Jičín – Tatran 4:3 (kon.) | Královské Vinohrady – ELITE PRAHA 2:11 (kon.)
Finance Novák FBK Jičín
4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Sobota 21.03.2015, 19:00 • Sportovní areál, Jičín • Play-down Extraligy žen

Je dobojováno. Ve třetí třetině byla hra velmi vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Další branka již nepadla a tak je tedy jasné, že Jičín vítězí na domácí půdě 4:3 a ujímá se vedení v sérii 2:1. (20:41:38)

60:00

59:26
    Jičín má míček na svých hokejkách a nedovoluje tak Tatranu, aby odvolal svou brankářku.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Oddechový čas pro Tatran Omlux Střešovice.

58:22
    Pokus jedné z hostujících hráček končí mimo branku Jičínu.

57:51
    Domácí publikum žene své hráčky za vítězstvím. Atmosféra v hale je výborná.

57:35
    Domácí se dostávají postupnou kombinací před branku Střešovic.

56:34
    K vidění jsou šance na obou stranách. Zdá se, že nás čekají dramatické tři a půl minuty.

55:35
    Na druhé straně se dostala Markéta Pitthardová ke střele, kterou následně kryje Blahutová.

54:01
    Hráčky Tatranu zvyšují svůj tlak. Nyní letěl míček kolem tyčky domácích, kde ovšem nebyla žádná z hostujících hráček, která by doklepla míček do branky.

52:56
    Žůrková byla blízko hattricku, když se její pokus převalil přes ležící Blahutovou, ale zamířil jen vedle tyčky hostující svatyně.

50:41
    Nepřesnou přihrávku vyslala Kůželová. Hosté však zaváhání domácí hráčky nevyužili.

49:17
    Satýnková proti přesile tři hráček neměla šanci na úspěch a o míček přišla.

48:15
    Domácí Samkové se měla v brankovišti co ohánět. Střešovické hráčky si vytvořily několik šancí, které ovšem zůstaly nevyužity.

46:28
    Po střele Satýnkové ze standardní situace musela zasahovat hostující Blahutová.

45:40
    Vachušková vystřelila na branku, ale trefila jen svou spoluhráčku, která se snažila clonit domácí Samkové ve výhledu.

44:10
    Ani druhá rána Vavrečková neskončila gólem.

43:15
    Rána Vavrečkové končí pouze v rukou připravené Blahutové.

41:32
    Do třetí části nastoupily aktivněji domácí hráčky, které jsou více na míčku.

40:01

Druhá třetina je již historií. Střešovice šly do vedení 3:2, když se přesně trefila Köhlerová. Jičín rychle odpověděl zásluhou Žůrkové. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, tak se ujala střela Kloutvorové, která v devětatřicáté minutě poslala domácí hráčky do vedení.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:45
    Domácí jsou při chuti. Střela Karin Vavrečkové skončila nad brankou Tatranu.

38:12
    Jičín právě vstřelil branku!
    Domácí hráčky jdou poprvé v utkání do vedení. Jičín šel do přečíslení, které zakončila pohotovou střelou LUCIE KLOUTVOROVÁ. Asistence: Žaneta Kůželová.

37:02
    Samková kryje nebezpečný pokus jedné z hostujících hráček, která vystřelila skoro z poloviny hřiště.

36:30
    Domácí kombinují na polovině soupeře, ovšem zatím je to bez střeleckých pokusů. Blahutová zatím nemusela zasahovat.

34:42
    Další pokus domácí obránkyně kryje Bahutová.

33:05
    Pokus domácí Kalinové končí mimo branku Střešovic.

32:25
    Samková se jen otočila za střelou jedné z hostujících hráček, která napálila míček do tyče jičínské branky.

30:30
    Vachušková utekla po straně, kde následně nepřesně přihrávala na svou spoluhráčku. Ta se tak nedostala ke střele.

29:05
    Z rychlého protiútoku zakončovala Žůrková, která našla pouze náruč připravené Blahutové.

27:50
    Markéta Pitthardová výborně napadá a hostující hráčky mají problém s rozehrávkou.

25:50
    Tatran své vedení dlouho neudržel. Opět zafungovala kombinace Satýnková – GABRIELA ŽŮRKOVÁ, která svou dnešní druhou brankou vyrovnává na 3:3. Asistence. Andrea Satýnková.

25:11
    Hosté jsou momentálně aktivnější, ovšem většinu pokusů Střešovic odvrací obrana Jičína.

23:21
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tatran se dostává opět do vedení. Přesnou trefou se prezentovala LUCIE KÖHLEROVÁ. Bez asistence.

22:56
    Samková pohodlně chytá pokus Sedmíkové do náruče.

22:16
    Tempo hry oproti první třetině lehce opadlo. Nicméně domácí se snaží kombinační hrou přejít k brance Střešovic.

21:36
    Tatran se na chvíli usadil v útočném pásmu, branku Jičína ale vážněji neohrozil.

20:01

První třetina je již historií. Tatran začal lépe a hned po osmapadesáti vteřinách rozvlnila domácí síťku Sequencová. O pět minut později přidala druhou branku Střešovic Vachušková. Domácí hráčky se ovšem dostaly po brankách Kloutvorové a Žůrkové zpět do zápasu, který slibuje dramatickou podívanou.

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:12
    Vavrečková tečovala pokus Kláry Kalinové do tyče.

17:34
    Nahození Satýnkové z velké dálky k údivu všech jen o kousek minul hostující branku.

15:55
    Tatran šel dva na jednu, ovšem finální přihrávka hostů nebyla vůbec přesná a tak celá akce Střešovic skončila.

15:08
    Hostující hráčky si ovšem brzy mohly vzít vedení zpět na svou stranu. Výborná Samková ovšem zlikvidovala samostatný únik a podržela tak svůj tým.

13:52
    A je rázem vyrovnáno. Nejproduktivnější hráčka loňské sezóny, GABRIELA ŽŮRKOVÁ, se dokázala prosadit a dnešní duel tak začíná od nuly. Asistence: Andrea Satýnková.

11:59
    Domácí publikum si poprvé zařvalo gól, když se před hostující brankou nejlépe zorientovala LUCIE KLOUTVOROVÁ, která snižuje na rozdíl jedné branky.Bez asistence.

11:03
    Žůrková mířila mimo hostující klec poté, co se k ní odrazil míček po střele Mikolášková.

09:56
    Špatně pochopená a namířená přihrávka domácích vyslala do protiútoky hráčky Střešovic, ale ti svou šancí pohrdly.

09:10
    Na přihrávku Kůželové zpoza branky nedosáhla Markéta Pitthardová, která by jinak měla možnost zakončovat.

08:08
    Hraje se velmi rychlý, kombinační florbal. Ovšem momentálně s mnoha nepřesnostmi na obou stranách.

06:37
    Střelkyně druhé branky zkusila o chvíli později znovu své štěstí, ale tentokrát byl její pokus zablokován jednou z domácích hráček.

05:40
    Nyní už je ovšem míček za zády Samkové, kam ho dokázala dostat KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ. Asistence: Barbora Zabavská.

04:52
    Po pěkné kombinaci se rozezvonila konstrukce domácí branky. Samková by byla bez šance.

04:10
    Domácí stupňují tempo. Tentokrát zkusila štěstí Florianová, ale ani její rána nemířila přesně.

03:40
    Mikolášková zakombinovala s Kalinovou, pokus prvně jmenované byl zablokován a tak Blahutová nemusela ani zasahovat.

02:31
    Domácí se snaží rychle vyrovnat. V dobré pozici ztroskotala Gabriela Žůrková.

00:58
    Hosté začali utkání ve velikém tempu. První střela, která šla na Samkovou končí v domácí síti. Střešovice poslala do vedení LINDA SEQUENCOVÁ. Bez asistence.

00:01

Tatran Omlux Střešovice: Blahutová (Francová) – Vachušková, Sequensová, Köhlerová, Reindlová, Sedmíková, Zehrerová, Nemravová, Válková, Zlámalová, Zabavská, Matěvosová, Chaloupková, Vlachová, Brotánková, Kramperová

Rozhodčí: Zdeněk Cholek a Jana Matulíková.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Kloutvorová, 14. Žůrková (Satýnková), 26. Žůrková (Satýnková), 39. Kloutvorová (Kůželová) – 1. Sequencová, 6. Vachušková (Zabavská), 24. Köhlerová

Finance Novák FBK Jičín: Samková (Kociánová) – Vavrečková, Kalinová, Kořínková, Kůželová, Kloutvorová, Chlumská, Žůrková, Pitthardová, Machová, Drbohlavová, Satýnková, Floriánová, Šudová, Exnarová, Špíglová, Mikolášková
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Blahutová (Francová) – Vachušková, Sequensová, Köhlerová, Reindlová, Sedmíková, Zehrerová, Nemravová, Válková, Zlámalová, Zabavská, Matěvosová, Chaloupková, Vlachová, Brotánková, Kramperová

Rozhodčí: Zdeněk Cholek a Jana Matulíková