Smitková – Beguová 1:2 (kon.) | Radwańská – Schmiedlová 2:0 (kon.)
Plíšková – Becková 2:1 (kon.) | Strýcová – Mladenovicová 0:2 (kon.)
2 6 6
Annika Becková
1
6 3 4
Čtvrtek 26.03.2015, 17:51WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

6:4
    Je dobojováno! Karolína Plíšková po dramatickém boji postupuje do dalšího kola tohoto turnaje!

40-30
    A ten si připisuje Plíšková! Je tu první šance na ukončení tohoto zápasu! Esem teď Karolína dostává tuto šanci!

5:3
    A ten první hned proměňuje také bodem po prvním servisu. Nyní už dělí Češku od vítězství jediný gem!

40-30
    A to se také stává! Další dvojchyba od soupeřky a je tu možnost jít do vedení 5:2.

4:2
    A to se jí také daří! Plíšková je ve vedení 4:2 a je tak velmi blízko k triumfu v tomto zápase!

40-30
    Získává ho však Karolína Plíšková! Další možnost na brejk je tu!

3:1
    Karolína Plíšková je první hráčkou, která si v tomto duelu ve třetím setu udržela podání! To by mohla být ona rozdílová situace!

2:1
    A tu také využívá! Ovšem opět hodně pomohla Annika Becková. Třetí set je totiž přehlídkou dvojchyb!

40-15
    Jenže následuje další dvojchyba! Plíšková má tak další šanci na prolomení servisu své soupeřky.

1:1
    A tu také s díky využívá. Máme opět srovnáno! Plíšková totiž zahrála další dvojchybu.

40-A
    Tak tohle je špatné. Dvojchyba od Češky a Annika má šanci na brejk!

1:0
    Jenže Němka si teď připisuje dvojchybu a vlastní chybou tak tento gem daruje Karolíně!

40-0
    Je to možné! I nyní se raduje Plíšková a ta má tak rázem tři možnosti na ukončení tohoto gemu!

6:3
    A ta je také hned proměněna! Máme tedy srovnáno a o výsledku zápasu bude muset rozhodnout až poslední možný set!

40-15
    Po dlouhé době si Plíšková připisuje fiftýn po druhém servisu. V hodně důležité situaci! Je tu možnost na ukončení setu!

5:3
    A je to tam! Karolína prolamuje podání Beckové a bude podávat na vítězství v tomto setu!

A-40
    Ale není všem dnům konec a Plíšková si opět může uzmout podání své soupeřky pro sebe!

A-40
    A rázem i brejk pro Karolínu. Teď se možná láme tento set!

40-40
    A je tu shoda!

30-30
    Zatím to je dobré! Češka srovnává.

3:3
    Ano! Je to tam! Sice ještě není vyhráno, ale Plíšková je alespoň zpátky ve hře!

40-30
    Ale přece jen ta možnost pro brejk přišla! Pojď Karolíno!

2:3
    Tohle je špatné! Karolína po druhé za sebou přichází o svůj servis. Tentokrát musela hrát přes druhé podání, po kterém má v tomto zápase mizernou úspěšnost a rázem je na koni Němka.

15-40
    A k nim se bohužel i dostává. Vypadalo to, že Karolína svou hru v úvodu druhé sady zlepšila. Nyní to tak ovšem nevypadá.

A-40
    Dlouhá výměna končí bodem pro Češku! Plíšková tak má šanci získat ztracený servis zpět!

2:1
    A bohužel, tato možnost je již využita a Annika získává svůj ztracený servis zpět. Je to škoda, vypadalo to, že se Karolína dobře rozjíždí.

40-A
    Jenže Becková teď cítí svojí šanci a ví, že Karolína je nyní pod tlakem. Druhá možnost pro Němku!

40-A
    A Becková se z ničeho nic dostává k brejku!

2:0
    První možnost je úspěšně proměněna! Postarala se o to především sama Annika, která zahrála dvojchybu. Snad toto Karolínu nakopne!

40-0
    Famózně teď Karolína hraje! Hned při prvním servisu své soupeřky má tři možnosti na brejk!

2:6
    Druhou možnost už Annika využívá a po zásluze vyhrává úvodní set tohoto zápasu. Plíšková zatím vůbec na svou soupeřku nestačí a především její servis není vůbec dobrý. Snad se Karolína do dalších bojů zvedne.

15-40
    A další fiftýn pro Němku! Ta tak nyní může ukončit tento set.

2:5
    Becková s ní tentokrát naložila o poznání lépe, než před pár okamžiky a opět přes druhé podání své soupeřky získává důležitý fiftýn. Nyní půjde Němka podávat na vítězství v tomto setu!

40-A
    Jenže tentokrát z toho není výhoda pro Češku, nýbrž další šanci pro Anniku, uvidíme, jak s ní naloží tentokrát.

15-40
    Bohužel to možná pozdě je. Becková se totiž opět dostává k brejku!

A-40
    A ona chvíle je tu! Plíšková se dostává k další šanci na prolomení servisu, přichází totiž další dvojchybu Němky.

15-40
    Jenže k čemu to? Annika se totiž bohužel dostává k další šanci na prolomení servisu.

1:2
    Tu první možnost však bohužel tak trochu proměnila sama Karolína, která si vybrala ten nejhorší možný moment pro svou první dvojchybu v zápase.

15-40
    Zatím si s ní poradila velice špatně. Opět totiž netrefila své první podání do kurtu, čehož Annika využila a vypracovala si další možnosti na brejk!

A-40
    Tak to je neuvěřitelné! Další dvojchyba Němky nabízí další možnost pro Karolínu.

A-40
    A Karolína alespoň z části svou šanci využívá! Dostává se totiž i díky zaváhaní Němky k brejku!

0:1
    A bohužel. Tentokrát už Němka svou šanci využívá a hned z kraje zápasu prolamuje podání naší hráčky. Snad ze z toho Karolína rychle vzpamatuje.

40-A
    Jenže ještě není vyhráno, protože Karolína musela opět ve výměně hrát přes druhý servis, čehož soupeřka využívá a dostává se k další možnosti na prolomení servisu.

30-40
    A pozor, hned z kraje zápasu tu máme možnou zápletku. Becková se totiž hned při první možnost dostává k brejku!