Vlašim – Plzeň 2:1 (kon.) | Kladno – Kovo Praha 5:2 (kon.) | Třinec – Sudoměřice 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Most 2:3 (kon.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Pardubice – Letohrad 2:1 (kon.)
HBT Vlašim
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HBC Plzeň
Neděle 22.03.2015, 11:00CROSSDOCK Extraliga

43:45
    Domácí budou patnáct vteřin ve třech. Vyloučen je domácí Martin Čičatka za podražení.

42:00
    Domácí Blažek je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Šance pro hosty na vyrovnání je tady.

32:58
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Po vhazování ve středním pásmu se domácí dostali před branku a míček dokázal do sítě dostal PAVEL DUŠEK. Asistence: Libor Topolánek.

30:00
    S koncem třetiny přichází i vyloučení pro domácího Rímského za napadení.

27:49
    První vyloučení na domácí straně. Za sekání se jde posadit na dvě minuty Jan Bartejs.

26:57
    Domácí se dostali do obrovské šance. Po odražené střele se k míčku dostal Gärtner, ale než se zorientoval nedokázal přes ležícího obránce dostat míček do prázdné branky!

24:30
    Hostující Marek Švarc zahákoval soupeře a jde se na dvě minuty posadit na trestnou lavici.

17:52
    Další akce se domácím povedla. Michal Průcha našel JANA BLAŠKA, který zařídil svou střelou vyrovnání. Asistence: Michal Průcha.

12:10
    Rímský mohl vyrovnat. Sám před brankářem vystřelil, míček se odrazil zpět k domácí posile, ale Rímský již z úhlu nedokázal míček doklepnout do sítě! Velká škoda pro domácí.

05:03
    Za nedovolené bránění u mantinelu je vyloučen na dvě minuty střelec dnešní první branky Ondřej Benedikt.

04:28
    Průcha vyslal míček na Rímského, který šel sám na brankáře, ale nedokázal jej překonat!

02:59
    No a mohlo být vyrovnáno. Slanina přihrál na Šindeláře ten se dostal s míčkem mimo střeleckou pozici, ale ještě zpětně hledal před brankou volného Slaninu, který bohužel míček netrefil!

02:33
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Topolánek vyhazoval míček. Na polovině hřiště se míčku zmocnil ONDŘEJ BENEDIKT a vyslal míček směrem na Strakovu branku, který situaci podle mého názoru trochu podcenil a míček skončil za jeho zády. Bez asistence.