La Coruňa – Cordoba 1:1 (kon.) | Barcelona – Almería 4:0 (kon.) | Granada – Celta Vigo 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Real Madrid 0:2 (kon.)
Granada CF
1:1 (1:0)
Celta de Vigo
Středa 08.04.2015, 22:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga

90+5
    Po skončení zápasu si ještě na hřišti něco vyřizoval s protihráčem viditelně rozzuřený Iturra, kterého rozhodčí napomíná žlutou kartou a někdo z realizačního týmu Granady ho raději rychle odvádí pryč ze hřiště.

84
    Žlutou kartu dostává Jhon Córdoba (Granada).

74
    Po faulu na Nyoma je žlutou kartou potrestán hostující Hernández, který stejně jako Radoja nebude moci nastoupit v příštím zápase.

67
    Radoja navíc vidí za svůj zákrok žlutou kartu, což znamená, že přijde o příští zápas.

60
    Po hodině hry se dalším žlutě napomenutým hráčem stává hostující Álex López, který zasáhl do hry až v průběhu prvního poločasu, když ve 26. minutě vystřídal kapitána Fernándeze.

42
    Je to tak! Murillo opravdu vidí druhou žlutou kartu a Granada bude utkání dohrávat v deseti.

41
    Murillo fauloval unikajícího Hernándeze a brankář Fernández vidí žlutou kartu za protesty. Murillo, který se teď sám svíjí na trávníku, totiž už jednu žlutou má a zdá se, že rozhodčí se chystá poslat domácího hráče do sprch!

39
    Za pošťuchování po přímém kopu Márqueze vidí svorně žlutou kartu domácí Murillo a hostující Cabral.

37
    Hostující Castro zahrál rukou v blízkosti vlastního pokutového území a kromě žluté karty z toho bude ještě nebezpečný přímák pro Granadu.