Columbus – NY Islanders 4:3 (2:0 po s.n.) | Montreal – Washington 4:5 (0:1 po s.n.) | Ottawa – Tampa 2:1 (po pr.)
Detroit – Boston 2:3 (kon.) | Florida – Carolina 6:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 2:3 (kon.) | Chicago – Vancouver 3:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 8:2 (kon.)
Los Angeles Kings
8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
Edmonton Oilers
Pátek 03.04.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

37:31
    Vyloučen hostující Andrew Miller za příliš mnoho hráčů na ledě.

33:58
    Vyloučen domácí Brayden McNabb na dvě minuty za podražení.

27:40
    Komerční přestávka.Vyloučen Kyle Clifford na dvě mintuy za sekání.

18:08
    V oslabení ujeli domácí do přečíslení dva na jednoho, a tak museli hosté faulovat. Na trestnou jde Anton Lander na dvě minuty za hákování.

17:13
    Vyloučen domácí Robyn Regehr na dvě minuty za podražení. V závěru první třetiny šance pro hostující tým.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Brown (Lewis), 8. Gáborík (Kopitar, Williams), 10. Doughty (Kopitar, Muzzin), 33. Nolan (Clifford), 39. Carter (Gáborík, Doughty), 43. Regehr, 44. Gáborík (Williams), 50. Carter (King, Toffoli) – 28. Purcell (Schultz), 59. Eberle (Hall, Klefbom)

Los Angeles Kings: Quick (Jones ) – Doughty, Muzzin, Regehr, Martinez, Greene, McNabb – Williams, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, King – Brown, Stoll, Lewis – Nolan, Shore, Clifford
    Edmonton Oilers: Scrivens, od 40. Bunz – Schultz, Klefbom, Nikitin. Marinčin, Aulie, Davidson – Eberle, Nugent-Hopkins, Pouliot – Jakupov, Roy, Purcell – Miller, Lander, Hall – Fraser, Klinkhammer, Gazdic

Rozhodčí: L'Ecuyer, Kowal – Heyer, Murchison