Standard – Anderlecht 3:1 (kon.) | Waregem – Mechelen 0:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:1 (0:1)
YR KV Mechelen
Neděle 12.04.2015, 20:00 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno, Mechelen vedení z šesté minuty udržel až do konce a raduje se ze zisku důležitých tří bodů. Waregem ani napodruhé nedokázal uspět, a Evropská Liga mu tak zůstává na míle vzdálena. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (21:54:42)

90+2

90+2
    Kulatý nesmysl propadl k Anekemu, ten ale z hranice šestnáctky přestřelil Morisovu klec.

90+1
    Už se rozběhlo dvouminutové nastavení, domácí drží míč na útočné polovině.

90
    Rafal Wolski se podívá na hřiště namísto Hanniho.

Kosanović však pálil vysoko nad, bude se kopat od Bossutovy branky.

89
    Napadající Aneke znovu zbytečně fauloval – volný přímý kop pro Mechelen.

88
    Hosté už se pokukují po časomíře a nikam se neženou, Obradović se nyní s míčem na kopačce dokonce zastavil.

87
    Aleksandar Trajkovski napřáhl z nějakých dvaceti metrů a stadionem to jen zahučelo. Skvělý tygří skok Morise zabránil gólu!

85
    Centr z pravé strany neznamenal pro obranu hostí žádné nebezpečí, De Witte odkopl míč daleko od Morisovy svatyně.

84
    Strkanice Skúlasona s De Wittem rezultuje ve žluté karty pro oba kohouty.

84
    Domácí šli ve třech proti dvěma obráncům Mechelenu, ale Brebels celou akci zazdil zbytečnou zasekávačkou.

83
    Mechelen bude zahrávat roh, to hostům hraje do karet.

82
    Kosanović obětavě padl do přízemního centru z pravé strany a odvrátil míč do zámezí.

80
    Kulatý nesmysl je až u Bossuta, domácí musí začínat znovu od píky.

79
    Domácí se ne a ne dostat s míčem hlouběji na útočnou polovinu, Mechelen brání půlící lajnu naprosto ukázkově.

78
    Chuks Aneke naprosto zbytečně fauloval ve středu hřiště a vidí žlutou kartu.

76
    Gimbert ztratil míč u postranní čáry, čas se domácím rychle krátí.

75
    Mendy s Colpaertem rozjíždějí další pokus o útočnou akci Waregemu.

73
    Právě Van Damme nyní drží míč na útočné polovině, jaksi však nemá komu přihrát.

72
    Cissé má odpracováno, nahrazuje jej Joachim Van Damme.

71
    Dnešní utkání sleduje 6121 diváků.

69
    Aneke to znovu zkoušel individuálně – a znovu neúspěšně. Domácímu forvardovi dnešní zápas vůbec nevychází.

68
    Tlak domácích je zatím jalový, obrana Mechelenu funguje jako švýcarské hodinky.

66
    Jeden z domácích vystřelil v pádu, Moris zalehl včas a vyrazil míč do bezpečí.

65
    Zulte-Waregem bude zahrávat rohový kop, který svou aktivitou vybojoval Skúlason.

63
    Mechelen poprvé střídá, Nässense nahrazuje Verdier.

62
    Veselinović se nedomluvil s De Petterem a už je tu protiútok domácích.

60
    Hosté dokonce přebírají iniciativu a kombinují na útočné polovině.

59
    Cissé se dostal do obklíčení dvou protihráčů, a tak sebou prostě plácl na zem. Sudí se nenechal opít rohlíkem: "Vstávej, mladej!"

57
    Ofsajd a v něm střídající Trajkovski, domácí brzdí spousta nepřesností. To sice platí i recipročně, ale Mechelen už se tolik snažit nemusí.

56
    Hosté v poklidu kombinují na vlastní polovině a hlídají si těsný náskok.

54
    Skúlason se tak vehementně snažil prosadit, až v souboji nedovoleně poslal svého soka k zemi.

53
    Dlouhý centrovaný míč se stal snadnou Morisovou kořistí, hostující gólman s rozehrávkou vyčkává.

52
    Aneke se individuálně nedokázal prosadit, míč je v moci beků Mechelenu.

50
    Průnikový pas po lajně byl na Ekangameneho příliš dlouhý, míč se dokutálel do zámezí.

49
    Nařízen je odkop od mechelenské branky, hosté se soustředí spíše na defenzívu.

47
    Waregem vstoupil do druhé půle aktivněji, ale Moris ještě nemusel zasahovat.

46
    ...Messoudi nevýrazného Jørgensena.

46
    Trajkovski ve druhém poločase nahradí Rossiho,...

46

Ten však žádné nebezpečí pro obranu Mechelenu neznamenal a sudí ukončil první poločas. Hosté vedou 1:0 díky rychlému gólu Paulussena, Waregem se zatím spíše trápí. Jak bude probíhat druhá půle? To se dozvíme ve 21:04.

45+1

45
    Nastavuje se jedna minuta, domácí budou zahrávat roh.

44
    Domácí kombinují na vlastní polovině, první půle rychle spěje ke svému konci.

42
    Ekangamene se skvěle vrátil a čistým skluzem odstavil unikajícího Cissého, který už byl v nadějné pozici.

41
    Veselinovićova hlavička z ostrého úhlu skončila v Bossutově náruči, domácí gólman poté okamžitě rozehrál.

39
    Laxní Aneke byl odstaven od míče, hosté vyráží do protiútoku.

38
    Z tribun se ozývá pískot, předváděný výkon waregemských fotbalistů se domácím příznivcům vůbec nelíbí.

36
    Vypadá to, že ne, už se hraje dál.

35
    Hanni vrazil do Anekeho, ten se skácel k zemi. Bude to mít dohru u rozhodčího?

33
    Míč se odrazil na hranu pokutového území k Hannimu, ten však napálil jen hráče stojícího před ním.

32
    Mechelen spíše brání, ale nyní se ojediněle podíval na polovinu soupeře. Žádné nebezpečí pro Bossuta z toho však nevyplynulo.

30
    Míč už byl v autu, Aneke nemůže hrát. Waregem se zatím dost trápí.

29
    Cissé sice pádu dost pomohl, přesto je zákrok Skúlasona posouzen jako faul oprávněně.

28
    Pro další faul je hra znovu přerušena, v posledních minutách příliš atraktivní podívanou nesledujeme.

26
    Sudí Colemonts si všiml nedovoleného zákroku Kayi, jenž si přistrčením protihráče dopomohl k míči.

25
    Kulatý nesmysl je znovu v zámezí, vhazování se ujme Paulussen.

24
    Až teď mohli hosté vhodit míč do hry, Obradović byl za asistence lékařů odveden ze hřiště.

22
    Znovu se nehraje, Obradović se válí na trávníku a nemá se k tomu, aby vstal.
    Gólovka Hanniho

21
    Sofiane Hanni se zničehonic zjevil před Bossutem, ten však bleskurychlým zásahem uchránil Zulte od pohromy!

19
    Kosanović zcela zbytečně zajel do protihráče poblíž středového kruhu a dostává žlutou kartu.

18
    Seth De Witte se svíjí v bolestech na trávníku, stále se nehraje.

17
    Střelec úvodního gólu Paulussen se zlobí, ale fauloval zcela evidentně.

16
    Aneke znovu hlavičkoval – a znovu nepřesně. Odkop od branky Mechelenu.

15
    Domácím nelze upřít snaha. Centr z levé strany odhlavičkoval De Witte do zámezí, Zulte bude rozehrávat roh.

13
    De Petter dopravil svůj pas jen do autu, vhazovat tak budou domácí.

12
    Waregem měl k dispozici rohový kop a Aneke se probojoval k zakončení hlavou, ale nedokázal usměrnit míč na branku.

10
    Aneke si došel pro faul, který nakonec také přišel – provinil se Obradović.

9
    Ofsajd a v něm Nässens, Bossut bude mít klid na rozehrávku.

7
    Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale jen těžko se jim přechází přes zkonsolidovanou defenzívu Mechelenu.
    Laurens PAULUSSEN - 0:1

6
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Hosté se záhy ujímají vedení! Obradović prošel mezi dvěma protihráči jako nůž máslem a našel volného LAURENSE PAULUSSENA, jenž nekompromisní ranou k tyči překonal Bossuta!

4
    Zatím sledujeme velmi otevřený duel, do další šance se přihnali hosté, ale jejich snažení zazdila nepřesná přihrávka.
    Obrovská šance Gimberta

3
    Gimbert se ocitl sám před Morisovou svatyní, ale nepochopitelně přestřelil!

2
    Míč se odrazil na nohu hostujícího kapitána De Pettera, který ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.

1

SV Zulte-Waregem: Bossut "C" – Brebels, Mendy, Colpaert, Ekangamene – Jørgensen, Skúlason, Kaya – Rossi, Aneke, Gimbert.
    Náhradníci: Werboom, Rosenthal, Trajkovski, Messoudi, Bruzzese, Dujardin

YR KV Mechelen: Moris – Cocalić, De Witte, Kosanović – Paulussen, Hanni, Cissé, De Petter "C", Obradović – Veselinović, Nässens.
    Náhradníci: Biebauw, Bateau, Wolski, Rits, Van Damme, Vanlerberghe, Verdier

Rozhodčí: Colemonts – Waroux, Plumes.

Forma Mechelenu je naopak pohádková. V posledních pěti zápasech červenožlutí nenašli přemožitele, porazili Lierse, Waregem, Lutych, Bruggy i Waasland-Beveren. Právě posledně jmenovaného soupeře porazili vysoko 4:1, a ujali se tak vedení ve skupině o Evropskou Ligu.

Waregemští mají v poslední době otřesnou formu. Z posledních čtyř utkání všechna prohráli! Postupně podlehli Mechelenu, Genku, Oostende a v prvním kole skupiny o Evropskou Ligu znovu Genku. Ve čtyřčlenné tabulce drží SV třetí místo.

Dobrý den, vítejte u sledování onlajn přenosu z napínavých bojů Jupiler Pro League o Evropskou Ligu! Od 20 hodin si to rozdá SV Zulte-Waregem s YR KV Mechelen, přejeme příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.