Moreirense – Marítimo 1:1 (kon.) | Arouca – Gil Vicente 3:1 (kon.) | Boavista – Belenenses 1:0 (kon.)
Sporting – Guimarães 4:1 (kon.)
FC Arouca
3:1 (1:0)
Gil Vicente FC
Neděle 22.03.2015, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca • Portugalská Primeira Liga

Dnešní zápas je u konce! FC Arouca v důležitém zápase porazila Gil Vicente FC 3:1!

První branku jsme viděli už v prvním poločase. Ve 27. minutě se prosadil Medeiros. Hned v úvodu druhého poločasu domácí své vedení navýšili! Po dvou minutách se prosadil Kayembe. Třetí branku Aroucy vstřelil Roberto, pro tohoto Portugalce to byla pátá branka v sezóně! Na 1:3 snížil hostující Ribeiro.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (18:57:14)

90+5

90+4
    Domácí mají v závěru drtivý tlak, další střelu vyslal Mohsen, i tu ale Goicoechea lapil!

90+3
    Gil Vicente dobře napadalo a k míčii se dostal Nwankwo, jeho rána ale mířila mimo.

90+2
    Marwan Mohsen se dostal do velmi slibné příležitosti. Svou střelou ale nechal vyniknout gólmana Goicoechea!

90+1
    Již čtvrtou žlutou kartu domácího týmu dostává Medeiros.

90+1
    Coelho se pokoušel najít dlouhým pasem Roberta, ten si však nepohlídal ofsajdovou linii.

90
    Nastavuje se pět minut nad rámec základní hrací doby!

89
    Arouca ale zvládá velmi dobře takticky závěru utkání. Amaro vypálil z dobrých 30 metrů, ta ale byla nepřesná.

86
    Do střelecké pozice se dostal Nwankwo, jeho projektil ale letěl mimo tři tyče!

83
    Arouca zahrávala rohový kop, ve vápně se dostal k míči Sampaio. Jeho ránu ale zablokovala hostující obrana.

80
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Hosté se přecijen dávají kontaktní branku a mohou se ještě pokusit o vyrovnání! Přesnou střelou se prosadil RUBÉN RIBEIRO!

79
    Po rohu domácích se dostal k hlavičce Roberto, ten ale bohužel pro Aroucu špatně zamířil a míč skončil mimo.

78
    Pro Huga Basta zápas končí. Stopera domácích nahrazuje Entra Fokobo.

75
    Rozhodčí teď přerušil hru, neboť na trávníku zůstal ležet Hugo Basto.

74
    Na druhé straně se ocitl v ofsajdové pozici hostující Avto.

70
    Diogo Viana si nepohlídal ofsajdovou linii, což dobře postřehl pomezní rozhodčí.