Teplice – Brno | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 3:3 (kon.) | | | Jablonec – Sparta | 0:0 (kon.) |
Karviná – Táborsko | 2:2 (kon.) | | | Sokolov – Kolín | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vlašim | 1:1 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Opava – Třinec | 3:1 (kon.) |
Crystal Palace – Queens Park | 3:1 (kon.) | | | Arsenal – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Leicester – Hull City | 0:0 (kon.) |
Sunderland – Aston Villa | 0:4 (kon.) | | | West Brom – Stoke | 1:0 (kon.) | | | Burnley – Manchester City | 1:0 (kon.) |
Espanyol – Atlético | 0:0 (kon.) | | | Eibar – Barcelona | 0:2 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Granada | 3:1 (kon.) |
Celta Vigo – Ath. Bilbao | 1:2 (kon.) |
Augsburg – Mohuč | 0:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Hamburg | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Schalke | 2:2 (kon.) |
W. Brémy – Bayern | 0:4 (kon.) | | | Frankfurt – Paderborn | 4:0 (kon.) | | | Dortmund – Kolín nad Rýnem | 0:0 (kon.) |
Palermo – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Empoli | 1:1 (kon.) |
Méty – Saint-Étienne | 2:3 (kon.) | | | Lens – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Lorient – Caen | 2:1 (kon.) |
Montpellier – Remeš | 3:1 (kon.) | | | Nantes – Évian TG | 2:1 (kon.) |
Podbrezová – Senica | 2:1 (kon.) | | | Košice – Myjava | 2:0 (kon.) | | | Ružomberok – B. Bystrica | 1:1 (kon.) |
Trnava – Žilina | 1:0 (kon.) |
Admira Praha – Benešov | 3:0 (kon.) | | | Chrudim – Louňovice | 3:0 (kon.) | | | Vltavín – Písek | 2:2 (0:2 po pen.) |
Domažlice – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vyšehrad | 3:1 (kon.) |
Hr. Králové – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Slavia – Brno | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Karviná – Hlučín | 3:0 (kon.) |
Dubnica – Nové Mesto n/V | 1:3 (kon.) | | | Skalica – Šamorín | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – R. Sobota | 2:0 (kon.) |
Bardejov – MFK Zvolen | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Trebišov | 4:0 (kon.) | | | Michalovce – Bodva Moldava | 4:0 (kon.) |
Dolný Kubín – Poprad | 2:0 (kon.) |
Twente – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Utrecht | 3:1 (kon.) | | | Breda – GA Eagles | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Willem II | 2:3 (kon.) |
Benfica – Braga | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Setúbal | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Estoril | 2:2 (kon.) |
Admira – Austria | 1:1 (kon.) | | | Rapid – Grödig | 4:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Wiener | 2:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Ried | 2:1 (kon.) |
Ufa – Perm | 1:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Saransk | 4:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Arsenal Tula | 0:1 (kon.) |
Dobrovice – Benátky n/J | 1:3 (kon.) |
Martin Penker
Branky:
90+1. Tighadouini
Rozhodčí: van Boekel – Langkamp, Peter Janson
Diváci:
Karty: 69. Amieux (BRD), 70. Drost (BRD) – 31. Vriends (EAG)
Neproměněná penalta:
NAC Breda:
ten Rouwelaar – Ligeon, Marcellis, Drost, Amieux – Naah (84. Sarpong), de Kamps – Seuntjens (57. Zschusschen), de Zeeuw, Tighadouini – Falkenburg (84. Fernandez).
Náhradníci: Babos – De Roover, Fernandez, Matić, Sarpong, Swerts, Zschusschen.
Trenér:
Go Ahead Eagles: van der Hart – Schenk, van der Linden, Vriends, Kodjo Amevor – Türüç, Overgoor (85. Lambooij), Schalk (70. Rijsdijk) – Verhoek, Kolder, Reimerink (66. de Sa).
Náhradníci: Cummins – de Sa, Lambooij, Nieuwpoort, Plet, Rijsdijk, Wijnaldum.
Trenér:
Náhradníci: Babos – De Roover, Fernandez, Matić, Sarpong, Swerts, Zschusschen.
Trenér:
Go Ahead Eagles: van der Hart – Schenk, van der Linden, Vriends, Kodjo Amevor – Türüç, Overgoor (85. Lambooij), Schalk (70. Rijsdijk) – Verhoek, Kolder, Reimerink (66. de Sa).
Náhradníci: Cummins – de Sa, Lambooij, Nieuwpoort, Plet, Rijsdijk, Wijnaldum.
Trenér:
Rozhodčí: van Boekel – Langkamp, Peter Janson
Diváci:
Tak přeci jenom jsme se dočkali branky! ADNANE TIGHADOUINI se skvěle uvolnil na hranici vápna přes jednoho z obránců a následnou střelou na přední tyč nedal brankáři žádnou šanci a v samotném závěru utkání posílá domácí do vedení.