Salzburg – Třinec 1:4 (kon.) | Okanagan – Zürich 1:5 (kon.) | Limhamn/Malmö – Eisbären 1:7 (kon.)
Junosť Minsk – Sparta 0:5 (kon.) | Zürich – Sparta 6:5 (1:0 po s.n.) | Třinec – Eisbären 2:3 (kon.)
Limhamn/Malmö – Salzburg 1:7 (kon.) | Junosť Minsk – Okanagan 2:3 (kon.)

(14:09:39)

Zápas je u konce. Sparta potvrdila svoji dominanci i v poslední třetině a zaslouženě vítězí 5:0. V devětačtyřicáté minutě uzavřel skóre dnešního mače svojí trefou Chlouba.

60:00

59:23

59:11
    Vandasova tvrdá střela od modré čáry zaplula pouze do výstroje Pekerskiho.

58:25
    Charinovskij se v oslabení dostal do zakončení, ale jeho střela pouze zasáhla jednoho z hráčů Sparty.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Gavrilovič (JMI) je vyloučen za hákování.

56:52
    Sparťané už si se soupeřem spíše jen hrají a snaží se vymýšlet hezké kombinace. Hráči Minsku nyní vyhazují na icing.

55:32
    Kotouč poskakoval nad brankovištěm Minsku, ale žádný z hostí jej nedokázal trefit.

55:18

54:41
    Nyní jsou Sparťané zahnaní až za vlastní brankou, ale tam drží puk bez problému.

54:05
    Michnáč svojí střelou z pravého kruhu zasáhl jen nejblíže stojícího soupeře.

53:27
    Zídek střílel dobře od modré čáry, ale Pekarskij se natáhl na brankovišti a znovu zasahuje.

53:18
    Za faul kolenem je vyloučen Gavrilovič (JMI).

52:17
    Proti této střele už by byl Pekarskij úplně bezmocný, ale jeden z domácích obránců výborně pokryl Komárka, který tak nemohl zakončit!

51:54
    Jeřábkova střela pěkně zaplachtila vzduchem, ale Pekarskij rychle máchl lapačkou a má puk ve své moci.

51:47
    Domácí dokázali vyhodit puk pouze na zakázané uvolnění.

51:11

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 3. Horský (Schwamberger), 5. Vízner (Schwamberger, Procházka), 8. Chlouba (Komárek), 40. Maršoun (Zídek), 49. Chlouba (Švarc)

Junosť Minsk: Pekarskij (Šlykovič) – Kaminskij, Petrovskij, Gavrilovič, Svidevskij, Rabcevič, Bobrov, Šturma, Antoni, Klimovič – Charinovskij, Adaškevič, Podosetnikov, Kuragin, Severin, Lis, Žyljanin, Novosilnyj, Magerov, Černucho, Tatur, Mokjevec, Demjaškevič, Lukutin
    HC Sparta Praha: Hofmann (Škorpík) – Sedliský, Jeřábek, Vízner, Hanuš, Procházka, Vandas, Eliáš, Horský – Dubský, Michnáč, Maršoun, Komárek, Nacházel, Švarc, Šrámek, Kadlec, Chlouba, Zídek, Schwamberger, Kropáček, Kafka, Šišolák