Anaheim Ducks
4:2 (1:1, 0:1, 3:0) Stav série: 1:0
Winnipeg Jets
Pátek 17.04.2015, 04:30 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL

Viděli jsme parádní hokejové utkání, ve kterém rozhodli zkušenosti. Ty převažují na straně domácího celku, jenž vyhrál 4:2. Ondřej Pavelec podal dobrý výkon, inkasované góly mu nelze vyčítat. Naopak, mnoho dalších šancí kryl. Ducks naplnili papírové předpoklady o tom, že jsou favority. (07:29:27)

59:27
    Michal Frolík pokoušející se odčinit vyloučení, po kterém Jets dostali gól, to zkoušel rychlou střelou, Andersen ho vychytal.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Jets bojují, snaží se, ale pravděpodobně to bude marné.

58:24
    Vyloučen domácí Jakob Silfverberg na dvě minuty za hákování.

58:15
    Trouba se ještě pokoušel s výsledkem něco udělat, trefil jen Andersena. Honda Center zní Final Countdown, fandové slaví, jejích tým vede o dvě branky. Jets to zkouší bez brankáře. V šesti se pokusí hosté ještě postavit se osudu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
    Ryan GETZLAF - 4:2

56:55
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Mám takový pocit, že je dnes rozhodnuto. RYAN GETZLAF tvrdou střelou zápěstím v přesilovce prostřelil Pavelce, a tak posílá svůj tým do vedení o dvě branky. Jako správný kapitán zachoval se teď Getzlaf. Asistence: Corey Perry, Sami Vatanen.

56:29
    Ondřej Pavelec dobře zasáhl proti střele Perryho.

56:09
    Vyloučen Michael Frolík na dvě minuty za vražení na hrazení. Složitá situace pro Jets.

56:00
    Hostům mnoho času už nezbývá na vyrovnání.

55:32
    Lets go Ducks zní teď celou halou. Fanoušci jsou ve varu. Atmosféra je parádní, hokej rovněž. Sledujeme velké představení.

55:32
    Komerční přestávka. Winnipeg se snaží vyrovnat, hraje aktivně, vytváří si jednu šanci za druhou, ale nedaří se mu překonat obranu domácího týmu, který nyní jen brání jednobrankový náskok.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Vatanen (Perry, Getzlaf), 42. Perry (Maroon, Vatanen), 54. Perry (Getzlaf, Lindholm), 57. Getzlaf (Perry, Vatanen) – 3. Lowry (Trouba, Stuart), 25. Stafford (Scheifele)

Anaheim Ducks: Andersen (Labarbera) – Beauchemin, Lindholm, Despres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Palmieri, Kesler, Beleskey – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Jackman, Wagner, Etem
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Chiarot, Myers, Enström, Trouba, Stuart – Frolík, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Stafford – Stempniak, Lowry, Halischuk – Thorburn, Slater, Tlustý

Rozhodčí: Pochmara, O'Rourke – Kovachik, Pancich

Diváci: 17 174