Královské Vinohrady – Liberec 2:4 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
FBC Liberec
Sobota 04.04.2015, 20:30 • TJ Sokol Vinohrady • Play-down Livesport Superligy florbalu

55:07
    Domácí celek si vynutil další vyloučení. Za sekaní tentokrát usedá za katr Blažek (LIB).

45:52
    Ne na dlouho ale hráli hráči Liberce v plném počtu. Valeš totiž neudržel nervy na uzdě a za mantinel poslal jednoho ze soupeřů. Po právu tak dostává dvě minuty.

39:56
    Vážný (LIB) dostává v závěru druhé třetiny pětiminutový trest za hrubost.

30:28
    Vzájemné vyloučení. Nigrin (SKV) obdržel menší trest za držení a na druhé straně Studený (LIB) dostává dvě minuty nepodmíněně za hrubost.

09:35
    Prvním vyloučeným zápasu je Gabavý (LIB), jenž nestíhal unikajícího soupeře a tak mu nezbylo nic, než seknout do jeho hole při střelbě. Čekají ho tedy dvě minuty na trestné lavici.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Rossi), 51. Bína (Z. Stuchlík) – 5. Blažek (Štěpánek), 8. Hůza (Blažek), 23. Strobach (Valeš), 60. Valeš

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (Mrkos) – Nigrin, Rossi, Raiter, Záň, Houra, Beran – Mareš, Králík, Konečný, Raiter, Gregor, Bína, J. Svoboda (C), Dolejš, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Renčín.Trenér: Jan Pazdera.
    FBC Liberec: Vaníček (M. Svoboda) – Klucho, Láska, Nesměrák, D. Böhm, Strobach – Štěpánek, Valeš, Blažek, Tampier, Galbavý, Hůza, Marek, Studený, L. Böhm, B. Ferda, P. Ferdan, Hiadlovský, Vážný. Trenér: Lukáš Nesměrák.

Rozhodčí: Martin Kotala, Pavel Hála