Dubnica – Nové Mesto n/V 1:3 (kon.) | Skalica – Šamorín 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – R. Sobota 2:0 (kon.)
Bardejov – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Prešov – Trebišov 4:0 (kon.) | Michalovce – Bodva Moldava 4:0 (kon.)
Dolný Kubín – Poprad 2:0 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
2:0 (1:0)
FK Poprad
sk Sobota 14.03.2015, 14:30 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka Dolný Kubín (Dolný Kubín) • MONACObet liga

Skončil sa nám zápas medzi MFK Dolný Kubín – FK Poprad, ktorý lepšie zvládli domáci futbalisti a vyhrali ho 2:0! Sledovali sme zaujímavý zápas, pri ktorom sme sa nenudili. Bolo to v celku vyrovnané stretnutie, ale domáci futbalisti si vypracovali dve gólové príležitosti a tie dokázali zásluhou výborného Pantoneho využiť! Kto vie, ako by sa zápas vyvíjal, keby hostia v 38.minúte za stavu 1:0 premenili pokutový kop. Domáci tak získavajú 3 body to tabuľky, hostia na svoj prvý bodový zápis ale aj prvý gól v jarnej časti tak musia stále čakať. O týždeň čaká Dolný Kubín ďalší domáci zápas, keď doma v derby vyzvú Liptovský Mikuláš!

To je už z toho on-line textového prenosu všetko, prajem Vám pekný zvyšok soboty! (16:48:36)

90+1

90
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Gallovič (FK Poprad).

86
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Sani, prichádza Čučka.

85
    Dnešné stretnutie sleduje 357 divákov.

82
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Maliňák, prichádza Durkot.

82
    Žltú kartu dostáva Otruba (MFK Dolný Kubín).

78
    Žltú kartu dostáva Gallovič (FK Poprad).

73
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Pantone, prichádza Laura.

70
    Ku odrazenej lopte sa dostal domáci Pantone, jeho tvrdá strela spoza 16-tky len tesne minula pravý horný roh brány hostí!

65
    Po výbornom centri do domácej 16-tky posiela Ujčík hlavou loptu len do brvna domácej brány!

61
    Žltú kartu dostáva Janigloš (FK Poprad).

60
    Nebezpečná situácia v domácej 16-tke, po výbornom centri od hráča hostí išiel Drengubiak do lopty a takmer si vsietil hlavou vlastný gól! Našťastie lopta len tesne minula hornú časť domácej brány.

58
    Žltú kartu dostáva Polák (MFK Dolný Kubín).
    Žltú kartu dostáva Melek (FK Poprad).

51
    Dolný Kubín dal gól!

Domáci tím sa dostáva do vedenia 2:0, keď sa MARCO PANTONE dostal v 16-tke ku odrazenej lopte a vsietil tak svoj druhý gól v tomto zápase!

46
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Ujčík, prichádza Melek.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva domáci tím 1:0, keď sa v 14.minúte prezentoval gólom Pantone! Hostia mali v 38.minúte možnosť vyrovnať, ale penaltu zahodili, keď sa skvelým zákrokom prezentoval brankár domáci Sakar! Určite nás čaká ešte zaujímavý druhý polčas!

45+0
    Prvý polčas sa skončil.

38
    Bendík penaltu nevyužili! Domáci brankár Sakar smer strely vystihol a loptu vyrazil do bezpečia!