Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Mountfield HK
Pátek 27.03.2015, 18:30 • Kalich Arena • Baráž o DHL extraligu juniorů

59:00
    Lukáš Popek (LTM) obdržel osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

54:36
    Vyloučení na straně Hradce Králové. Dvě minuty si odsedí Lukáš Hercig (HKM) za podražení.

44:02
    Lukáš Popek (LTM) je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Hradec Králové má tedy další možnost na zvýšení vedení.

40:52
    V souboji Popek – Matějček si dle rozhodčích počínal Martin Matějček nedovoleně a obdržel tak dvě trestné minuty za hrubost.

37:07
    Litoměřice si zahrají po delší době ve čtyřech hráčích. Jan Chovanec (LTM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

32:28
    Michal Procházka (HKM) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

27:24
    Pro Litoměřice přicházejí další krušné dvě minuty. Filip Šikner (LTM) je vykázán na trestnou lavici za podražení.

25:28
    Hříšníkem je Daniel Krýsl (LTM). Ten byl rozhodčími nachytán při držení, za což si odpyká dvouminutový trest.

24:50
    Ihned po buly se provinil Radovan Pavlík (HKM) nedovoleným bráněním, za což je vyloučen na dvě minuty.

22:38
    Litomeřice hrály v jednu chvíli v šesti hráčích na ledě. Dvouminutový trest hráčské lavice Litoměřic odpyká Jan Chovanec (LTM).

14:28
    Litoměřičtí si ve čtyřech moc dlouho nezahráli. Jan Kment (LTM) si na trestné lavici odsedí dvouminutový trest za zdržování hry.

12:56
    Michal Winnerlich (LTM) trefil hokejkou do obličeje projíždějícího hráče, čehož si všimli i sami rozhodčí. Navíc se v obličeji soupeře objevila krev, takže domácí hráč obdržel čtyřminutový trest.

11:59
    Síly na ledě se vyrovnají. Martin Matějček (HKM) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

11:13
    Jiří Kratochvíl (LTM) je prvním vyloučeným v dnešním zápase. Pomohl si hákováním, za což obdržel dvouminutový trest.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 9. Miškář (Kovářů), 23. Piegl (Procházka), 28. Kovářů (Procházka, Nedvídek), 43. Kopta, 53. Kovářů (Miškář)

HC Stadion Litoměřice: Března (Lukeš) – Chmel, Winnerlich, Šikner, Melichar, Krýsl, Kejmar – Popek, Zajan, Kratochvíl – Krátký, Kauschitz (C), Kment – Chovanec, Neruda, Ransdorf – Lauko
    Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Piegl, Matějček, Plašil, Hronek, Suda, Košař, Michálek, Hercig – Procházka, Nedvídek (C), Pavlík – Kovářů, Miškář, Krátoška – Uhlík, Kopta, Šeda – Dudák, Gančarčík, Malinský

Rozhodčí: Alexander Pavlovič, Jakub Smitka – Vít Komárek, Jiří Ondráček