Coimbra – Rio Ave 0:0 (kon.) | Guimarães – Arouca 1:0 (kon.) | Gil Vicente – Braga 0:2 (kon.)
Gil Vicente FC
0:2 (0:2)
SC Braga
Pátek 03.04.2015, 21:30 • Estádio Cidade de Barcelos (Kapacita: 12 504) • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (23:30:44)

Máme tu závěrečný hvizd utkání. Zé Luís dnešní utkání rozhodl dvěma góly v prvním poločase a rozhodl tak, že si hosté připíší další tři body do tabulky. Zé Luís se nejdříve trefil už v 5.minutě z pokutového kopu a další gól přidal v 15.minutě, když se z úhlu prosadil tvrdou střelou na zadní tyč. Domácí si dnes vypracovali mnoho velkých šancí, ale buď předvedl skvělý zákrok hostující brankář Kricjuk a nebo domácí míč netrefili mezi tři tyče.

Držení míče: 50% – 50%
    Střely celkem: 10 – 13
    Střely na branku: 5 – 9

90+5

90+5
    Rozhodčí za malou chvilku ukončí utkání a stav tak zřejmě zůstane 0:2.

90+5
    Míč od rohového praporku mířil na přední tyč, tam byl pouze jeden z obránců a ten míč odkopává daleko od své branky.

90+4
    Domácí ještě budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Jeden z hostujících hráčů nyní zůstává ležet na trávníku po souboiji s Evaldem a ten za tento zákrok vidí žlutou kartu.

90+3
    Domácí nyní poslali míč až ke Kricjukovi a ten opět nikam nepospíchá a v klidu rozehrává míč svým obráncům.

90+2
    Zé Luís byl faulován na polovině hřiště a hosté samozřejmě nebudou nikam pospíchat.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Caetano se dopustil faulu na polovině soupeře a rozhodčí neváhá a uděluje další žlutou kartu.

89
    Hra byla nyní nachvilku přerušena, neboť jeden z hostujících hráčů musel být ošetřen, nyní už však opět pokračuje.

87
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a domácí to tak budou mít už velmi obtížné.
    Piqueti dostal pas za obranu, Kricjuk zachránil Bragu včasným výběhem a střelu odrazil kolenem.

86
    Piqueti se nyní skvěle dostal za soupeřovu obranu, Kricjuk však opět předvedl skvělý zákrok a drží tak svému týmu stále dvoubrankové vedení.

84
    Hosté střídají. Hřiště opouští Micael a místo něj nastupuje Alan.

83
    Domácí opět ztroskotali na soupeřově obraně a míč tak drží na svých kopačkách hostující celek.

82
    Pinto nyní zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřen.

80
    Domácí nyní zahrávali zajímavý přímý kop zhruba z třiceti metrů, Ribeiro však trefil pouze jednoho z hostujících hráčů ve zdi.