Gamaspol Jeseník – Vítkovice 5:2 (kon.) | Vyškov – Nasan Brno 7:3 (kon.) | Volfířov – Egretta Bílovice n. S. 4:3 (kon.)
VŠB-TU Ostrava – Pardubice 6:1 (kon.)
VSK VŠB-TU Ostrava
6:1 (6:1)
FC Torf Pardubice
Pátek 20.03.2015, 20:00 • SH Sareza, Ostrava • 2. Futsal liga východ

Dnes jasně zvítězil favorit utkání, když domácí Ostrava porazila Pardubice 6:1!
    Všechny branky padly v prvním poločase, v druhém poločase se vyznamenal především gólman Báča. (21:25:31)

39:18
    Menšík šel málem do úniku, domácí obránci mu stihli míč odkopnout.

39:03
    Ou! Tvrdá střela domácích končí v obličeji Báči. Snad bude co nejdříve v pořádku.

39:00
    Ostrava s gólmanem v útočném pásmu.

38:36
    Báča opět předvedl výborný zákrok, je neuvěřitelné, co tento poločas všechno chytl.

38:00
    Střela hostů z pravé strany končí daleko mimo branku.

36:33
    Voleský byl tvrdě sestřeln na polovině hřiště a Pardubice mají k dobru standartní situaci.

35:38
    Oddechový čas pro domácí.

35:00
    Kdyby hráli hosté tak, jako v druhém poločase, určitě by to byl úplně jiný zápas.

33:20
    Protiútok Pardubic, ale míč končí pouze na střídačce domácích po zásahu jednoho domácího hráče.

32:33
    Fajkus měl na noze gól, či aspoň nebezpečnou šanci.Ale pouze promáchl.

31:45
    A opět to byl Báča, kdo vyrazil nebezpečný balón ostravanů.

31:02
    Manďák trefil ve výhodné pozici pouez letícího gólmana, když se přemisŤovala od tyče k tyči. Váborný zákrok Báči.

29:56
    Robert Menšík dostává žlutou kartu za vulgarní výrazy a protesty.

28:58
    Gólman Ostravy sice musí dávat pozor, ale střely Pardubic stejně končí mimo.

27:25
    Pardubice předvedly pěknou kombinaci, ale jejich konečná tvrdá střela končí opět nad brankou.

26:42
    Tvrdá střela Pardubic končí nad brankou domácích!

25:44
    Báča proti střele domácích spadl, ale míč ještě stihl vykopnout.

24:09
    Manďák přepadl přes Báču, kterému následně míč z náručí vypadl.

21:20
    Pardubice se snaží ještě zápas zdramatizovat, ale nedaří se jim udržet míč víc jak půl minuty.

20:01

V prvním poločase jsme viděli celkem 7 branek, přičemž Ostrava jich do branky soupeře vstřelila 6.Stav po prvním poločase jasně vyplývá v prospěch domácích.

20:00

17:52
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Marek Maleňák nastřelenou přihrávkou trefil nastavenou nohu JANA MANĎÁKA, který poslal míč za Báču, který jen celé krásné akci přihlížel. Asistence:Maleňák

16:25
    Kapitán Pardubic byl na útočné polovině faulován, což znamená třetí faul Ostravy.

14:26
    Báča vyhodil míč přes celé hřiště, kde míč nikoho po své cestě nepotkal.

13:07
    Filip Veselý prokličkoval a obešel všechny protihráče, ale míč mu utekl příliž daleko a Báča výborně vyběhl a míč odkopává na tribunu.

12:44
    Veselý nastřeluje levou tyč Báčovy branky!

11:51
    Manďák nahrál z pravého křídla na střed odkud propáli Báču MAREK MALEŇÁK. Asistence:Jan Manďák

10:53
    Pardubice právě vstřelily branku!
    JIŘÍ TESAŘ se postavil k exekuci přímého kopu z nadějné vzdálenosti 12 metrů a nemýlil se! Bez asistence

10:45
    David Polášek dostává žlutou kartu za nebezpěčný skluz před vlastní brankou.

9:49
    JAN MANĎÁK tvrdě vystřelil, gólman Báča sice míč zachytil, ale ten mju smolně propadl až za jeho záda. Bez asistence

9:07
    Pardubice se snaží svými výpady zaskočit domácí tým.

8:02
    Filip Tomášek uviděl volného ROBINA KALMUSE před brankou sopeře, kterému přihrál přesnou nahrávku.Autor branky nad ničím nepřemýšlel a tvrdou střelou z blízkosti se trefují tak, kde bylo potřeba. Asistence: Filip Tomášek

7:04
    Domácí drží Pardubice v jejich obranné polovině a nedovolují jim jakékoliv výpady.

4:47
    Pardubice se z předchozí branky nepoučili, a udělali totožnou chybu, když nechali volného hráče úplně volného před prázdnou brankou.DAVID POLÁŠEK tudíž prostřelil Báču v brace a zvýšil vedení svého týmu. Asistence: Marek Maleňák

4:28
    Marek Maleňák přihrál na vzádálenější tyč na volného JANA MANĎÁKA, který posílá Ostravu do vedení! Asistence:Marek Maleňák

3:34
    Nejdříve se do přečíslení dostala Ostrava, ale přihrávku vystihl výborně hostující obránce, který poslal balón dopředu, kde byli 3 hráči Pardubic, proti jedinnému obránci Ostravy, ale tak moc hosté kombinovali, až Prokůpek trefuje tyč!

2:26
    Menšík vyslal nebezpečnou střelu, ale tak končí stejně mimo.

2:00
    Domácí obránce nechtěl nic riskovat a raději míč posílá zpátky na svého gólmana.

1:50
    Ostravané se provinili přestupkem, rozehrávat budou Pardubice.

01:00
    Balón má ve svém držení domácí Ostrava, Pardubicím se podařilo míč vykopnout ze své vlastní poloviny.

00:01

FC VSK VŠB TU Ostrava: Myška- Blahut, Manďák, Polášek, Maleňák,

FC Torf Pardubice: Báča- Haah, Tesař M., Prokůpek, Menšík

Rozhodčí: Sebök, Tomeš.

Do začátku zápasu nám zbývá pár minut, hráči jsou již rozcvičeni a my můžeme čekat každou chvíli zahájení zápas.

Dovolte mi, abych vás přivítal u 2.ligy Východ ve futsale.Dnes se Vám hlásím z haly Sareza v Ostravě Přívoze.Uvidíme, zda si Pardubice vůbec vytvoří nějakou vážnější šanci, či kolik gólu si připíši na své konto domácí. Hostům přeji hodně štěstí, a ať třeba dnes, získají na své konto aspoň nějaký bod z venkovního hřiště.

Hostující tým z Pardubic letos v tabulce velmi tápe.Na domácím hřišti vybojovali z 8 zápasů pouhých 5 bodů a pouze jednou vyhráli.Pardubice na hřištích svých soupeřů hrají ještě hůře, než na domácí palubovce.U žádného ze soupeřů ještě nezískali ani bod, vždy si odvezli na krku prohru.Minulý zápas si odvezli prohru 11:1 z haly na Dubině, když je přehrály právě Vítkoivce.

FC VSK VŠB TU Ostrava

Domácí Ostrava má na svém kontě odehraných 16 zápasů a na svém kontě 25 bodů.Jelikož městský rival, Roub Vítkoivce, má stejný počet bodů, proto se s ním dělí o 4. a 5. místo v tabulce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 5. Manďák (Polášek), 5. Polášek (Maleňák), 9. Kalmus (Tomášek), 10. Manďák, 12. Maleňák (Manďák), 18. Manďák (Maleňák) – 11. Tesař

Karty:   11. Polášek (OVA) – 30. Menšík (PCE)

VSK VŠB-TU Ostrava: Myška- Blahut, Fajkus, Manďák, Kalmus, Tomášek, Polášek, Maleňák, Veselý, Krzenieň
    FC Torf Pardubice: Báča- Haah, Tesař J., Tesař M., Prokůpek, Voleský, Menšík

Rozhodčí: Sebök, Tomeš