Buffalo – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Montreal 4:2 (kon.) | Edmonton – Toronto 4:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 1:0 (kon.)
Los Angeles Kings
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Arizona Coyotes
Úterý 17.03.2015, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

46:37
    Před komerční přestávkou se vylučuje na domácí straně, trest dostává ke své nelibosti Jordan Nolan (LAK), jenž se podle soudu hlavního rozhodčího utkání provinil hákováním.

39:54
    Ještě se v závěru druhé části vylučuje, dvě minuty je nucen pykat hostující Martin Erat (ARI). Podle všeho se provinil hrubostí.

33:18
    Dnes premiérové vyloučení na straně Los Angeles Kings, chystá se přesilová hra Arizony. Nick Shore (LAK) dostává od hlavního rozhodčího dvě minuty za podražení, už hříšník pyká na lavičce.

23:25
    Druhá přesilovka zápasu pro Los Angeles. Za držení hole musí odjet do boxu trestoměřičů hokejista Arizona Coyotes. Michael Stone (ARI) ale není s výrokem sudího spokojený.

06:04
    Ještě v první polovině první třetiny sledujeme první vyloučení. Po skončení komerční přestávky totiž začne přesilová hra Los Angeles. Dvě minuty za hákování od hlavního rozhodčího dostává Craig Cunningham (ARI).