Avtodor Saratov
101:97 (23:12, 42:37, 71:66)
ERA Basketball Nymburk
Neděle 22.03.2015, 13:00 • Crystal SP • VTB liga

Dnešní zápas je u konce! Avtodor Saratov poráží v domácím prostředí ČEZ Basketball Nymburk 101:97!

Nymburk od začátku tahal za kratší konec. Rychle prohárval a vypadalo to na jasnou prohru. Hosté se ale zvedli a po poločase bylo skóre 42:37 pro Avtodor!

Ve druhém poločase Nymburk střelecky explodoval, hlavně začal střílet za tři body! Problém byl, že domácí vždy dokázali na trojkové pokusy odpovědět. Ještě čtyři minuty před koncem bylo srovnáno 88:88! Poté Avtodor ale dal dvě trojky v řadě a Nymburk na tento náskok už nedokázal odpovědět.

To je z mé strany vše a u dalších (nejen basketbalových) onlajnů se těším brzy nashledanou! (14:52:01)

40:00
    Konec zápasu. (101:97)

39:56
    Skóre ještě kosmeticky upravil Burns! (101:97)

39:50
    Fortson proměnil pouze jeden trestný hod! (101:95)

39:28
    Do rychlého protiútoku se dostal Peterson a razantní smečí dostal domácí publikum do varu! (100:95)

39:14
    Vzdychalkin střílel také trestné hody. Ani on se nemýlil! (98:95)

38:55
    Výborně! Hruban se dostla do úniku, nicméně viděl lépe postaveného Washingtona, který snižuje na rozdíl jediného bodu! (96:95)

38:39
    Simmons střílel po faulu Downse tři trestné hody! Chester udržel nervy na udzě a proměnil oba trestné hody! (96:93)

38:21
    Fesenko se elegantně obtočil kolem Stutze a dává lehké dva body Avtodoru! (96:91)

37:59
    Ano! Simmons dává za tři body! (94:91)

37:34
    To je nepříjemné! Peterson dává za tři body! Avtodor teď zasadil Nymburku dvě těžké rány. Kestunis Kemzura si bere oddechový čas. (94:88)

37:23
    Kolčenko se naštěstí neprosadil střelou za tři body. Obdobně dopadl na druhé straně Hruban! (91:88)

36:36
    Downs se prosazuje střelou za tři body! To je hodně nepříjemné pro Nymburk! (91:88)

36:06
    Za Nymburk snižuje Washington! (88:88)

35:51
    Nymburk ztratil míč na útočné polovině, na druhé straně se dostal ke střele Kolčenko. Jeho střela byla neúspěšná. (88:86)

35:25
    Fesenko dostal pěknou přihrávku pod koš od Fortsona a dává dva body! (88:86)

35:13
    Fesenko trestný hod neproměnil, při doskoku byl ale faulován Downs a Avtodor zůstane u míče. (86:86)

35:13
    Fesenko je pod košem opravdu silný. Nejdříve si sám doskočil svou střelu a poté zasadil míč do obroučky razantní smečí! Navíc to bylo s faulem! Kemzura na to reaguje oddechovým časem. (86:86)