Jičín – Tatran 4:3 (kon.) | Královské Vinohrady – ELITE PRAHA 2:11 (kon.)
Finance Novák FBK Jičín
4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Sobota 21.03.2015, 19:00 • Sportovní areál, Jičín • Play-down Extraligy žen

Je dobojováno. Ve třetí třetině byla hra velmi vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Další branka již nepadla a tak je tedy jasné, že Jičín vítězí na domácí půdě 4:3 a ujímá se vedení v sérii 2:1. (20:41:38)

60:00

59:26
    Jičín má míček na svých hokejkách a nedovoluje tak Tatranu, aby odvolal svou brankářku.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Oddechový čas pro Tatran Omlux Střešovice.

58:22
    Pokus jedné z hostujících hráček končí mimo branku Jičínu.

57:51
    Domácí publikum žene své hráčky za vítězstvím. Atmosféra v hale je výborná.

57:35
    Domácí se dostávají postupnou kombinací před branku Střešovic.

56:34
    K vidění jsou šance na obou stranách. Zdá se, že nás čekají dramatické tři a půl minuty.

55:35
    Na druhé straně se dostala Markéta Pitthardová ke střele, kterou následně kryje Blahutová.

54:01
    Hráčky Tatranu zvyšují svůj tlak. Nyní letěl míček kolem tyčky domácích, kde ovšem nebyla žádná z hostujících hráček, která by doklepla míček do branky.

52:56
    Žůrková byla blízko hattricku, když se její pokus převalil přes ležící Blahutovou, ale zamířil jen vedle tyčky hostující svatyně.

50:41
    Nepřesnou přihrávku vyslala Kůželová. Hosté však zaváhání domácí hráčky nevyužili.

49:17
    Satýnková proti přesile tři hráček neměla šanci na úspěch a o míček přišla.

48:15
    Domácí Samkové se měla v brankovišti co ohánět. Střešovické hráčky si vytvořily několik šancí, které ovšem zůstaly nevyužity.

46:28
    Po střele Satýnkové ze standardní situace musela zasahovat hostující Blahutová.

45:40
    Vachušková vystřelila na branku, ale trefila jen svou spoluhráčku, která se snažila clonit domácí Samkové ve výhledu.

44:10
    Ani druhá rána Vavrečková neskončila gólem.

43:15
    Rána Vavrečkové končí pouze v rukou připravené Blahutové.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Kloutvorová, 14. Žůrková (Satýnková), 26. Žůrková (Satýnková), 39. Kloutvorová (Kůželová) – 1. Sequencová, 6. Vachušková (Zabavská), 24. Köhlerová

Finance Novák FBK Jičín: Samková (Kociánová) – Vavrečková, Kalinová, Kořínková, Kůželová, Kloutvorová, Chlumská, Žůrková, Pitthardová, Machová, Drbohlavová, Satýnková, Floriánová, Šudová, Exnarová, Špíglová, Mikolášková
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Blahutová (Francová) – Vachušková, Sequensová, Köhlerová, Reindlová, Sedmíková, Zehrerová, Nemravová, Válková, Zlámalová, Zabavská, Matěvosová, Chaloupková, Vlachová, Brotánková, Kramperová

Rozhodčí: Zdeněk Cholek a Jana Matulíková