Č. Budějovice – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Ostrava – Slovácko 0:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Jablonec 1:0 (kon.) | Liberec – Sparta 2:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:2 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 18.04.2015, 17:00 • Stadion Bazaly • Synot liga

To je z mé strany dnes vše, přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších zápasů se těším, na počtenou. (18:57:06)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:10.
    Střely mimo: 6:3.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec ovládlo hostující Slovácko, které porazilo ostravský Baník 2:0. Domácí Baník vstoupil do zápasu velmi dobře. Brzy si vytvořil několik velkých šancí, ale branky se nedočkalo. Hosté udeřili ve 34. minutě, kdy se nádherně prosadil Jiří Valenta. Po této brance začalo na trávníku dominovat Slovácko, které přidalo druhou branku ve 49. minutě, kdy se prosadil Milan Kerbr. Ve druhém poločase se Baníku vůbec, ale vůbec nedařilo a Slovácko si tak dokráčelo pro tři body. Nutno dodat, že zcela zaslouženě.

90+2

90+2
    Vůbec první žlutou kartu v tomto utkání vyfasoval za svůj faul hostující Tomáš Rada.

90+2
    Je před námi posledních 60 sekund. Je jasné, že tři body dnes získá Slovácko.

90+1
    Rychlou akci Slovácka zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Heča rozehrává od své branky, ale samozřejmě vůbec nepospíchá, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

87
    Ani dlouhý nákop se neujal. Slovácko dnes brání na jedničku a je už téměř jisté, že získá tři body.

86
    Domácí se nastěhovali na polovinu svého soupeře, ale Vojtěch Štěpán to nyní vyřešil hodně špatně a míč ztratil. Fanoušci Baníku opět pískají.

84
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Hlúpik, přichází Marián Kovář.

84
    Vojtěch Štěpán nyní z pravé strany odcentroval, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.

83
    Z následného rohu nic nebylo. Domácí se hned vydali dopředu, ale ani tentokrát nic nevymysleli.

82
    Na druhé straně se v dobré pozici objevil Michal Trávník, ale skvělým zákrokem se prezentoval Pavlenka, který míč vytlačil na rohový kop. Další velká šance Slovácka.

81
    Narh vysunul Šašinku, který mohl postupovat sám na branku, ale nezvládl zpracování a nic z toho nebylo.

80
    Stejně jako nyní Vojtěch Štěpán. Ten sice utekl po lajně, ale přihrávku nezvládl.

79
    Domácí bojují, ale vůbec nic se jim nedaří. Většina akcí Baníku končí nepřesnou přihrávkou.

78
    K centru se nyní dostal hostující Michal Trávník, ale přihrávku nezvládl a hosté o míč přišli.