Gamaspol Jeseník – Vítkovice 5:2 (kon.) | Vyškov – Nasan Brno 7:3 (kon.) | Volfířov – Egretta Bílovice n. S. 4:3 (kon.)
VŠB-TU Ostrava – Pardubice 6:1 (kon.)
VSK VŠB-TU Ostrava
6:1 (6:1)
FC Torf Pardubice
Pátek 20.03.2015, 20:00 • SH Sareza, Ostrava • 2. Futsal liga východ

Dnes jasně zvítězil favorit utkání, když domácí Ostrava porazila Pardubice 6:1!
    Všechny branky padly v prvním poločase, v druhém poločase se vyznamenal především gólman Báča. (21:25:31)

39:18
    Menšík šel málem do úniku, domácí obránci mu stihli míč odkopnout.

39:03
    Ou! Tvrdá střela domácích končí v obličeji Báči. Snad bude co nejdříve v pořádku.

39:00
    Ostrava s gólmanem v útočném pásmu.

38:36
    Báča opět předvedl výborný zákrok, je neuvěřitelné, co tento poločas všechno chytl.

38:00
    Střela hostů z pravé strany končí daleko mimo branku.

36:33
    Voleský byl tvrdě sestřeln na polovině hřiště a Pardubice mají k dobru standartní situaci.

35:38
    Oddechový čas pro domácí.

35:00
    Kdyby hráli hosté tak, jako v druhém poločase, určitě by to byl úplně jiný zápas.

33:20
    Protiútok Pardubic, ale míč končí pouze na střídačce domácích po zásahu jednoho domácího hráče.

32:33
    Fajkus měl na noze gól, či aspoň nebezpečnou šanci.Ale pouze promáchl.

31:45
    A opět to byl Báča, kdo vyrazil nebezpečný balón ostravanů.

31:02
    Manďák trefil ve výhodné pozici pouez letícího gólmana, když se přemisŤovala od tyče k tyči. Váborný zákrok Báči.

29:56
    Robert Menšík dostává žlutou kartu za vulgarní výrazy a protesty.

28:58
    Gólman Ostravy sice musí dávat pozor, ale střely Pardubic stejně končí mimo.

27:25
    Pardubice předvedly pěknou kombinaci, ale jejich konečná tvrdá střela končí opět nad brankou.

26:42
    Tvrdá střela Pardubic končí nad brankou domácích!

25:44
    Báča proti střele domácích spadl, ale míč ještě stihl vykopnout.

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 5. Manďák (Polášek), 5. Polášek (Maleňák), 9. Kalmus (Tomášek), 10. Manďák, 12. Maleňák (Manďák), 18. Manďák (Maleňák) – 11. Tesař

Karty:   11. Polášek (OVA) – 30. Menšík (PCE)

VSK VŠB-TU Ostrava: Myška- Blahut, Fajkus, Manďák, Kalmus, Tomášek, Polášek, Maleňák, Veselý, Krzenieň
    FC Torf Pardubice: Báča- Haah, Tesař J., Tesař M., Prokůpek, Voleský, Menšík

Rozhodčí: Sebök, Tomeš