Štafeta žen, 4x6 km | Vítěz: Německo (kon.) |
Tirreno - Adriatico 3.etapa: Cascina - Arezzo | 1. Greg Van Avermaet (BMC) (kon.) |
SP v alpském lyžování - obří slalom ženy, 1. kolo | 1. A. Fenningerová (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - obří slalom ženy, 2. kolo | Vítěz: A. Fenningerová (AUT) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - ženy HS134, Oslo | Vítěz: S. Takanašiová (JAP) (kon.) |
Radek Barkman
Startovní listina
Řada 1:
1. ČESKÁ REPUBLIKA (Eva PUSKARČÍKOVÁ, Gabriela SOUKALOVÁ, Jitka LANDOVÁ, Veronika VÍTKOVÁ)
2. NĚMECKO (Franziska HILDEBRANDOVÁ, Franziska PREUSSOVÁ, Vanessa HINZOVÁ, Laura DAHLMEIEROVÁ)
3. BĚLORUSKO (Naděžda SKARDINOVÁ, Nadzeja PISAREVOVÁ, Iryna KRJUKOVOVÁ, Darja DOMRAČEVOVÁ)
Řada 2:
4. FRANCIE (Anais BESCONDOVÁ, Enora LATUILLIEREOVÁ, Justine BRAISAZOVÁ, Marie DORINOVÁ HABERTOVÁ)
5. ITÁLIE (Lisa VITTOZZIOVÁ, Karin OBERHOFEROVÁ, Nicole GONTIEROVÁ, Dorothea WIEREROVÁ)
6. UKRAJINA (Iryna VARVYNECOVÁ, Julija DŽYMOVÁ, Olga ABRAMOVOVÁ, Valj SEMERENKOVÁ)
Řada 3:
7. NORSKO (Marte OLSBUOVÁ, Synnoeve SOLEMDALOVÁ, Fanny Welle-Strand HORNOVÁ, Tiril ECKHOFFOVÁ)
8. RUSKO (Jekatěrina GLAZYRINOVÁ, Darja VIROLAJNENOVÁ, Jekatěrina JURLOVOVÁ, Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ)
9. POLSKO (Monika HOJNISZOVÁ, Magdalena GWIZDONOVÁ, Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ, Krystyna GUZIKOVÁ)
Řada 4:
10. KANADA (Megan HEINICKEOVÁ, Rosanna CRAWFORDOVÁ, Audrey VAILLANCOURTOVÁ, Julia RANSOMOVÁ)
11. RAKOUSKO (Lisa Theresa HAUSEROVÁ, Dunja ZDOUCOVÁ, Simone KUPFNEROVÁ, Katharina INNERHOFEROVÁ)
12. ŠVÝCARSKO (Aita GASPARINOVÁ, Elisa GASPARINOVÁ, Lena HÄCKIOVÁ, Flurina VOLKENOVÁ)
Řada 5:
13. ŠVÉDSKO (Elisabeth HÖGBERGOVÁ, Mona BRORSSONOVÁ, Anna MAGNUSSONOVÁ, Emma NILSSONOVÁ)
14. SLOVENSKO (Paulína FIALKOVÁ, Jana GEREKOVÁ, Terezia POLIAKOVÁ, Martina CHRAPÁNOVÁ)
15. KAZACHSTÁN (Olga POLTORANINOVÁ, Anna KISTANOVOVÁ, Darja USANOVOVÁ, Alina RAIKOVOVÁ)
Řada 6:
16. RUMUNSKO (Eva TOFALVIOVÁ, Luminita PISCORANOVÁ, Reka FERENCZOVÁ, Florina Ioana CIRSTEAOVÁ)
17. LITVA (Gabriele LESCINSKAITEOVÁ, Diana RASIMOVICIUTEOVÁ-BRICEOVÁ, Natalija KOCERGINOVÁ, Natalija PAULAUSKAITEOVÁ)
18. ESTONSKO (Kadri LEHTLAOVÁ, Johanna TALIHÄRMOVÁ, Daria JURLOVOVÁ, Kristel VIIGIPUUOVÁ)
Řada 7:
19. BULHARSKO (Emilia JORDANOVOVÁ, Desislava STOJANOVOVÁ, Stefani POPOVOVÁ, Daniela KADEVOVÁ)
20. KOREA (Ji-Hee MUNOVÁ, Seon-Su KIMOVÁ, Eunjung KOOVÁ, Kjungnam KIMOVÁ)
21. USA (Susan DUNKLEEOVÁ, Hannah DREISSIGACKEROVÁ, Annelies COOKOVÁ, Clare EGANOVÁ)
Řada 8:
22. SLOVINSKO (Andreja MALIOVÁ, Teja GREGORINOVÁ, Urška POJEOVÁ, Anja ERŽENOVÁ)
23. FINSKO (Sanna MARKKANENOVÁ, Mari LAUKKANENOVÁ, Eevamari RAUHAMÄKIOVÁ, Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ)
24. ČÍNA (Jialin TANGOVÁ, Jan ŽINGOVÁ, Čaoqing SONGOVÁ, Žaohan ŽANGOVÁ)
Řada 9:
25. JAPONSKO (Fujuko SUZUKIOVÁ, Jurie TANAKAOVÁ, Miki KOBAJAŠIOVÁ, Katsura SATOVÁ)
Řada 1:
1. ČESKÁ REPUBLIKA (Eva PUSKARČÍKOVÁ, Gabriela SOUKALOVÁ, Jitka LANDOVÁ, Veronika VÍTKOVÁ)
2. NĚMECKO (Franziska HILDEBRANDOVÁ, Franziska PREUSSOVÁ, Vanessa HINZOVÁ, Laura DAHLMEIEROVÁ)
3. BĚLORUSKO (Naděžda SKARDINOVÁ, Nadzeja PISAREVOVÁ, Iryna KRJUKOVOVÁ, Darja DOMRAČEVOVÁ)
Řada 2:
4. FRANCIE (Anais BESCONDOVÁ, Enora LATUILLIEREOVÁ, Justine BRAISAZOVÁ, Marie DORINOVÁ HABERTOVÁ)
5. ITÁLIE (Lisa VITTOZZIOVÁ, Karin OBERHOFEROVÁ, Nicole GONTIEROVÁ, Dorothea WIEREROVÁ)
6. UKRAJINA (Iryna VARVYNECOVÁ, Julija DŽYMOVÁ, Olga ABRAMOVOVÁ, Valj SEMERENKOVÁ)
Řada 3:
7. NORSKO (Marte OLSBUOVÁ, Synnoeve SOLEMDALOVÁ, Fanny Welle-Strand HORNOVÁ, Tiril ECKHOFFOVÁ)
8. RUSKO (Jekatěrina GLAZYRINOVÁ, Darja VIROLAJNENOVÁ, Jekatěrina JURLOVOVÁ, Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ)
9. POLSKO (Monika HOJNISZOVÁ, Magdalena GWIZDONOVÁ, Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ, Krystyna GUZIKOVÁ)
Řada 4:
10. KANADA (Megan HEINICKEOVÁ, Rosanna CRAWFORDOVÁ, Audrey VAILLANCOURTOVÁ, Julia RANSOMOVÁ)
11. RAKOUSKO (Lisa Theresa HAUSEROVÁ, Dunja ZDOUCOVÁ, Simone KUPFNEROVÁ, Katharina INNERHOFEROVÁ)
12. ŠVÝCARSKO (Aita GASPARINOVÁ, Elisa GASPARINOVÁ, Lena HÄCKIOVÁ, Flurina VOLKENOVÁ)
Řada 5:
13. ŠVÉDSKO (Elisabeth HÖGBERGOVÁ, Mona BRORSSONOVÁ, Anna MAGNUSSONOVÁ, Emma NILSSONOVÁ)
14. SLOVENSKO (Paulína FIALKOVÁ, Jana GEREKOVÁ, Terezia POLIAKOVÁ, Martina CHRAPÁNOVÁ)
15. KAZACHSTÁN (Olga POLTORANINOVÁ, Anna KISTANOVOVÁ, Darja USANOVOVÁ, Alina RAIKOVOVÁ)
Řada 6:
16. RUMUNSKO (Eva TOFALVIOVÁ, Luminita PISCORANOVÁ, Reka FERENCZOVÁ, Florina Ioana CIRSTEAOVÁ)
17. LITVA (Gabriele LESCINSKAITEOVÁ, Diana RASIMOVICIUTEOVÁ-BRICEOVÁ, Natalija KOCERGINOVÁ, Natalija PAULAUSKAITEOVÁ)
18. ESTONSKO (Kadri LEHTLAOVÁ, Johanna TALIHÄRMOVÁ, Daria JURLOVOVÁ, Kristel VIIGIPUUOVÁ)
Řada 7:
19. BULHARSKO (Emilia JORDANOVOVÁ, Desislava STOJANOVOVÁ, Stefani POPOVOVÁ, Daniela KADEVOVÁ)
20. KOREA (Ji-Hee MUNOVÁ, Seon-Su KIMOVÁ, Eunjung KOOVÁ, Kjungnam KIMOVÁ)
21. USA (Susan DUNKLEEOVÁ, Hannah DREISSIGACKEROVÁ, Annelies COOKOVÁ, Clare EGANOVÁ)
Řada 8:
22. SLOVINSKO (Andreja MALIOVÁ, Teja GREGORINOVÁ, Urška POJEOVÁ, Anja ERŽENOVÁ)
23. FINSKO (Sanna MARKKANENOVÁ, Mari LAUKKANENOVÁ, Eevamari RAUHAMÄKIOVÁ, Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ)
24. ČÍNA (Jialin TANGOVÁ, Jan ŽINGOVÁ, Čaoqing SONGOVÁ, Žaohan ŽANGOVÁ)
Řada 9:
25. JAPONSKO (Fujuko SUZUKIOVÁ, Jurie TANAKAOVÁ, Miki KOBAJAŠIOVÁ, Katsura SATOVÁ)
Řada 1:
1. ČESKÁ REPUBLIKA (Eva PUSKARČÍKOVÁ, Gabriela SOUKALOVÁ, Jitka LANDOVÁ, Veronika VÍTKOVÁ)
2. NĚMECKO (Franziska HILDEBRANDOVÁ, Franziska PREUSSOVÁ, Vanessa HINZOVÁ, Laura DAHLMEIEROVÁ)
3. BĚLORUSKO (Naděžda SKARDINOVÁ, Nadzeja PISAREVOVÁ, Iryna KRJUKOVOVÁ, Darja DOMRAČEVOVÁ)
Řada 2:
4. FRANCIE (Anais BESCONDOVÁ, Enora LATUILLIEREOVÁ, Justine BRAISAZOVÁ, Marie DORINOVÁ HABERTOVÁ)
5. ITÁLIE (Lisa VITTOZZIOVÁ, Karin OBERHOFEROVÁ, Nicole GONTIEROVÁ, Dorothea WIEREROVÁ)
6. UKRAJINA (Iryna VARVYNECOVÁ, Julija DŽYMOVÁ, Olga ABRAMOVOVÁ, Valj SEMERENKOVÁ)
Řada 3:
7. NORSKO (Marte OLSBUOVÁ, Synnoeve SOLEMDALOVÁ, Fanny Welle-Strand HORNOVÁ, Tiril ECKHOFFOVÁ)
8. RUSKO (Jekatěrina GLAZYRINOVÁ, Darja VIROLAJNENOVÁ, Jekatěrina JURLOVOVÁ, Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ)
9. POLSKO (Monika HOJNISZOVÁ, Magdalena GWIZDONOVÁ, Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ, Krystyna GUZIKOVÁ)
Řada 4:
10. KANADA (Megan HEINICKEOVÁ, Rosanna CRAWFORDOVÁ, Audrey VAILLANCOURTOVÁ, Julia RANSOMOVÁ)
11. RAKOUSKO (Lisa Theresa HAUSEROVÁ, Dunja ZDOUCOVÁ, Simone KUPFNEROVÁ, Katharina INNERHOFEROVÁ)
12. ŠVÝCARSKO (Aita GASPARINOVÁ, Elisa GASPARINOVÁ, Lena HÄCKIOVÁ, Flurina VOLKENOVÁ)
Řada 5:
13. ŠVÉDSKO (Elisabeth HÖGBERGOVÁ, Mona BRORSSONOVÁ, Anna MAGNUSSONOVÁ, Emma NILSSONOVÁ)
14. SLOVENSKO (Paulína FIALKOVÁ, Jana GEREKOVÁ, Terezia POLIAKOVÁ, Martina CHRAPÁNOVÁ)
15. KAZACHSTÁN (Olga POLTORANINOVÁ, Anna KISTANOVOVÁ, Darja USANOVOVÁ, Alina RAIKOVOVÁ)
Řada 6:
16. RUMUNSKO (Eva TOFALVIOVÁ, Luminita PISCORANOVÁ, Reka FERENCZOVÁ, Florina Ioana CIRSTEAOVÁ)
17. LITVA (Gabriele LESCINSKAITEOVÁ, Diana RASIMOVICIUTEOVÁ-BRICEOVÁ, Natalija KOCERGINOVÁ, Natalija PAULAUSKAITEOVÁ)
18. ESTONSKO (Kadri LEHTLAOVÁ, Johanna TALIHÄRMOVÁ, Daria JURLOVOVÁ, Kristel VIIGIPUUOVÁ)
Řada 7:
19. BULHARSKO (Emilia JORDANOVOVÁ, Desislava STOJANOVOVÁ, Stefani POPOVOVÁ, Daniela KADEVOVÁ)
20. KOREA (Ji-Hee MUNOVÁ, Seon-Su KIMOVÁ, Eunjung KOOVÁ, Kjungnam KIMOVÁ)
21. USA (Susan DUNKLEEOVÁ, Hannah DREISSIGACKEROVÁ, Annelies COOKOVÁ, Clare EGANOVÁ)
Řada 8:
22. SLOVINSKO (Andreja MALIOVÁ, Teja GREGORINOVÁ, Urška POJEOVÁ, Anja ERŽENOVÁ)
23. FINSKO (Sanna MARKKANENOVÁ, Mari LAUKKANENOVÁ, Eevamari RAUHAMÄKIOVÁ, Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ)
24. ČÍNA (Jialin TANGOVÁ, Jan ŽINGOVÁ, Čaoqing SONGOVÁ, Žaohan ŽANGOVÁ)
Řada 9:
25. JAPONSKO (Fujuko SUZUKIOVÁ, Jurie TANAKAOVÁ, Miki KOBAJAŠIOVÁ, Katsura SATOVÁ)
1. Německo
2. Bělorusko +4,6
3. Rusko +5,1
4. ČR +6,5
1. Polsko
2. Rusko +2,4
3. Itálie +4,1
----------------------
12. Česká republika +22,4
1. Polsko
2. Rusko +0,4
3. USA +3,7
1. Itálie
2. ČR +2,5
3. Německo +9,3
4. Francie +23,7
5. Rusko +31,7
1. Německo
2. Rusko +20,9
3. Itálie +37,6
4. Rumunsko +1:05,3
5. Norsko +1:15,5
---------------------------------------
10. ČR +1:33,1