Philadelphia – Chicago 4:1 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:3 (kon.) | Calgary – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
HC ZUBR Přerov
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 26.03.2015, 18:00 • MEO Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Východ

49:52
    Vsetínu se nabízí přesilová hra pět na čtyři. Jiří Goiš (PŘE) 2 minuty podražení.

36:48
    Zubři mají šanci v přesilovce zvýšit svoje těsné vedení. Radim Tesařík (VSE) 2 minuty nedovolené bránění.

33:30
    Opět tu máme přesilovou hru pro hokejisty Vsetína. David Kudělka (PŘE) 2 minuty za podražení.

30:57
    Přesilovka pro Vsetín. Dvouminutový trest si odpyká Jiří Osina (PŘE)

21:27
    Zubři si zahrají z kraje druhé třetiny přesilovku pět na čtyři. Lukáš Vrba (VSE) vyfasoval dvě minuty za hákování.

17:45
    Vsetín si zahraje v závěru prví dvacetiminutovky přesilovou hru pět na čtyři. Dvouminutový trest za nedovolené bránění si odpyká Radomír Pala (PŘE)

6:49
    Zubři si vynutili svojí aktivitou první přesilovou hru. Na trestnou lavici už míří Lukáš Vrba (VSE) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Kolář (Procházka, Zbořil), 42. Pala (D. Šťastný), 52. Sedlák (D. Šťastný) – 42. Slováček (Ambruz, Hrazdira), 47. Zúbek (Kolařík)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Zbořil, Kudělka, Polák, Janota, R. Šťastný, Andrýsek – Goiš, Sedlák, D. Šťastný – Popelka, Šebek, Dostálek – Kolář, Procházka, Š. Kratochvíl – Málek, Školoud, Zavřel.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Báchor, Tichý, Grebenyuk, Haloda – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Ambruz, Hrazdira, Slováček – Kubo, Ondráček, Podešva – Vítek, Daněk, Hruška.

Rozhodčí: Dědek, Pokorný – Měkýš, Otáhal

Diváci: 3 000 (vyprodáno)