Paula Badosaová (WC)
0
5 1
Neděle 29.03.2015, 00:09WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

Omlouváme se, v současné situaci máme technické problémy s administrací! Pokoušíme se je vyřešit, avšak věřte, že Karolína Plíšková v tomto zápase zvítězila 7:5 6:1.

7:5
    Další chyba z rakety mladé hráčky končí tento gem i set!

40-15
    A je tu šance na ukončení tohoto setu! Gibertová se sice dostala do výměny, ale svůj forhend posílá pouze do výseče pro čtyřhru.

6:5
    Další nevynucená a zbytečná chyba od Gibertové. Ta teď vyloženě tuto situaci psychicky neunesla. Plíšková jde podávat na vítězství v tomto setu.

40-15
    A ta šance na brejk je teď ještě blíž! Gibertová sice byla v ofenzívě, jenže trefila pásku, která katapultovala míček do vzduchu a pro Plíškovou už tu byl lehký úkol, trefit kurt. To se také stalo a Karolína může opět sebrat své soupeře podání!

4:4
    Jenže bohužel. Karolína po delší výměně opět velmi zbytečně zahrává míček pouze do autu a je srovnáno! Španělka je teď viditelně na koni.

15-40
    Jenže je tu další nevynucená chyba a s tím i možnost na brejk!

4:2
    A ten je také bohužel i proměněn. Avšak nic se neděje. Plíšková má stále nahráno.

4:1
    A ten je také proměněn. Karolína se dostává vedení 4:1. Vypadá to dobře.

40-30
    A z ničeho nic je tu další brejková příležitost pro Češku!

30-40
    Tak pozor! Paula tu určitě nechce být pouze do počtu. Poprvé na naši hráčka zatlačila parádními údery a rázem má brejk.

1:0
    Tak ani tentokrát nemusela Plíšková vytáhnout ze svého repertoáru vítězný úder. Paula Badosaová Gibertová totiž trefuje míček pouze do autu a Češky se tak ujímá vedení.

40-15
    Zkušenosti jsou znát! Jakmile se Karolína dobře returnuje, má její soupeřka obrovské problémy a připisuje si další nevynucenou chybu.