Č. Budějovice – Brno 1:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 6:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Teplice 1:0 (kon.)
Plzeň – Jihlava 3:3 (kon.) | Znojmo – Příbram 2:5 (kon.) | Slovácko – Táborsko 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:2 (kon.) | Slavia – Ostrava 1:1 (kon.)

90
    Centrovaný míč do pokutového území byl ale příliš dlouhý a pokutové území přeletěl.

89
    Teplice teď budou zahrávat standardní situaci z blízkosti rohového praporku na pravé straně.

87
    Bohemka ale dobře brání a nepouští je na dostřel vlastní brány.

82
    Teplice se teď snaží kombinační hrou o vyrovnání.

78
    Šancí domácích teď zastavují rozhodčí pro ofsajd.

74
    Odhodlali se k přímé střele, která ovšem letěla vysoko nad.

73
    Teplice si počínali nedovoleně před vlastním pokutovým územím, domácí tak budou zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.

67
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy bez vážnější šancí na jedné či druhé straně.

64
    Nakonec ale kvůli nepřesné přihrávce přišla o míč.

62
    Bohemka teď uzavřela Teplice na jejich polovině.

58
    Teplice si teď pomohli útočným faulem a přišli tak o míč.

54
    Nepřesná střela domácích

51
    Budějovice se teď snaží kombinovat před pokutovým územím hostujících hráčů.

48
    Bohemians právě vstřelili branku!
    JAKUB ŘEZNÍČEK posílá domácí hráče do vedení.

48
    Nepřesná střela Teplic, která končí v zázemí.

46

Skončil nám první poločas, ve kterém jsme příliš vážných šancí neviděli. Když už se některý z týmů dostal k zakončení, tak střílel převážně nepřesně. Z toho důvodu je zatím stav 0:0. Druhá půle začne přibližně v 14:00.

45

42
    Bohemka se teď snaží kombinační hrou dostat dopředu.

39
    Hra je nyní přerušena, jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetření.

38
    Domácí brankář teď podržel svůj tým, když dokázal nádherně zlikvidovat nebezpečnou hlavičku jednoho z hráčů Teplic.

37
    Teplice dokázali vybojovat rohový kop.

34
    Nepřesná přihrávka Teplic, která končí na kopačkách domácích.

30
    Centrovaný míč do pokutového území hostů odvrací hostující obránci hlavou do bezpečí.

28
    Kvůli nepřesné přihrávce ovšem o míč přicházejí.

27
    Bohemka je teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou

23
    Nepřesná přihrávka domácích, která končí v autu.

19
    Hráči Bohemky jsou teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

16
    Hostující hráči teď předvedli hezkou kombinační akci, bohužel ale pro ně je stále trápí koncovka. Střela byla opět hodně nepřesná.

15
    Stále se nám hraje převážně ve středu hřiště, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

12
    Z této standardní situace ovšem nedokázali hráči Teplic nic vytěžit.

11
    Teplice teď vybojovaly rohový kop.

8
    Teplice si teď počínali nedovoleně u středové čáry. Bohemka tak bude rozehrávat standardní situaci od středové čáry.

5
    Teplice teď předvedli hezkou kombinační akci. Ve finále ovšem stříleli hodně nepřesně.

3
    Utkání je zatím plné nepřesností na obou stranách, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.