Boca Chotěboř – F.A. Zole Č. Lípa 12:3 (kon.) | Interobal Plzeň – COMBIX Ústí n/L 7:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 6:3 (kon.)
Radobýl Litoměřice – Písek 2:6 (kon.) | Jablonec n/N – Arsenal Benešov 2:1 (kon.) | Dalmach Turnov – Česká Lípa 4:9 (kon.)
CF Radobýl Litoměřice
2:6 (2:2)
FC TEX-COLOR Písek
Pátek 20.03.2015, 20:00 • SH Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry FC TEX-COLOR Písek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:29:22)

Je zde konec zápasu mezi Radobýl Litoměřice a TEX-COLOR Písek. Ve druhém poločase už nedali Písečtí domácímu Radobýlu z Litoměřic šanci na skórování, naopak Písek skóroval ještě čtyřikrát a potvrdil tak hráčskou převahu ve druhém poločase. Nejprve dostal Písek potřetí v dnešním zápase do vedení Nováček a následně přidal branku dvakrát Šteier. Posledním střelcem zápasu se stal v samotném závěru zápasu Šimon Urych, který upravil na konečných 6:2 ve prospěch Písku. Pro Radobýl tato porážka znamená jistotu sestupu do nižší ligy, před kterou by ho zachránil pouze nezájem celků z nižší soutěže o postup.

39:41
    Písek právě vstřelil branku!
    Nakonec Písek přidává ještě jednu branku. Autorem branky je ŠIMON URYCH. Jeho střela se otřela o tyč a následně zapadl míč do sítě domácích. Asistence: Jan Kubeš.

39:18
    Mühlfait orazítkoval po úspěšné kličce pouze tyč hostující brány.

39:00
    Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.

38:55
    Tentokrát to už ale hráčům hostí vyšlo. STANISLAV ŠTEIER obdržel míč u pravé tyče a se zakončením už si poradil. Ekrt se snažil vykrýt spodní část brány a tak Šteier poslal zkušeně míč pod horní tyč. Asistence: Šimon Urych.

38:47
    Mühlfait zblokoval střelu Šteiera, která mířila za bezmocného Ekrta.

37:58
    Hosté znovu v přečíslení 3 na 1, ale ani tentokrát nedokázali přehrát domácí obranu. Mühlfait se vrátil včas do obrany.

37:44
    Hosté se dostali do přečíslení 3 na 1. Urych ale poslal v nepravou chvíli míč do neznáma před bránu domácích. Zde se ale nacházeli pouze obránci Litoměřic.

37:16
    Hosté nijak neriskovali a místo střely ze standardní situace zvolili pozvolné rozehrání.

37:11
    Zdeněk Hanzl (RAL) obdržel červenou kartu za zachycení míče před brankovištěm. Navíc svůj tým oslabil o jednoho hráče na následující dvě minuty.

36:49
    Tentokrát už to ale Litoměřicím vyšlo. STANISLAV ŠTEIER se ujal ztraceného míče, který poslal přes celou hrací plochu do domácí brány míč. Bez asistence.

36:27
    Naopak Urych vyslal střelu přes celé hřiště. Opuštěnou bránu Litoměřic ale netrefil.

36:16
    Litoměřičtí se dostávají poprvé k souvislejšímu držení míče. Ale branku to nepřineslo.

36:03
    Kyzlíkova střela z otočky zamířila příliš vysoko nad hostující bránu.

35:40
    Litoměřice zkoušejí hru bez brankáře.

35:32
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.

Josef Cestr

Branky: 12. Kyzlík (Rosocha), 17. Horvát (Rosocha) – 9. Šteier (Kubeš), 12. Meška (Šteier), 28. Nováček, 37. Šteier, 39. Šteier (Urych), 40. Urych (Kubeš)

Karty:   13. Rosocha (RAL), 24. Horvát (RAL) – 30. Kubeš (PIS)   38. Hanzl (RAL)

CF Radobýl Litoměřice: Ekrt – Mühlfait, Horvát, Hanzl, Rosocha, Matějka, Kyzlík
    FC TEX-COLOR Písek: Mareš – Reidinger, Nováček, Šteier, Kubeš, Urych, Meška

Rozhodčí: Lubomír Řeháček, Jan Krupa
    Delegát: Jan Hora