Třinec – Liberec 3:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
FK Třinec
3:1 (1:0)
FC Slovan Liberec
Středa 01.04.2015, 15:30 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Pohár FAČR

81
    Liberec reaguje na gól Třince střídáním. Ze hry je stažen Martin Frýdek, hodně aktivní především v první půli, a vystřídal ho Ghaňan Isaac Sackey.

76
    Domácí mužstvo potřetí v zápase vystřídalo. Zkušeného Pavla Malíře nahradil na trávníku živelný Petr Joukl. Do konce utkání zbývá zhruba čtvrt hodiny.

68
    Ondřej Smetana dnes zaznamenal gól, před chvilkou však také zahodil dobrou šanci. Nyní je na hrotu nahrazen typologicky podobným útočníkem, René Dedičem.

66
    Mezinárodní střídání v podání Slovanu Liberec. Ze hry byl stažen Moustapha Mouhamadou Ndiaye a nahradil ho známý slovenský útočník Marek Bakoš.

61
    Václav Tomeček už se delší dobu rozcvičoval a teď přichází na hřiště v rámci prvního třineckého střídání místo Miroslava Cepláka. Mezitím domácí ubránili roh, po němž střílel Frýdek nadvakrát vedle.

46
    Liberec poprvé v utkání vystřídal. Do druhé půle vystřídal Jiřího Fleišmana Jan Mudra. Mudra se hned zapojil do hry a narazil si s Breznaníkem. Nyní hraje s míčem Pokorný.