Č. Budějovice – Brno 1:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 6:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Teplice 1:0 (kon.)
Plzeň – Jihlava 3:3 (kon.) | Znojmo – Příbram 2:5 (kon.) | Slovácko – Táborsko 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:2 (kon.) | Slavia – Ostrava 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:5 (1:4)
FK Příbram
Pondělí 16.03.2015, 13:30 • Jevišovice • Juniorská liga

83
    Příbram právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Příbram podnikla rychlý protiútok a FILIP ŘEZÁČ dostal míč z pravé strany před prázdnou bránu.

77
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Domácí se přece jen dočkali snížení. Z bezprostřední blízkosti se prosazuje PATRIK BOGNER.

45
    FILIP ŘEZAČ byl u tyč úplně volný a byla tak pro něj snadná práce usměrnit hlavou centr prakticky do prázdné brány.

41
    Podruhé v utkání se dnes prosazuje Patrik Brandner a hosté přidávají na konci první půli příjemnou pojistku na své vedení.

21
    Příbram si opět bere vedení zpět. PATRIK BRANDNER dostal míč za obranu na levou stranu a podél gólmana poslal míč do sítě.

9
    Domácí se ale rychle oklepali. ALI ALACA si ve vápně zpracoval míč, obhodil si obránce a po zemi překonal brankáře Kočího.

6
    JOSEF DIVÍŠEK nakopl míč z vlastní půle na bránu a k překvapení všech i brankáře skončil balón v síti. Velkou roli sehrál vítr, který doslova odfoukl míč do sítě.

Zdeněk Plánka

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 9. Alaca, 77. Bogner – 6. Divíšek, 21. Brandner, 41. Brandner, 45. Řezáč, 83. Řezáč

1. SC Znojmo FK: Doleček – Hrazdílek, Levai, Kirschner, Sokol, Alaca, Bogner, Le Minh, Pokorný, Celik, Z. Hříbek
    Náhradníci: J. Kříž, Vala, Krejčí, Šálek, Holčapek, Konvalina

FK Příbram: Kočí – Divíšek, Břížďala, Eliáš, Makoš, Ježdík, Mareč, Brandner, Hronek, Moulis, Bouček
    Náhradníci: Řezáč, Květ, Holý, Šedivý

Rozhodčí: Pavel Peřína – Jan Paták, Petr Mikula