Moreirense – Marítimo 1:1 (kon.) | Arouca – Gil Vicente 3:1 (kon.) | Boavista – Belenenses 1:0 (kon.)
Sporting – Guimarães 4:1 (kon.)
FC Arouca
3:1 (1:0)
Gil Vicente FC
Neděle 22.03.2015, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca • Portugalská Primeira Liga

Dnešní zápas je u konce! FC Arouca v důležitém zápase porazila Gil Vicente FC 3:1!

První branku jsme viděli už v prvním poločase. Ve 27. minutě se prosadil Medeiros. Hned v úvodu druhého poločasu domácí své vedení navýšili! Po dvou minutách se prosadil Kayembe. Třetí branku Aroucy vstřelil Roberto, pro tohoto Portugalce to byla pátá branka v sezóně! Na 1:3 snížil hostující Ribeiro.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (18:57:14)

90+5

90+4
    Domácí mají v závěru drtivý tlak, další střelu vyslal Mohsen, i tu ale Goicoechea lapil!

90+3
    Gil Vicente dobře napadalo a k míčii se dostal Nwankwo, jeho rána ale mířila mimo.

90+2
    Marwan Mohsen se dostal do velmi slibné příležitosti. Svou střelou ale nechal vyniknout gólmana Goicoechea!

90+1
    Již čtvrtou žlutou kartu domácího týmu dostává Medeiros.

90+1
    Coelho se pokoušel najít dlouhým pasem Roberta, ten si však nepohlídal ofsajdovou linii.

90
    Nastavuje se pět minut nad rámec základní hrací doby!

89
    Arouca ale zvládá velmi dobře takticky závěru utkání. Amaro vypálil z dobrých 30 metrů, ta ale byla nepřesná.

86
    Do střelecké pozice se dostal Nwankwo, jeho projektil ale letěl mimo tři tyče!

83
    Arouca zahrávala rohový kop, ve vápně se dostal k míči Sampaio. Jeho ránu ale zablokovala hostující obrana.

80
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Hosté se přecijen dávají kontaktní branku a mohou se ještě pokusit o vyrovnání! Přesnou střelou se prosadil RUBÉN RIBEIRO!

79
    Po rohu domácích se dostal k hlavičce Roberto, ten ale bohužel pro Aroucu špatně zamířil a míč skončil mimo.

78
    Pro Huga Basta zápas končí. Stopera domácích nahrazuje Entra Fokobo.

75
    Rozhodčí teď přerušil hru, neboť na trávníku zůstal ležet Hugo Basto.

74
    Na druhé straně se ocitl v ofsajdové pozici hostující Avto.

70
    Diogo Viana si nepohlídal ofsajdovou linii, což dobře postřehl pomezní rozhodčí.

69
    David Simao nakonec opravdu musí střídat, je nahrazen Arturem Moreirou.

68
    Hostující celek střídá potřetí a naposledy. Gabriela Mouru střídá Marwan Mohsen.

67
    Tentokrát zůstal ležet na zemi domácí David Simao, nevypadá to s ním vůbec dobře a bude muset pravděpodobně střídat.

66
    Evaldo teď zůstal ležet na trávníku. Po zásahu lékařů se ale na trávník vrátil.

63
    Gil Vicente je v posledních minutách daleko aktivnější, nicméně do žádné střelecké příležitosti se nedostalo.

62
    Další žlutou kartu dostává domácí obránce Ivan!

61
    Gil Vicente teď vstřelilo branku, rozhodčí ji však neznal kvůli ofsajdu střelce Dioga Viany!

60
    Na druhé straně měl možnost snížit Enza-Yamissi. Jeho hlavička ale mířila těsně vedle!

58
    Arouca právě vstřelila branku!
    A je to už 3:0! Arouca jednoznačně ovládá tento zápas! Portugalský střelec Roberto se prosadil po přihrávce Medeirose a přidává svůj pátý zásah v sezóně! Dává tak Arouce potřebný klid!

56
    Arbitr Veríssimo přisoudil rohový kop pro hostující celke. Centr Semeda ale Goicoechea neohrozil.

54
    Druhou žlutou kartu domácího celku dostává stoper Hugo Basto!

51
    Střídá i domácí celek. Ze hřiště jde Sampaio, nahrazuje ho Bruno Almaro.

50
    Hostující celek střídá podruhé. Ze hřiště jde Vilela, na "plac" jde Avto.

50
    Domácí si vybojovali rohový kop. Facchini ale dobře vyběhl z branky a míč lapil do rukavic.

48
    Arouca mohla udeřit potřetí. Střela Medeirose ale letěla mimo!

47
    Tak to je bleskový úvod do druhého poločasu z pohledu domácího celku! Druhý gól Aroucy přidává Belgičan JORIS KAYEMBE!

46

První poločas je minulostí. Arouca začala daleko zápas velmi aktivně. Do vedení se ale dostala až ve 27. minutě, kdy se prosadil Iuri Medeiros. Velkou šanci měl poté Kalembe, trefil však pouze boční sít. Po prvním poločase je na tom tak lépe Arouca, která vede 1:0.

Druhý poločas začne na Estádio Municipal de Arouca přibližně v 18:01.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45
    Nastavují se dvě minuty!

45
    Do vápna teď přilétl zajímavý centr. K hlavičce se dostal Roberto, míč ale o kousek minul branku Facchiniho!

42
    Střídající Viala hledal přihrávkou na hrotu Nwankwa, na toho byla ale přihrávka příliš dlouhá.

41
    Míč se dostal na hranici vápna k Gonçalvesovi, tomu ale rána vůbec nesedla a Goicoechea zasahovat nemusel.

39
    Arouca se po velmi dobré kombinaci dostala na polovinu soupeře. Míč se dostal na levou stranu, kde se nacházel Kayembe. Domácí hráč na nic nečekal a vystřelil, jeho rána skončila v boční síti!

35
    Domácí teď mají opravdu velký tlak. Hosté musejí řešit situace dlouhými odkopy. Jeden takový teď předvedl Viana.

33
    Ke střele se dostal domácí David Simao. Jeho rána ale mířila hodně mimo. Facchini tak vůbec nemusel zasahovat.

33
    Roberto byl již několikrát napomínán od hlavního arbitra, tentorkát už dostává žlutou kartu.

31
    Yazalde není schopen pokračovat a hostující tým musí střídat. Nahrazuje ho Diogo Viana.

29
    Yazalde zůstal ležet na trávníku. Přicházejí k němu lékaři, uvidíme, zda-li bude pokračovat.

27
    No a domácí tým se dostává do vedení! Domácí zahrávali volný přímý kop. K rozehrávce se postavil IURI MEDEIROS a trefil přesně! Velmi důležitý gól pro Aroucu!

26
    Vilela teď zcela zbytečně fauloval Kayembeho na pravé straně.

24
    Semedo se pokoušel kombinovat s Nwankwoem na pravé straně, přihrávka prvně jmenovaného byla příliš dlouhá.

20
    Ve vápně Gil Vicente spadl Roberto, rozhodčí ale jasně naznačil, že penaltu odpískat nehodlá.

17
    Nwankwo se dostal také ke střele. I jeho projektil mířil mezi tři tyče, nicméně střele chyběla větší razance. Goicoechea předvedl jistý zákrok.

16
    Domácí kontrolují hru, u míče je momentálně domácí Sampaio.

16
    Arouca se velmi rychle dostala na polovinu svého soupeře. Ke střele se dostal útočník Medeiros, jeho střelu ale lapil Facchini.

12
    Oba týmy zatím hrají velmi opatrně, což se vlastně i čekalo vzhledem k postvaení v tabulce.

11
    Do úniku po levé straně se dostal Ruben Ribeiro. Jeho střela ale mířila mimo a Goicoechea nemusel zasahovat.

6
    Hostující středopolař Semedo dostává první žlutou kartu tohoto utkání.

5
    Simao už je zpět na trávníku. Zdá se, že jeho zranění nebylo nic vážného.

4
    Hra teď musela být přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet domácí David Simao. Velmi rychle k němu přispěchal lékař.

1
    Arouca hned zkraje zápasu vybojovala rohový kop. Hostující obrana si však dokázala poradit.

1

FC Arouca: Goicoechea – Barbosa, Basto, Diego, Ivan – Nuno Coelho, Simao, Sampaio – Kayembe, Roberto, Medeiros
    Náhradníci: Sacramento, Artur, Claro, Bruno Almaro, Pintassilgo, Fokobo, Vuletich

Gil Vicente FC: Facchini – Evaldo, Cadú, Enza-Yamissi, Moura – Ribeiro, Semedo, Vilela – Yazalde, Nwankwo, Gonçalves
    Náhradníci: Patterson, Viana, Mohsen, Avto, Jander, Ricardihno, Pécks

Rozhodčí: Veríssimo – Soares, Neves (vš. POR).

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hezké nedělní odpoledne! Portugalská Primeira Liga má o tomto víkendu na plánu 26. kolo. My se společně zaměříme na utkání FC Arouca proti Gil Vicentre FC. Úvodní výkop je naplánován na 17:00 a u textového onlanu se na vás bude těšit Jan Havlovic.

FC AROUCA
    Arouca se momentálně nachází na první nesetupové pozici. Na svém kontě má dvacet bodů. Na sedmnáctý Gil Vicente má náskok pouhého bodu a dnešní závod tak bude nesmírně důležitý! Arouca po remíze na hřišti Academicy 1:1 prohrála poslední dvě utkání. Nutno říci, že hrála s velmi těžkými soupeři. Nejdříve doma prohrála s Benficou 1:3 a v posledním zápase prohrála na hřišti Porta 0:1. Nejlepším střelcem Aroucy je Brazilec Roberto, který nastřílel čtyři branky.

GIL VICENTE FC
    Gil vicente je na tom ještě hůře. Momentálně se nachází na předposlední pozici a bude muset ještě hodně bojovat, pokud se chce udržet v eltiní portugalské lize. Na svého dnešního soupeře ztrácí pouhý bod. FC nejdříve prohrálo na hřišti Sportingu 0:2, poté přišly remízy s Boavistou 1:1 a na hřišti Estorilu také 1:1. V posledním utkání se Gil Vicente představilo doma s Moreirense a prohrálo 0:1. Nejlepším střelcem je Nwankwo Tochukwu, ten má na svém kontě sedm zásahů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.