrál Steenovi, který trefuje tyčku Masonovi brány!

50:30
    Tarasenko na sebe navázal tři beky Flyers a výborně nahrál na osamoceného Lehteru, který pohotovou střelou trefuje jenom beton neskutečného Masona, který se bleskově přesunul k druhé tyči! Myslím, že o první hvězdě zápasu je rozhodnuto... Po odrazu vyjel s pukem Giroux a tvrdě vystřelil na Elliotta, který přerušuje hru a následuje další komereční přestávka.

39:22
    Steenova(STL) neskutečná rána skončila na tyčce Masonovi brány. Hostujícímu brankaři se ještě dokonce povedlo pokus tečovat holí a tak dost možná zachránil svůj tým od inkasované branky.

38:28
    MacDonald(PHI) podrazil Otta a už je na lavičce hříšníků.

33:56
    Reaves nabízí přesilovou hru Letcům. Nedovoleně bránil a míří na trestnou lavici.

27:45
    Neskutečný zákrok nám předvedl Mason proti českému útočníkovi – Jaškinovi, ke kterému se po první střele puk odrazil na zpět, snažil se golmana hostích šikovně objet, což se mu nakonec povedlo a když už se odhodlal vystřelit – Mason pěknou Robinsonádou vrhá pro puk a zalehl jej.

19:57
    Obrovskou šanci tři vteřiny před koncem první třetiny měl Vladimir Tarasenko. Jeho střele chybělo pár centimetrů a mohla zapadnout do Masonovi brány.

17:20
    Jackman(STL) usedá na trestnou lavici za sekání a nabízí tak Letcům slibnou šanci, jak jít do vedení.

11:51
    První přesilovku si zahrají také domácí Blues. Na trestnou lavici upaluje Grossmann za nedovolené bránění.

09:26
    Důležitý zákrok proti osamocenému Jakubu Voráčkovi si připsal domácí brankář – Elliot! To byla zatím největší šance dnešního večera.

08:37
    Mezi hráči to ze začátku zápasu trošku jiskří, ale bitku rozhodčí zatím nedovolili, i když by si to nekteří hráči už rádi "rozdali". Mezi tím na trestnou lavici poputuje Bortuzzo(STL) za krosček. Následuje komereční přestávka.