7 6
Marek Michalička
0
65 4
Středa 18.03.2015, 19:58Challenger Drummondville - Challenger Banque Nationale de Drummondville (krytý tvrdý povrch)

Z mé strany to je pro dnešek vše! Stejně tak jako z turnaje v Drummondville, kde již nemáme žádného zástupce. Těším se nashledanou u dalších tenisových bitev! (21:52:01)

Je dobojováno! V zápase byl bohužel jasně lepší belgický tenista! Ten zaváhal pouze hned v úvodním gemu zápasu a poté za stavu 5:4 taktéž v prvním setu. Ve zbytku zápasu pak Gigounon jasně dominoval, když mu i Michalička pomáhal svými nevynucenými chybami a po zásluze tak postupuje do čtvrtfinále, kde se utká s jedním z dvojice Jenkins a Authom.

Konec zápasu

6:4
    A tu již Gigounon proměnuje! Po sérii čopů se Belgičan odhodlal na další jednoruční beckhend, který zapadl přesně na základní lajnu a Marek pak v těžké pozici poslal míček pouze do sítě, je dobojováno!

A-40
    Jenže teď si vybral Michalička slabší chvilku a svou nevynucenou chybou dává svému soupeři třetí šanci!

40-40
    A i druhá šance je pryč! Po dlouhé výměně naběhl Michalička na síť. Belgičan zkoušel opět lob, jenže Marek zahrál nádherný volej jednou rukou zády k síti a opět posílá tento gem do shody!

A-40
    Tak teď po dlouhé době sedl Gigounovi forhend, který poslal přesně do rohu kurtu a má další možnost ukončit zápas!

40-40
    A hra stále pokračuje! Gigounon teď vyloženě čekal na chybu soupeře, nakonec zahrál kraťas, který Michalička s vypětím všech sil doběhl a následný lob Belgičana končí v těsném autu. Shoda!

40-30
    Avšak další dobrý servis znamená, že Gigounon je míček od vítězství.

30-30
    Teď však Germain posílá svůj forhend pouze do pásky a stále tak ještě z pohledu Michaličky není nic ztraceno!

30-15
    Teď si bohužel pro Marka pomohl Belgičan dobrým servisem!

15-15
    Marek teď ví, že nemá co ztratit a hraje parádně. Avšak po delší výměně končí jeho pokus o vítězný úder v milimetrovém autu.

0-15
    Michalička teď parádním forhendem cross nedal svému soupeři šanci. Bude se opakovat situace z úvodního setu?

5:4
    A ta už je bohužel proměněna! Sice byl opět ve výměně Michalička lepší a zatlačil svého soupeře do obrany, ale následný volej posílá daleko do autu a Gigounon nyní půjde podávat na vítězství v tomto zápase!

A-40
    Tak pozor! Další brejk pro Gigounona. Teď sice opět Michalička dobře zaservíroval, ale následně u sítě zahrál forhendem zbytečný aut a Belgičan má tak v tomto setu další šanci!

40-40
    Další dlouhá výměna však skončila v moci Belgičana. Ten si Michaličku rozběhal a následným beckhedem po lajně mu nedal šanci!

30-40
    Tak i nyní fiftýn Michalička vybojoval díky podání, díky kterému se dostal k voleji u sítě a neměl problém zahrát vítězný úder!