New Jersey – NY Rangers 2:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 4:3 (po pr.)
Detroit – Carolina 3:2 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 0:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:2 (kon.)
Colorado – Nashville 3:2 (kon.) | Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 4:2 (kon.)
St. Louis Blues
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Winnipeg Jets
Středa 08.04.2015, 02:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:51:51)

Winnipeg Jets: 3

Po závěrečném hvizdu slaví na ledě zatím pouze Ondřej Pavelec, který poprvé v kariéře zaznamenal dvě čistá konta po sobě! Ostatní hráči se do sebe pustili v pravém rohu třetiny hostů a rozhodčí musí borce roztrhávat. Jedno je jasné – Winnipeg dnes vybojoval další cenné vítězsví v boji o play-off, a to zejména zásluhou Ondřeje Pavelce! Střelci St. Louis si vytvářeli šance, ale na skvěle chytajícího českého gólmana dnes prostě nenašli ten správný recept.

60:00

59:49
    Ondřej Pavelec si opět pohlídal prostor u svých tyček, hra přerušena. Jedenáct vteřin dělí českého brankářského mága od čtvrtého čistého konta v sezóně, druhého po sobě!

59:39
    Winnipegu se podařilo vyhodit puk alespoň do středního pásma.

59:25
    Oddechový čas pro domácí.

59:25
    "Trma-vrma" u branky Ondřeje Pavelce, důležité je, že puk je před brankovou čárou.

59:15
    Backes zachytil na modré puk, mířící ze třetiny.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, domácí v šesti.

58:41
    Domácí to zkouší bez gólmana.

58:22
    Zbyněk Michálek pálí z levé strany, Ondřej Pavelec vyráží.

57:44
    Blake Wheeler mohl pojistit vítězství svého týmu, šel sám na Allena, kterého ale nepřekonal!

56:50
    Důležitý obranný zákrok Frolíka, který dostal puk do středního pásma.

56:24
    Koncovka třetí třetiny, domácí stále ztrácejí jeden gól na svého soupeře.

55:10
    Stastny netrefuje z pravé strany branku Jets, tlak domácích narůstá!

54:36
    V českém souboji vychytal Ondra Pavelec mladého Jaškina, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

54:10
    Nahozený puk dokázal zbrzdit Ondřej Pavelec, ale jeho spoluhráči v poli nedokázali rozehrát.

53:14
    Až nyní dokázal Thorburn odpálit puk z vlastní třetiny.

52:50
    Pardy školácky ztratil puk za vlastní brankou, domácí se tak snadno dostali před Pavelce.

52:33

52:17
    Posledních deset vteřin přesilové hry St. Louis, ale puk je před domácí brankou.

51:36
    Ondřej Pavelec nyní drží "akcie" svého týmu nad vodou, domácí ostřelovali branku Jets, ale ani jedna střela nekončí za zády českého gólmana.

50:35
    Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra St. Louis.

50:27
    Frolíkovi je pískáno hákování a přesilová hra Winnipegu končí.

49:50
    Ale celá akce neměla dlouhého trvání a puk již opět opouští třetinu St. Louis.

49:25
    Winnipegu se v této přesilové hře moc nedaří, teprve nyní se dostává do útočného pásma.

48:35
    Jaden Schwartz putuje na trestnou lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.

46:49
    Frolík uspěl v souboji s bránícím Pietrangelem, ale ke střele se nedostal, přesto hosté zůstávají v útočném pásmu.

45:44
    Pavelec má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru.

45:08
    Oshie s Berglundem nyní způsobili trochu rozruch před brankou Ondřeje Pavelce, ale skórovat se jim opět nepodařilo.

44:20
    Shattenkirk pálí od modré, z levé strany, Ondřej Pavelec na svém místě.

42:55
    Winnipeg bojuje o puk ve středním pásmu, ten nakonec končí na holi Jaškina.

41:47
    Domácí útočí po pravé straně, O. Jokinen byl ale "srolován" na mantinel.

Winnipeg Jets: 17

Druhá třetina je minulostí, domácí v ní jednou inkasovali, naopak, Ondřej Pavelec v brance Jets drží stále čisté konto! Winnipeg je tak o něco blíž důležitým bodům za vítězství, tolik potřebným v honbě za postupem do play-off!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:25
    Puk ve středním pásmu, Frolík zaváží do třetiny soupeře po levé straně.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:38
    St. Louis se zatím úspěšně brání, další puk míří ze třetiny.

37:50
    Hosté mají k dispozici přesilovou hru pět na čtyři.

37:35
    Ještě patnáct vteřin se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

36:57
    Winnipeg v útočném pásmu, ale Trouba neuspěl proti bránícímu Backesovi.

36:41
    A znovu se vylučuje, právě souboj domácího Oshieho se Stuartem sudí posoudil jako nedovolený, za hru vysokou holí tak Oshie dostává dvě + dvě minuty.

36:27
    Oshie se prodral do útočného pásma, kde nakonec padá přes Stuarta.

35:50
    Přesilová hra Winnipegu končí, špatné střídání hostů a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

34:59
    Zajímavá situace, Paul Stastny vstřelil bekhendem gól, který ale nakonec neplatí, protože tam bylo sekání Stastnyho, ten je navíc vyloučen, hosté si zahrají přesilovou hru.

34:18
    Vhazování po levici Allena, Mark Scheifele úspěšnější Jori Lehteräho.

33:26
    Ondřej Pavelec "krotí" puk pod svou lapačkou, hra přerušena.

32:40
    Ke střele se dostal z levé strany Chris Thorburn, ale Jake Allen chytá a přerušuje hru.

32:22
    Myers nahazuje puk do útočného pásma, Tlustý ho získal na modré.

30:31
    Vhazování po pravici Ondřeje Pavelce, hosté získávají puk.

29:53
    Jake Allen chytá puk do své lapačky a raději přerušuje tlak soupeře.

29:27
    Nejprve pálil Blake Wheeler, poté i Scheifele, obě střely dokázal Allen chytit.

29:02
    St. Louis dostává puk ze své třetiny, Winnipeg kontroluje hru.

27:32
    Oddechový čas pro hosty.

27:32
    Zakázané uvolnění Winnipegu, hra se tak stěhuje zpět před Pavelce.

26:55
    Formace St. Louis s Jaškinem nyní svírá soupeře v jeho třetině.

25:58
    Wheeler prodloužil puk do středního pásma, domácí se nemohou dostat do útočné třetiny.

24:27
    Hosté měli přečíslení tři na dva, ale vše na sebe vzal Blake Wheeler, který se s pukem dostal až příliš z úhlu, jeho střelu pak Allen ztečoval do ochranné sítě.

23:44
    Dvakrát musel Ondřej Pavelec zasahovat proti střelám hned po vhazování.

23:27
    Vhazování po levici Ondřeje Pavelce.
    Chris THORBURN - 0:1

22:31
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení, základem celé akce bylo vyhrané vhazování Slatera, obrana Blues nechala CHRIS THORBURNOVI až příliš prostoru před vlastní brankou, útočník Jets Allena překonává bekhendovou střelou. Asistence: Jim Slater a Adam Pardy.

22:18
    Na druhé straně pálí mimo branku Perreault.

21:30
    Berglund zkusil z levé strany překonat Pavelce, ten si ale prostor u tyčky dokázal pohlídat.

20:40
    Vhazování po pravici Allena, domácím se podařilo dostat puk ze třetiny.

Winnipeg Jets: 11

V první třetině gól nepadl, což bylo způsobeno nikoliv tím, že by si týmy nevytvořily šance, ale hlavně skvělým výkonem obou gólmanů. Oba si připsali několik parádních zákroků, díky nimž je stav po úvodní dvacetiminutovce bezbrankový.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:20
    Nepřesná rozehrávka hostů, odpískán icing.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:45
    Zbyněk Michálek však nepustil Wheelera do zakončení.

18:27
    Ott bojuje o puk v útočném pásmu, nakonec ho získává Wheeler.

17:48

17:18
    Hraje se již přesilová hra "klasická", tedy pět na čtyři, a to ještě půl minuty.

16:45
    Pietrangelo sám před Pavelcem, ten jeho bekhendový pokus vytěsnil.

16:25
    Puk míří ze třetiny, ale Allen je daleko ven z branky a zrychluje rozehrávku St. Louis.

16:05
    Domácí svírají bránící trojici před brankou Ondřeje Pavelce.

15:48
    A opět se vylučuje, na trestnou lavici putuje hostující Drew Stafford za podražení, domácí hrají přesilovou hru čtyři na tři!

14:32
    Začátkem všeho bylo sražení Frolíka z zemi, vylučuje se na obou stranách. Za domácí dostává trest David Backes, za hosty pak Bryan Little, oba za hrubost.

14:32
    Allen zasahuje proti střele Bryana Littleho a pozor, za brankou St. Louis se strhla potyčka hned několika hráčů.

14:02
    Frolík zkouší z otočky, od modré, překvapit Allena, ten ale chytá a přerušuje hru, následuje další komerční přestávka.

13:34
    Oshie minul branku Ondřeje Pavelce, hosté dostali puk ze třetiny.

12:10
    Wheeler se individuálně prosazuje, jeho střelu z levé strany Allen chytá a přerušuje hru.

11:14
    Pavelec nyní předvedl fantastický zákrok, kdy dokázal vytěsnit bůh ví jakým způsobem střelu Jadena Schwartze od modré!

10:16
    David Backes se obtočil na brankovišti podél betonů Pavelce, ale nedokázal zasunout puk do branky.

09:48
    Domácí se osvobozují, pouze však odevzdávají puk nahozením za branku Pavelce.

09:23
    Winnipeg opět "točí" domácí v jejich třetině.

08:16
    Dlouhé nahození domácích končí pouze v lapačce Pavelce.

06:45
    Několik střel nyní musel likvidovat český gólman Jets Ondřej Pavelec, který uspěl a za svá záda nepustil žádnou z nich.

05:02
    Odpískáno zakázané uvolnění St. Louis, hra se tak stěhuje zpět před Allena.

04:36
    Adam Lowry ve vyložené šanci, z hranice brankoviště ale branku netrefuje!

03:32
    Mark Scheifele se prosadil z pravé strany do zakončení, prošel mezi trojicí bránících hráčů, ale Allena nepřekonal.

02:33
    A nakonec je z toho střela střela z levé strany, kterou Allen chytá a přerušuje hru.

02:17
    Jets v útočném pásmu, Stempniak vrací z rohu před branku Blues.

01:27
    Velká šance Blake Wheelera, který šel sám na Allena, ale z pravé strany se nedokázal prosadit.

00:48
    Backes nahazuje puk do třetiny Jets, ale hrají hosté.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Z. Michálek, Jackman, Shattenkirk – Schwartz, Stastny, Oshie – Jaškin, Backes, Berglund – O. Jokinen, Lehterä, Rattie – Ott, Goc, Reaves

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Stuart, Trouba, Chiarot, Myers, Harrison, Pardy – Ladd, Little, Frolík – Stafford, Scheifele, Wheeler – Lowry, Perreault, Stempniak – Tlustý, Slater, Thorburn

Rozhodčí: Skilliter, Kozari – Galloway, Heyer.

St. Louis má play-off jisté, jde jen o to, z jaké pozice do něho vstoupí. Ve své divizi svádí souboj o první místo Nashvillem, který má stejný počet odehraných zápasů, ale o bod méně.

Winnipeg urputně bojuje o play-off, k čemuž výraznou měrou přispívá i český gólman Ondřej Pavelec, který v posledním zápase na ledě Minnesoty dokázal zneškodnit všech 32 střel a vychytal své třetí čisté konto v této sezóně!

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL mezi ST. LOUIS BLUES a WINNIPEG JETS.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:10.