Brno – Plzeň 5:1 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Třinec 1:2 (kon.)
Sparta – Znojmo 8:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 2:1 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Příbram – Slovácko 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Teplice – Liberec 3:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:2 (0:0)
FK Třinec
Pondělí 23.03.2015, 13:00 • Meteor Praha - Bedřichovská ulice • Juniorská liga

To je vše. Přeji příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou. (14:55:44)

Máme za sebou utkání, které začalo velice vyrovnaně a s minimem šancí. Tento průběh vydržel do konce prvního poločasu. S příchodem druhé půle se však hra mnohem více zrychlila a začaly vznikat šance. Poté se dokázal dvakrát prosadit Třinec a utkání vypadalo, že skončí jasným výsledkem. Nicméně v 80. minutě ještě snížili Bohemians a utkání zdramatizovali. Třinec si však závěr pohlídal a odváží si tři body.

Je konec. Třinec se dokázal ubránit a vítězí 1:2.

90

90
    Centr z přímého kopu, na který přišel i brankář Dočekal, byl příliš dlouhý.

90
    Přímý kop pro domácí.

89
    Střídání hostů. Odchází Zimka, přichází Lasota.

89
    Střela Martynka z přímého kopu letěla vedle.

88
    Přímý kop pro hosty.

88
    Střídání Třince. Odešel Gajdošík, přišel Puczok.

86
    Na zemi teď leží gólman Třince, ale vypadá to, že bude v pořádku.

83
    Pěkná střela Kaliny. Brankář Rohel s ní měl plno práce.

80
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemians snižují a dramatizují utkání. Po centru Cicmana se balón odrazil k JAKUBU ŘEZNÍČKOVI, který míč dorazil do brány.

78
    Na druhé straně se do šance dral Kalina, ale nakonec z toho bude jenom odkop od branky.

75
    Králíček střílel z dálky, tentokrát Dočekal zasáhl.

73
    Domácí odvrátili a budou vhazovat.

72
    Rohový kop pro Třinec

71
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec vede už 0:2. MAREK GAJDOŠÍK dokázal protlačit míč až do branky a dává svůj druhý gól.

Marek Otava

Branky: 80. Řezníček – 66. Gajdošík, 71. Gajdošík

Karty:   35. Králíček (TRI)

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Kalina, Žaloudek, Košata, Pechr – Hubínek, Koštíř, Havel, Řezníček– Hejno, Cicman
    Náhradníci: Lukáš, Kubec, Šrámek

FK Třinec: Rohel – Malíř, Minařík, Čelůstka, Kučera, Ferenc, Krejčí, Zimka, Králíček, Martynek, Gajdošík
    Náhradníci: Lasota, Gomola, Puczok, Vršanský, Brych

Rozhodčí: Šimáček – Hrabovský, Vnuk